Şimdi Ara

ZTE ülkemizde vites yükseltmek istiyor: Beşiktaş ile görüşüyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Blade V6 ile ülkemizdeki marka varlığını belli etmeye başlayan ve Blade V7 serisi ile daha fazla görünür olan ZTE'yi önümüzdeki günlerde daha fazla duyacak ve daha çok konuşacağız gibi. Axon serisi üst seviye akıllı telefon modellerini, Ekim ayında satışa sunmayı planlayan Çin merkezli şirket, tanıtım faaliyetlerine de hız veriyor.

Almanya'nın Berlin kentinde düzenlenen IFA 2016 Fuarı'nda ZTE'nin standı önemli bir misafiri ağırladı. Teknoloji tutkunları ve basın mensuplarının ziyaret ettiği stand, aynı zamanda Beşiktaş başkanı Fikret Ormanı da ağırladı. Aslında sayın başkan teknolojiyi uzak değil hatta bir teknoloji yayın olarak Donanım Haber'e de röportaj vermişti.

Tahmin edebileceğiniz üzere sayın Fikret Orman'ıni, ZTE standını gezmesindeki birinci öncelik teknoloji merakı değil, yeni işbirlikleri için toplantı gerçekleştirmekti. Kapalı kapılar ardında neredeyse 1 saate yakın süren görüşmede, ZTE ve BJK, çeşitli işbirliği modelleri üzerinde görüşürken, çeşitli sponsorluk opsiyonları üzerinde fikir alışverişi yapıldı.

Editörümüz Erdi Özüağ, bu önemli görüşmeyi yerinde takip etti. 

Fuar alanında işittiğimiz olası bazı ortak çalışma modelleri olsa da, henüz resmi herhangi bir açıklama yapılmadığından, şu aşamada paylaşmak doğru olmayabilir. Futbola ciddi yatırım yapan ZTE, daha önce İspanya'da Sevilla ve Almanya'da da Borussia Mönchengladbach takımlarıyla sponsorluk anlaşması imzalamıştı.

Konuyla ilgili gelişmeler oldukça, buradan paylaşmaya devam edeceğiz.  

• Demek ki beşiktaşı mönşınglahbahla bir tutuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flegga34 -- 4 Eylül 2016; 8:47:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikret Orman sponsorluga karsilik ZTE firmasinin %50 hissesini alirsa sasirmayin

• Hadi fiko başkan şu telefonlara güzel bi kıyak geçtir bizim için :)

• Önce yüksek model telefonlarını değilde 100 dolara sattıkları zmax pro getirsinler ama getirmezler çünkü karı az inşallah tutunamazlar türkiyede

• Sponsor ve reklama milyon dolarlar harcayacağına o parayı telefonda indirim olarak sunsa, kulaktan kulağa yayılır zaten şu fiyata şu özelliklerde telefon var diye. Xiaomi Türkiye'de hiç reklam yapmadığı halde bir çok kişinin gözünde apple gibi marka.

• Adam kulüp başkanı değil ki bildiğin ticaret uzmanı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Sponsor ve reklama milyon dolarlar harcayacağına o parayı telefonda indirim olarak sunsa, kulaktan kulağa yayılır zaten şu fiyata şu özelliklerde telefon var diye. Xiaomi Türkiye'de hiç reklam yapmadığı halde bir çok kişinin gözünde apple gibi marka.

Yav he he. Xiaomi Türkiye'de Apple gibi markaymış.

Sokağa çık gençlerin %75'ine sor, Xiaomi'yi YU-MA-TU gibi bişey sanarlar. Yaş büyüdükçe bu tanımamazlık oranı daha da artar.

Bişeyi abartmanın da bir derecesi var. Xiaomi Apple'la aynı kalitede telefon yapıyor dersin anlarım. Birçok kişinin gözünde Apple gibi marka demek komik kaçıyor.
  • Escapetolife kullanıcısına yanıt
    Eğer dediğinizi yaparsa insanların akıllarında f/p telefonu olarak yer edinir ki bu da LG'nin başını bugün bile hala ağrıtan bir durum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanım haber ölücüsü gibi ucuz transfer yapıyor denen Fikret Orman ve DH editörü yanyana :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zte yanlış yapmış milli takımı destekleyecekti. GS,FB,TS, v.b. taraftarlar bu beşiktaşın sponsoru diye mesafe koyar markaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

Demek ki beşiktaşı mönşınglahbahla bir tutuyorlar

/>
  • bir renkte bunlar kor formaya,gelen giden bir renk yapıştırıyor bjk ye...

• güzel taktik ama bununla uğraşmayıp bu harcayacakları parayı telefon fiyatlarını düşürseler ve iddaa'lı bir model çıkarsalar bence daha çok duyulurlar...

• Bence biraz abartı bir tepki olmuş sizinkisi. Arkadaşın söylediğinde yanlış bir şey yok. Ben de Xiaomi'nin ürünlerini kullanıyorum (5 çeşit) ve her biri üst kalite cihazlar ve benim gözümde Apple'dan daha fazla hayranı olması gereken bir marka. Evet bilmeyen çok fazla ama bilen ve öğrenen için de Apple gibi algı yaratan hatta daha fazlasını sunan bir marka haline geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O değilde axon 7 bjk special edition, siyah gövde+sd820+4gbram+64gb hafıza+çubuklu forma şeklinde kılıfla, 1999tlden bir gelse.

Alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Sponsor ve reklama milyon dolarlar harcayacağına o parayı telefonda indirim olarak sunsa, kulaktan kulağa yayılır zaten şu fiyata şu özelliklerde telefon var diye. Xiaomi Türkiye'de hiç reklam yapmadığı halde bir çok kişinin gözünde apple gibi marka.

Benim gözümde ayfondan da zamsungdan da önde. En azından kaliteyi ucuza sunuyor ve insanların istediği cihazları üretiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Bence biraz abartı bir tepki olmuş sizinkisi. Arkadaşın söylediğinde yanlış bir şey yok. Ben de Xiaomi'nin ürünlerini kullanıyorum (5 çeşit) ve her biri üst kalite cihazlar ve benim gözümde Apple'dan daha fazla hayranı olması gereken bir marka. Evet bilmeyen çok fazla ama bilen ve öğrenen için de Apple gibi algı yaratan hatta daha fazlasını sunan bir marka haline geliyor

Ben zaten kalite için aynı şey söylense itiraz etmeyeceğimi söyledim. Apple dünyanın en prestijli markalarından belki de en prestijlisi. Apple ve Xiaomi, Xiaomi'nin üretildiği Çin'e de gitsek aynı klasmanda görülmez. Apple fanboyu falan değilim, şuanda Apple'a ait kullandığım tek bir cihaz yok, yanlış anlaşılmasın. Sadece karşılaştırma abartılı olmuş onu söyledim.

• Başkan gaza geldi iyice zte yi bonservissiz alır

• Büyük takımlarla anlaşmak teknoloji şirketleri için önemli bir strateji.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.