Şimdi Ara

LOGİTECH G25 DİREKSYON İNCELEMESİ (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.594
Cevap
4
Favori
282.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlış anladın ya..TDU hakketen kolay ayrıca bana niye beceriksiz diyorsun ki...
    quote:

Orjinalden alıntı: dikmenibo

gunwane@
    işi beceremiyosan bare başkasınıda kendin gibi sanma beni tanımadan yorum yapıyorsun, bi ara istediğin oyunu söyle, online oynayalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunwane -- 10 Mayıs 2008; 20:22:23 >
  • solaytekin yardımın için teşekkürler
    bbenım bı sorum daha olucak bu vitesi manualden totmatige alan yuvarlak tus tam 180 derece donmuyor prostreet te vıtesı manualden otomatıge alamıyorum urunde mı sorun var yoksa oyunun kendı ayarlarında mı bişi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: numenorian

solaytekin yardımın için teşekkürler
    bbenım bı sorum daha olucak bu vitesi manualden totmatige alan yuvarlak tus tam 180 derece donmuyor prostreet te vıtesı manualden otomatıge alamıyorum urunde mı sorun var yoksa oyunun kendı ayarlarında mı bişi var

onu direksiyondan değil oyundan yapacaksın.ingilizcen zayıfsa sitelerde arattır oyunun türkçe yaması vardır.onu kurarsan vitesi ayarlarsın...
  • hmm anladım ama şu tuş tam 180 derece donmuyor yanı.Yanı tusun uzerındekı kırmızı ısaret saga cewırınce sagdakı 6gecmeli vıtes sımgesıne denk gelıyor uzerıne.ama sol tarafa 180 derece donmuyor yanı o kırmızı ısaret sola cewırınce sol taraftakı artı eksı ısaretli wıttes sımgesının uzerıne gelmıyor? cevırınce yarıda kalıyor tam dık duruyor daha fazla cevırılmıyor ?? anlatabıldımmı? ıcıme kurt dustu bozukmu dıye yardım edersen swınırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numenorian -- 10 Mayıs 2008; 23:50:38 >
  • quote:

hmm anladım ama şu tuş tam 180 derece donmuyor yanı.Yanı tusun uzerındekı kırmızı ısaret saga cewırınce sagdakı 6gecmeli vıtes sımgesıne denk gelıyor uzerıne.ama sol tarafa 180 derece donmuyor yanı o kırmızı ısaret sola cewırınce sol taraftakı artı eksı ısaretli wıttes sımgesının uzerıne gelmıyor? cevırınce yarıda kalıyor tam dık duruyor daha fazla cevırılmıyor ?? anlatabıldımmı? ıcıme kurt dustu bozukmu dıye yardım edersen swınırım

bende momo var g25 yok.o konuda sana ancak g25 i olan bir arkadaş yardımcı olabilir...
  • yinede teşekkürler yardımın için çok kafama takıldı şimmdi hizlial.com dan aldım ilk defa bi urun sipariş ettim 1 gunde gonderdıler ama arızalımı cozemedım
  • @numenorian
    dostum anladığım kadarıyla vites kutusu ile epey bie cebelleşmişsin ama arızalı filan değil..
    triptonic ile manuel vites geçişlerini vites koluna bastırarak yapman gerekli.basılı tutup sonrada nasıl kullanmak istiyorsan o ayara çevir.
  • benim demek istediğim bu en fazla bu kadar donuyor soldaki ok ısaretıne tam oturmuyor..

LOGİTECH G25 DİREKSYON İNCELEMESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numenorian -- 11 Mayıs 2008; 12:00:51 >
  • vites koluna bastırarak dener misin?
  • vitese aşağı dğru bastıracaksın aynı anda oku döndüreceksin bu kadar iyi oyunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: gameman

vites koluna bastırarak dener misin?

allah ım ya bunun ıcın mı butun gece uykum kactı gameman cok saol kardesım bı acayıplık var bugun ustumde ama dur bakalım
  • quote:

benim demek istediğim bu en fazla bu kadar donuyor soldaki ok ısaretıne tam oturmuyor..

imzaya baktımda bende de z5500 ve g25 var imzamı sildiler uyardıdan sonra uğraşmıyorum daha imza ile filan...şunu demek istiyeceğim bu ikilşilyi alan aslında bi hediye vermesi lazım logitech in bi klavye maouse seti gibi filan çünkü boru değil ikisinede zamnında 550 z5500 650 de g25 1200 lşira yapar....ki bun yanında yine samsung 226bw varki oda 500 den yapar 1700 lira...ama hiç bi eşantiyon yok

zaten g25'i alırken kasada arkamdakiler off adama bak 650 lira veriyor direksiyona o paraya pc toplarım be diyolar...ama topladığı pc celeron olacağı için ramden dolayı internete bile rahat girerse iyi...

neyse sonuçta o kadar para veriyoruz bu çevre birimlere ama hiç bi hediye yok

• valla ben ıkısını ayrı ayrı yerlerden aldım z-5500 ü mavibilgisayarın haftasonu kampanyasından 500 ytl ye g25 ide hizlial.com dan 410 ytlye aldım imacin fiyatını sölemiyim ben pcde oyun oynamadıgım için apple sectım ama bu g25 ten snra oyun manyagı oldum sımdı yavas yavas pısman olmaya basladım ama imacin verdıgı goruntuyu hıcbır lcd monıtorde goremedım ayrıca z-5500 le yanyana harıka bı goruntusu var
  • quote:

allah ım ya bunun ıcın mı butun gece uykum kactı gameman cok saol kardesım bı acayıplık var bugun ustumde ama dur bakalım

nese hallettik..taş gibi alet her yeri paslanmaz çelik hiç bi şi olmaz,sınırları zorlayın ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gunwane

Yanlış anladın ya..TDU hakketen kolay ayrıca bana niye beceriksiz diyorsun ki...
    quote:

Orjinalden alıntı: dikmenibo

gunwane@
    işi beceremiyosan bare başkasınıda kendin gibi sanma beni tanımadan yorum yapıyorsun, bi ara istediğin oyunu söyle, online oynayalım...

tdu ya zor demedim ki... sadece yolda gezebileceğin başka oyun yok, zaten olsada tdu kadar iyi olması zor.bana orda ' sıkıysa gel bunu oyna, napacaksın görelim' gibisinden bir laf geldiğini hissettim yanlışmıyım?? ben de ona karşı hayatım boyunca sadece nfs gibi basit arcade leri oynamadığımı, ve sim fanatiği olduğumu söylemeye çalıştım kırdıysam özür dilerim

• G25'i dün Bimeks teknoport'tan aldım. 499 YTL. Playstation 3 + GT Prologue %100 uyumlu. Ayarlar için "driving force pro" u kullanabilirsiniz. Force feedback dahil tüm fonction'lar OK (oyun içerisinden tepki gücünü ayarlayabilirsiniz). Logitech sitesinde hangi oyunlar ile uyumlu olduğu yazıyor.
  • Arkadaşlar masanın yerini değiştirdim.. Resmini koyayım dedim.. Birazdan colin mcrae dirt oynayacağım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: skyline334

Arkadaşlar masanın yerini değiştirdim.. Resmini koyayım dedim.. Birazdan colin mcrae dirt oynayacağım....

bende öyle değil

klavye yerinde klavye varda direksiyon masanın en sağında vitesde seninkli ile aynı yerde...böylede oluncada fps oyunu oynayamıyoruz yaw...zorlanıyrouz..

• Evet ya komple direksiyonu çıkarmak zorunda kalıyorum fps oynamak için Özel bi masa mı yaptırsak acaba??? Aslında konsollar fena olmuyor araba koltuğu falan hem pedallarda basınca kaymıyo Ama evde koyacak yer yok.... Bu da akşam fotosu... kırmızılar hoş fakat göz yoruyo

• quote:

Orjinalden alıntı: skyline334

benim klavye- mause seti CREATIVE
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.