Şimdi Ara

Digiturk'ü satın alan beIN Media Group kimdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digiturk'ü satın alan beIN Media Group kimdir? 
    Ülkemizde faaliyet gösteren en önemli dijital medya platformlarından Digiturk’un Katar merkezli medya grubu beIN Media’ya satışı tamamlandı. Yaklaşık 3,3 milyon abonesiyle Türkiye’nin en büyük dijital platformu olan Digiturk'un bundan böyle güçlenerek dijital yayıncılık ve spor pazarının heyecan verici dinamikleriyle gelişeceği açıklandı.

beIN Media Group kimdir?

Ocak 2014 tarihinde kurulmuş olan beIN MEDIA GROUP LLC, küresel spor ağı beIN SPORTS’un resmi sahibidir. beIN Sports dünya genelinde faaliyet gösteren 38 kanalı ile Ortadoğu, Kuzey Afrika, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya Pasifik bölgelerindeki 36 ülkede yayın yapıyor. beIN spor kanalını kuran beIN Media Group, yeni eğlence kanalları ile dijital mecralarda yer alarak sporun yanı sıra eğlence alanında da boy gösteriyor. 

2015 yılının Kasım ayında Mena bölgesinde kendine ait 20 adet spor, 4 adet film ve 4 adet çocuk temalı toplam 28 kanalın yanı sıra grup dışı kanalları da içeren bir platform kurdu. 2016 yılının Mart ayında ise Hollywood merkezli Miramax stüdyosunu bünyesine katarak, film-dizi prodüksiyonu alanında da söz sahibi oldu ve 700'ü aşkın filmi arşivine ekledi.

Nasser Al-Khelaïfi: Türkiye pazarı bizim için önemli 

beIN MEDIA GROUP’un Başkanı ve CEO’su Nasser Al-Khelaïfi ise satın alma işlemine ilişkin olarak şu açıklamalarda bulundu:

"Grubumuzun tarihindeki en büyük anlaşma olan bu satın alma, küresel genişleme sürecimizde önemli bir kilometre taşı. Ayrıca bu satın alma, yüksek büyüme potansiyeli olan ve gelişmiş piyasalarda en yüksek kaliteli yayın deneyimi sağlamaya ilişkin kararlılığımızın da bir ifadesidir."

"Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi ile olan komşuluğu ve Avrupa ile Asya’daki bizim için önemli piyasalara olan yakınlığı da göz önüne alındığında, Türkiye pazarına girişimiz, beIN MEDIA GROUP açısından çok önemli bir adımdır. Digiturk, hızla büyüyen Türkiye piyasasında bizi lider konumuna getiriyor ve önümüzdeki yıllar için çok önemli iş fırsatlarını yakalama şansı sunuyor. Digiturk platformunu güçlendirmeyi ve Türkiye’nin dijital yayıncılık ve spor alanındaki heyecan verici dinamiklerini küresel deneyimimiz ile daha da geliştirmeyi amaçlıyoruz." 

• inşallah Lig maçlarını mayısta Acun alır

• kaç paradır acaba

• Digitürk Play tarafını yenilediler ancak özellikle yabancı dizi açısından geliştirmeleri lazım. Film arşivi fena değil ama diziler konusunda sıkıntılı

• Böyle güzel ve gelişmekte olan bir kuruluşun TMSF'nin ellerinden gitmesi üzücü geldi açıkcası, bir başkasına satıp onların bizim pazarımıza girmesi yerine, bizim bir başka ülkenin pazarına girmemizi tercih ederdim

• Lig maçlanı çeken kameran ekibini ve kamera açılarını değiştirsinler yeter. Maçta bu kadar berbat açıyla çekim yapmayı nasıl başarıyor kameramanlar hayret ediyorum. Ha bir de spikerleri.

• Miramax olmasın sakın o ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaber

Böyle güzel ve gelişmekte olan bir kuruluşun TMSF'nin ellerinden gitmesi üzücü geldi açıkcası, bir başkasına satıp onların bizim pazarımıza girmesi yerine, bizim bir başka ülkenin pazarına girmemizi tercih ederdim

"Kill Bill" de denildiği gibi.
    "Girmek istiyoruz ama görünen oki onlar bize girdi."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 5 Eylül 2016; 16:24:09 >
  • Gına geldi bunlarda yok D-Smart, Tivibu, Digiturk, Teledünya bune arkadaş hepsini izlemeye kalksan evde 3 kutu garanti.

• bunların reklam mesajlarını ve aramalarını engellemekten bıktım, hala farklı numaralarla arıyorlar. illallah geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 540 ? ye Şampiyonlar paketi satıyorlar ama yayın HD değil ...gelde kafayı yeme işte....HD içinde 72 ? istiyorlar gülermisin ağlarmısın..

• Karaber kullanıcısına yanıt
    TMSF'nin amacı budur zaten. Firmanın imajını toparlayıp, cilalayıp satmak.
  • shadowtr kullanıcısına yanıt
    Eğer gerçekten satacak ise bari Digi"Türk" adını taşıyabilecek birine satması doğru değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

bunların reklam mesajlarını ve aramalarını engellemekten bıktım, hala farklı numaralarla arıyorlar. illallah geldi.

Beni yüzlerce kez aradılar kaç kere şikayet ettim sonuç alamadım. Arayıp telesekreter mesajı dinletiyorlar.. Devlet nerede?

Hala mesaj atıyorlar yazıklar olsun.

• neredeyse kombine parasına (hd çözünürlük + paket parası) maç yayını satıyorlar.

maç başına(sadece kendi takımınız için 18 tl)

hadi diyelim ki parayı kıydık satın aldık diyelim...

bu görünen kısım dı ,

birde şöyle bir sorun var ....

şampiyonlar ligi uefa hazırlık maçları(sadece tuttuğunuz takım olarak düşünmeyin)

tivi bu alacaksınız , d smart alacaksınız ...

birini oradan birini şuradan izleyeceksiniz bir sürü decoder satın alacaksınız sözleşmeler iptaller kafayı yiyeceksiniz..

ya hepsini bir kuruluş alsın yada bu işi bıraksınlar...

ileride çocuklarımız futbolun a sını izleyemeyecek..

zaten bu kadar kalitesiz lig için şuanda bu paralar hayal ürünüdür....

passolig dendi kişliler yerine hala tribünler ceza alıyor.
    ikinci bir yayıncı kuruluş yok tekel sistemine geçildi seçenek yok fiyatlar pahalı...

bu iş çığrından çıkmadan ya ücretlerde indirim yapılmalı yada ikinci üçüncü alternatif yayıncı kuruluş eklenmeli ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaber

Eğer gerçekten satacak ise bari Digi"Türk" adını taşıyabilecek birine satması doğru değil mi?

"Türk"telekom yıllardır bizi kazıklıyor. Maalesef ki o da yabancılara satılmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi game07 -- 5 Eylül 2016; 16:59:01 >
  • Karaber kullanıcısına yanıt
    Paraya bakıyorlar hocam, kimin aldığına değil...
  • game07 G kullanıcısına yanıt
    Dostum o kazığı yiyip yememek size kalan birşey, başka seçeneklerdr mevcut, evet oda satıkdı malesef

• shadowtr kullanıcısına yanıt
    Benim sitemimde ona ya, tamam para kazanıp daha rahat yaşamak için çalışıyoruz, ancak bazı şeyleri kaçırıyorlar

• Kim'midir Valla bu konuda çok söylentiler var ...Aslında kim oldukları belli değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.