Şimdi Ara

Apple, iPhone 7 için yıllardır kullanmadığı Twitter hesabını aktifleştirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, iPhone 7 için yıllardır kullanmadığı Twitter hesabını aktifleştirdi
    Sızdırılan fotoğraflar, videolar ve kulislerde konuşulan iddialar derken uzun süredir heyecanla beklenen iPhone 7'nin (ya da iPhone 6 SE mi demeliydik?) tanıtımına artık çok kısa bir zaman dilimi kaldı. Organizasyon için çalışmalar tüm hızıyla devam ederken Apple’dan sosyal medya alanında dikkat çeken bir düzenleme haberi geldi.

Adeta yıllar sonra Twitter profili olduğunu hatırlayan Cupertinolu şirket, Eylül 2011'den bu yana 5 yıldır hiçbir şekilde ilgilenmediği @apple kullanıcı adlı hesabını aktifleştirerek profil ve kapak görselleri yükledi. Logosunu ve iPhone 7 etkinliği için hazırlanan davetiyeyi yükleyen ancak herhangi bir tweet göndermeyen teknoloji devi, tahminlere göre tanıtım günü resmi hesabı üzerinden de çeşitli paylaşımlarda bulunacak.

Kısa süre içerisinde hızla ilgi görmeye başlayan profilin -haberi hazırladığımız sırada- 189 bin takipçisi bulunuyor. Bakalım Apple 7 Eylül Çarşamba günü Türkiye saati ile 20:00'da düzenlenecek etkinlikte beklentileri karşılayabilecek mi...

• iPhone 7 yi merakla beklemeyen bir ben değilimdir sanırım? Bir haltın değişeceği yok boşuna heyecan yapmayın, 5 yıldır yenilik bekliyoruz. Yine söyleyecekleri 2 kat hızlı cpu 2 kat hızlı gpu, ahanda buraya yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 3 Eylül 2016; 17:17:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

iPhone 7 yi merakla beklemeyen bir ben değilimdir sanırım? Bir haltın değişeceği yok boşuna heyecan yapmayın, 5 yıldır yenilik bekliyoruz. Yine söyleyecekleri 2 kat hızlı cpu 2 kat hızlı gpu, ahanda buraya yazıyorum.

Ben bekliyorum şahsen. Yani hiçbir şey değişmemesine rağmen satış rekorları kırmasını görüp hayretler içinde kalmak için bekliyorum.

Bu Apple kullanıcısı ne zaman akıllanacak, bu cihazların parasını kesinlikle hak etmediğini ne zaman anlayacak diye her tanıtımı iple çekiyorum. İnanıyorum ki bir gün anlayacaklar ve o gün Apple'ın batışı için ilk adımın atılacağı gün olacak...
  • şu anda iphone 6s plus kullanıcısıyım benim için kriter ekranın büyük olmasıve bataryaydı tabi birde iosu söylememe lüzüm yok sanırım
    önceden kullandığım 6 plus cebimde eğilip ekranı kırılınca
    birebir değişim yaptılar bende hiç uğraşamam diyip sattım s serisine geçtim
    şu an 4 5 sene değiştirmeyi düşünmüyorum yenilik çıktıkça telefon değiştirme
    eğiliminde değilim ve benim hayatımda cidden bir şeyler değiştirecek ne sunacaklar bilmiyorum muhtemelen kayda değer birşey olmaz diye tahmin ediyorum
    pekte inanmıyorum bkz:3d touch kaç defa kullandın dersen nerdeyse hiç kullanmıyorum
    günlük hayatta yani demem o ki yeni telefon alıcak olan için 7 serisi olabilir ama
    değişim için her zaman s serileri daha mantıklı olacaktır...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

iPhone 7 yi merakla beklemeyen bir ben değilimdir sanırım? Bir haltın değişeceği yok boşuna heyecan yapmayın, 5 yıldır yenilik bekliyoruz. Yine söyleyecekleri 2 kat hızlı cpu 2 kat hızlı gpu, ahanda buraya yazıyorum.

Ben bekliyorum şahsen. Yani hiçbir şey değişmemesine rağmen satış rekorları kırmasını görüp hayretler içinde kalmak için bekliyorum.

Bu Apple kullanıcısı ne zaman akıllanacak, bu cihazların parasını kesinlikle hak etmediğini ne zaman anlayacak diye her tanıtımı iple çekiyorum. İnanıyorum ki bir gün anlayacaklar ve o gün Apple'ın batışı için ilk adımın atılacağı gün olacak...

Olum rahatsız mısınız siz telefonu kullanıyoruz memnunuz size ne kime ne herkes teknoloji gurusu kesildi başımıza görende diğer markaların hayrımıza çalıştığını sanacak sadist misiniz nesiniz apple fetişi var valla bu yeni gençlerin kendi kendilerine tribe giriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takip

• oo twitter açmış kesin verecek ekran-kasa oranı güncellemesini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven
    İPhone 7 Plus
    İPhone 7
    İPhone New SE

iPhone SE2
  • Yahu, neden görüşlere saygı duyamıyoruz ? Herkes dilediği modeli kullanır, bize ne !

• Herkesin parasına kimse karışamaz!

• Habere gel habere... Bi ton ifa haberini hala yapmadınız!

• unutmuşlar akıllarına yeni gelmiş...

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Bu seferkinde o da olmayacak. Ana seri olan cihazlarda genelde donanım farkı %20 civarı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık kimsenin yeniliğie dair umudu kalmamış ki, temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp sunuyorlar.

• iphone 7 de iki katı gpu ve cpu demeyeceklerdir. bu keynote da hızlı şarj, lightning ya da usb type c üstünden yüksek çözünürlüklü ses, kamera iyileştirmeleri ve tasarımdan yürüyeceklerdir diye düşünüyorum. ama inovatif anlamda ben de bi yenilik beklemiyorum. buna rağmen de iphone 7 çıktığı zamanki en iyi telefon olacaktır. çünkü iphone 6s bile youtube daki speed testlerde note 7 yi geçiyor. (uygulama açıp kapama testi ard arda)
  • Ekran kasa oranı %65 ekran 720p müthiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep ayni terane sadece cift kamera neler yapabilecek onu merak ediyorum baskada birsey yok.

• Iphone 3g 3gs 4 devirleri eskide kaldi, 4 ve sonrasi hep ayni

• Yeni sosyal medyacı almışlardır işe.
  • Satış fiyatını görünce izlemekten vazgeçtim walla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.