Şimdi Ara

Samsung Gear S3 tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung’un geçen yıl piyasaya sürdüğü ve akıllı saat pazarındaki en başarılı ürünü haline gelen Gear S2, bugün itibariyle devam modeline kavuştu. Samsung Gear S3, Gorilla Glass SR+ cam taşıyan ilk akıllı saat olma ünvanını ele geçirdi.

Samsung, ilgi gören saatinin devam modelinde de büyük emek harcamış. Tasarım tarafında alanının en iyilerinden Yvan Arpa ve Arik Levy ile çalışan firma, kılıfından temalarına kadar hemen tüm bileşenlerde bu ortaklığı hissettirmiş. Saat yine iki farklı versiyonla gelecek. Gear S3 Classic klasik model olurken, Frontier ise daha çok spor tasarımı ile dikkat çekiyor.

Gear S3

Yuvarlak tasarım ve fonksiyonel çerçeve kombinasyonunu devam ettiren akıllı saate 1GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli bir işlemci güç veriyor. 380mAh kapasiteli batarya 4 güne kadar kullanım süresi sunarken, 4GB depolama kapasitesinin 2GB’lık kısmı kullanıcının müzik depolaması için ayrılmış. Bağımsız müzik oynatıcı ile bu müzikleri doğrudan saat üzerinde dinleyebiliyorsunuz.

Bluetooth 4.2 ve WiFi bağlantılarının yanında GPS yongası ile telefondan bağımsız olarak antrenman mesafelerini takip etme ve güzergah çizme mümkün hale geliyor. LTE versiyonunda ise çağrı almak, mesaj göndermek veya uygulama bildirimlerini bağımsız olarak alabilmek mümkün.

IP68 sertifikası ile 1.5 metreye kadar suya dayanabilen saatte entegre hoparlör, yükseklik ölçer, barometre, nabız ölçer, adım ölçer, NFC gibi özellikler yer alıyor. CNN, Uber, Yelp, BMW gibi pek çok markanın destek verdiği 10 000 civarında Tizen uygulamasının indirilebilir olduğu model, batarya yüzde 5 altına indiği zaman sadece saati gösteren bir moda geçiyor.

Ayrıca Bkz.Samsung’dan giriş seviyesine yönelik Exynos 7570 yonga seti

Her iki model fiyat olarak aynı. Bluetooth ve LTE uyumlu olması bakımından fiyatlar ayrılıyor. Bluetooth uyumlu versiyon için 350$ fiyat etiketinden bahsedilirken, LTE versiyonu ise biraz daha üzerine konumlanacak. Modelin Ekim ayında piyasaya çıkacağı ifade ediliyor. 

• Frontier (sport) modeli efsane olmuş

• Samsung Galaxy Gear değil mi bu ? Samsung Gear mı ya da ?

• Almayın, aldırmayın...

• Akıllı saatlerden konuşabilene kadar uzak durun... Son derece anlamsız cihazlar bunlar konuşma özelliği olmadan...

• siyahtemas kullanıcısına yanıt
    Hadi ya. Şimdi bu cihazla arama yapılamıyor mu? LTE özelliğini niye koymuşlar o zaman. Yedek sim kartımızı orada taşımamız için mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasaki Kojiro

Hadi ya. Şimdi bu cihazla arama yapılamıyor mu? LTE özelliğini niye koymuşlar o zaman. Yedek sim kartımızı orada taşımamız için mi?

Hocam bırak arama yapmasın zaten. Ülkede hala kulaklıkla görüşme yapan insanlara uzaylıymış gibi bakıyorlar. Saati ile konuşanı döverler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saatler iyi duruyor tasarım olarak.

• dün s2 araştırırken bu gün s3 çıktı tam da ne zaman çıkacak diyordum
  • ya bunların neyini geliştiriyolar saat saattir işte

• çok anlamsız geliyor saatler bana , zaten saat alışkanlığım yok gerekte yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: OyunDelisi

quote:

Orijinalden alıntı: Sasaki Kojiro

Hocam bırak arama yapmasın zaten. Ülkede hala kulaklıkla görüşme yapan insanlara uzaylıymış gibi bakıyorlar. Saati ile konuşanı döverler.

kulaklıkla konuşan insan dışarıdan nasıl görüldüğünün farkında olsa,anlar insanlar neden uzaylı gibi bakıyor diye.
  • Gear S2 kullandım. Çok gerekli gelmemişti. Satmıştım. Ancak geçen hafta motosiklet satın aldım. Yolda acil bir şey falan olursa veya mesajlara kısa şekilde cevap vermek için lazım olacak gibi. Fiyatı uygun olursa alırım.

Spor modeli oldukça şık gözüküyor. Galiba istediğimiz kayışı kullanabileceğiz bu sefer spor modelde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahtemas

Akıllı saatlerden konuşabilene kadar uzak durun... Son derece anlamsız cihazlar bunlar konuşma özelliği olmadan...

Bu saat konuşma yapabiliyor, youtube da review videosu var Unbox Therapy kanalının yüklediği, ordan inceleyebilirsiniz

• LTE li modeli kac kisi alir turkiyede

• fiyatı yüksek değil mi? Yoksa bir ben mi fakirim :)

• Benim bildiğim kadarıyla konuşma özelliği var. tanıtım vidyosunu izlemiştim ordada gösteriyor zaten. Gear S2'de de iki tür vardı arama yapılan ve yapılmayan diye, arama yapılan belirli ülkelere gelmişti sadece. Bundada aynı şekilde yapılmışsa bilemem. Param var alırım diyorsanız şık bir cihaz, saat takmayı sevenler için alternatif olabilir onun haricinde gereksiz buluyorum, verdiğinin çok faslasını zaten telefondan karşılıyorsunuz, bir kaç sene sonra yazılımı ve özellikleri eskidiği için çöp olacak aynı telefonlarda olduğu gibi, onun yerine iyi bir saat alıp evladiyelik kullanabilirsiniz.

• sen al atb... ülkenin cari açığında payın olsun... ufak- büyük deme, tarafın belli olsun...
    Teknoloji tutkunu arkadaşlar, bu cihazları yurt dışından döviz ile alıyoruz, almışken devletimizin o kadar parasını hak eden ürünü almanızı temenni ederim. Ben Gear s2 kullanıcısıyım, son derece gereksiz bir cihaz, siz de aynı hataya düşmeyin diye uyarıyorum. üstelik dahili sim olanları yani konuşma özelliği olanları ülkemize gelmiyor. Mal kabulden arkadaşlar iyi incelesinler...
  • Samsung Gear ve Gear 2 kullandım, bir dönem Gear S alacaktım ama sonradan vazgeçtim hoşuma gitmedi ve Gear S2'yi bekledim, Gear S2 benim için hüsran olunca Gear S3 nasıl olacak diye merak ettim ama sonuç olarak bu saatte benim için hüsran oldu.

Be kaba saati severim erkek bilekleri kalın olduğu için kaba saatler daha şık ve güçlü duruyor, Gear S2, Gear S3 ve iWatch gibi ürünler bu tanıma uymuyor, daha çok hem erkek hemde kadın için tasarlanmış gibiler.

Motorola Moto 360 2nd bu konuda en güzeli bana göre ve bana kalırsa tasarım açısından da öyle, en azından bunlar gibi kadın saati gibi durmuyor.

• platium modelleri beklemekte fayda var. Frontier de fena değil

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.