Şimdi Ara

Twitter’ın Amplify reklam programı ile artık yayınlandığınız videolardan para kazanabileceksiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Twitter’ın Amplify reklam programı ile artık yayınlandığınız videolardan para kazanabileceksiniz 
    Geçtiğimiz sene ekim ayında birçok yapımcının dahil olduğu Amplify reklam programıyla yeni gelir modeli oluşturan Twitter, yapılan düzenleme ile kullanıcı yelpazesini genişletmeye hazırlanıyor. Buna göre mikro blogta paylaşılan videolar aracılığıyla para kazanılmasını sağlayan uygulamaya artık bireysel kullanıcılar da dahil olabilecekler.

Servisin çalışma mantığı oldukça basit. Twitter’da video yayınlamadan önce ilgili reklam seçeneği işaretlerseniz videonuz başlamadan hemen önce reklam gösterimi yapılacak. Dilerseniz sadece seçtiğiniz içeriklere ya da tüm videolarınıza reklam yerleştirmesi yapabileceksiniz. Elde edilen kazancın yaklaşık yüzde 70'i yayıncının, kalan yüzde 30'luk bölümü ise Twitter’ın olacak. Üstelik video reklamları diğer sosyal ağlarda ya da web sitelerinde paylaşabilmek de mümkün.

Twitter’ın Amplify reklam programı ile artık yayınlandığınız videolardan para kazanabileceksiniz 
    Açıklamasında gelir programıyla her türden yapımcıya içeriklerden para kazanmanın farklı yollarını sunarak gelirlerini ölçeklemelerini sağlamak istediğini belirten mikro blog, açıklamsında ayrıca -geçen yıl satın alınan- markaların daha etkin sosyal medya kullanımını hedefleyen Niche ile çalışmaların sürdürüleceğini duyurdu. Diğer taraftan video ve görsel içerik yayınlama aracı Media Tool’u tanıtan Twitter, özellikle Amplify kullanıcısı tüm yapımcılara video ve GIF’leri içeren görsellerin yer aldığı birleşik medya kitaplığı hizmeti verecek. 

• kac tiklama kac reklam kac video kac kurus ? !!!

• şimdi her yeri video dolacak saçma sapan hemen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitter da video çöplüğüne dönmek üzere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkler olarak bu sistemin anasını ağlatmaya hazır mıyız beyler? Üç deyince başlıyoruz.
  • Evet arkadaşlar ben salih bu videomuzda dıvıtıra özel 100 kilo slime yapacağız

• fadamaka F kullanıcısına yanıt
    Sitenin sana ait olduğunu anlayamadık tek hücreli kardeş. Bir bitmediniz babanızın reklam yerimi burası

• Survival kullanıcısına yanıt
    Benim degil demedim zaten herkes yapiyosa ben niye yapmayayim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fadamaka F kullanıcısına yanıt
    Sen herkes misin? Herkes atlıyorsa camdan aşağıya hadi sende atla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Survival

Sen herkes misin? Herkes atlıyorsa camdan aşağıya hadi sende atla

Herkes atladiysa bende atliyorum simdi Tesekkurler uyardigin icin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.