- x
Bilgisayarı Güvenli Modla Açmak(F8 Hariç)
31 Cevap75181 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

46 Mesaj
31 Ocak 2007; 13:31:44 

arkadaşlar bir filtreleme programı yükledim program sadece güvenli modda kaldırılabiliyor klavyem usb olduğu için F8 de başlatamıyorum başka bir yolu varmı bunun?yardırdımcı olursanız sevinirim.

5228 Mesaj
31 Ocak 2007; 13:33:42 

güvenli kipe ulaşmak için F8 i kullanıyoruzda
F8 ile başlatmayı anlamadım
2- bende usb den kullanıyorum klavyeyi ama ben sorunsuuz kullanıyorum
iyi forumlar

''İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!'' Mustafa Kemal ATATÜRK

2323 Mesaj
31 Ocak 2007; 13:33:52 

Galba Başka Yolu Yok

F8'den Başka Neyle Açılabilirki Güvenlİ Kip?

8177 Mesaj
31 Ocak 2007; 13:35:49 

dur dostum sakın format atma

...

8177 Mesaj
31 Ocak 2007; 13:38:22 

bilgisayar açılırken del tuşuna bas ve biosu aç. biostan " usb keybord " seçeneğini bul ve " disable " olan seçeneği " enable " yap. sonra kaydet ve çık. bilgisayar açılırken F8 tuşuna bas, artık klavyen açılışta çalışacak ve güvenli moda geçebileceksin

...

46 Mesaj
31 Ocak 2007; 13:42:00 

deneyim geliyorum hemen

5228 Mesaj
31 Ocak 2007; 13:43:34 

quote:

Orjinalden alıntı: tech_türk

bilgisayar açılırken del tuşuna bas ve biosu aç. biostan " usb keybord " seçeneğini bul ve " disable " olan seçeneği " enable " yap. sonra kaydet ve çık. bilgisayar açılırken F8 tuşuna bas, artık klavyen açılışta çalışacak ve güvenli moda geçebileceksin

INTEGRATED PERİPHARELS seçeneğinde bulacaksınız USB KEYBORD u

''İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!'' Mustafa Kemal ATATÜRK

46 Mesaj
31 Ocak 2007; 13:54:45 

arkadaşlar çok tşk USB KEYBORD du bulamadım ama USB ilgili ne varsa açtım vesorun çözüldü tşk tekrar

8177 Mesaj
31 Ocak 2007; 14:01:33 

Rica ederim...

...

4107 Mesaj
31 Ocak 2007; 15:22:42 

ne yararlı bi topic oldu.duygulandım walla
Şaka bi yana bu sorun benim de başıma gelmişti ama geç farkettim topic i kolay gelsin herkese

2001 Megane Coupe 1.6
2004 Golf Pasific 1.6

2717 Mesaj
31 Ocak 2007; 15:33:57 

bedede asus anakart var açılışta f8 e basınca boot aygıt seçme menüsü geliyor ben nasıl girerim bu güvenli kipe ileride yine lazım olacak

Kimse burda sana yardım etmek zorunda değil, bunu bil ve buna göre saygı göster karşıdakine... sorununu çözmese bile.
Toplu İğne Dahi Almayacağım Firmalar: Teknosa,Lg

5228 Mesaj
31 Ocak 2007; 15:39:39 

quote:

Orjinalden alıntı: zebani_44

bedede asus anakart var açılışta f8 e basınca boot aygıt seçme menüsü geliyor ben nasıl girerim bu güvenli kipe ileride yine lazım olacak

F8in iki görevi vardır biri boot menüsü diğeri nde ise güvenli kip e ulaşabileceğiniz menü işlevidir
1-F8 e basıp basıp bırakarak güvenli kip menüsüne ulaşacaksınız
2- 1kere basmayla boot menüsüne ulaşırsınız

2717 Mesaj
31 Ocak 2007; 15:44:25 

çok teşekkürler kardeş

Kimse burda sana yardım etmek zorunda değil, bunu bil ve buna göre saygı göster karşıdakine... sorununu çözmese bile.
Toplu İğne Dahi Almayacağım Firmalar: Teknosa,Lg

5228 Mesaj
31 Ocak 2007; 15:48:31 

quote:

Orjinalden alıntı: zebani_44

çok teşekkürler kardeş

rica ederim, iyi forumlar

8177 Mesaj
31 Ocak 2007; 15:48:49 

quote:

Orjinalden alıntı: pc-system1

F8in iki görevi vardır biri boot menüsü diğeri nde ise güvenli kip e ulaşabileceğiniz menü işlevidir
1-F8 e basıp basıp bırakarak güvenli kip menüsüne ulaşacaksınız
2- 1kere basmayla boot menüsüne ulaşırsınız

bu işi asus logosu çıktıktan sonra yapmak daha kolay olur, logoyu geçtikten sonra F8e basarsan biosu atlar ve win işletim sistemi ile ilgili seçenekler çıkar

...

1159 Mesaj
31 Ocak 2007; 18:23:18 

Bazen del e bastıgımızda bile biosa girmıyo :( bunu nasıl çözeriz ? usb klavye : quake

If i've wings why am i allways walking ?

498 Mesaj
1 Şubat 2007; 14:58:10 

Arkadaşlar her anakart F8 ile bu seçeneğe ulaşamıyor olabilir.
Bu durumda F5 deneyin.

İmzamın kural dışı olmasının sebebi söylenene kadar
İMZA KULLANMIYORUM
PROTESTO EDİYORUM

5228 Mesaj
1 Şubat 2007; 15:03:18 

quote:

Orjinalden alıntı: invade

Bazen del e bastıgımızda bile biosa girmıyo :( bunu nasıl çözeriz ? usb klavye : quake

zaten pc açılırken BIOS bilgileri size yardımcı olacaktır nasıl ulaşacağınız hakkında

8789 Mesaj
1 Şubat 2007; 16:30:01 

Baslat - calistir - msconfig yazip entera bas - boot.ini (sekme) tikla - /safeboot isaretle yeniden baslat

3366 Mesaj
19 Ağustos 2010; 17:44:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Tech. Türk

deniycem şimdi olmadı serjininkini denerim

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby..

2 Mesaj
31 Aralık 2012; 19:23:20 

arkadaşlar f8 ile güvenli modda açtıktan sonra tekrar eski haline nası geliyor

255 Mesaj
6 Kasım 2013; 14:06:55 

Aynı sorun bende başladı , eski bir bilgisayar toplamıştım , burayla hallettim .

Çalışan sisteme dokunmayın.Bir program açılmıyorsa,bilgisayar hata veriyorsa,kapatıp yeniden başlatın,programı kaldırın,tekrar kurun.Yine de sorun çözülmüyorsa,bir bilgisayarcıya gösterin.Eğer bütçeniz yeni bir bilgisayar almaya uygunsa ,önce sorunla ilgili internette araştırın,daha sonra da bilgisayara girişin.Boza yapa, kendi sorunlarınızı çözecek kadar en azından bilgisayarcı olursunuz.

49 Mesaj
6 Kasım 2013; 14:18:06 

bilgisayar açılıyor ise ; çalıştır msconfig e girdikten sonra yukardaki sekmeden önyükleme ardından güvenli önyükleme seceneğini secersen bilgisayarı güvenli moddada başlatabilirsin , işin bittikten sonra tekrar aynı işlemleri uygulayarak kapatman gerektigini unutma :)

Intel Core i7 4770K // GIGABYTE Z87X-OC // Team Dark 8 Gb x2 – 1600 Mhz // AMD HD 7990 // Corsair AX1200 // Plextor M5S 128GB SSD // XSPC Raystorm // XSPC HD7990 // XSPC AX360 Silver // XSPC DCC // XSPC Photon 170 x2

255 Mesaj
6 Kasım 2013; 14:32:27 

quote:

Orijinalden alıntı: The_BuFFy

bilgisayar açılıyor ise ; çalıştır msconfig e girdikten sonra yukardaki sekmeden önyükleme ardından güvenli önyükleme seceneğini secersen bilgisayarı güvenli moddada başlatabilirsin , işin bittikten sonra tekrar aynı işlemleri uygulayarak kapatman gerektigini unutma :)

Doğru , kapatmayı unutmuşum , açılışta tekrar güvenli modda açıldı.

Çalışan sisteme dokunmayın.Bir program açılmıyorsa,bilgisayar hata veriyorsa,kapatıp yeniden başlatın,programı kaldırın,tekrar kurun.Yine de sorun çözülmüyorsa,bir bilgisayarcıya gösterin.Eğer bütçeniz yeni bir bilgisayar almaya uygunsa ,önce sorunla ilgili internette araştırın,daha sonra da bilgisayara girişin.Boza yapa, kendi sorunlarınızı çözecek kadar en azından bilgisayarcı olursunuz.

10 Mesaj
6 Eylül 2014; 9:50:20 

Hortlatmış gibi oldum ama ben şöle yapıyom güç kaynağından bilgisayarın fişlerinin hepsine bulunduğu fişi çekiyom geri takıyom açılışta normal başlat , güvenli modda başlat seçenekleri çıkıyo ordan güvenli modu seçip , güvenli modda başlatıyorum .

46 Mesaj
16 Eylül 2014; 23:00:34 

Sonrada sistem niye hata veriyor niye çöküyor diyorsunuz :)) hem yazılıma hemde donanım zarar verirsiniz bilginz olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

845 Mesaj
16 Eylül 2014; 23:13:55 

ya beyler windows 8 de kullanıcı profili yüklenemedi hatası alıyorum lenovo s400 pc f8 tuşu işe yaramadı açıp içindeki belgeyi kurtarmam lazım sonra formatta olur ama önce belgeyi kurtarmam pc de f tuşları fn ile birlikte kullanılıyor fakat o da işe yaramadı

Neyse Kadrajım Çıksın Fotografım..

11155 Mesaj
17 Eylül 2014; 8:33:38 

quote:

Orijinalden alıntı: herschell

ya beyler windows 8 de kullanıcı profili yüklenemedi hatası alıyorum lenovo s400 pc f8 tuşu işe yaramadı açıp içindeki belgeyi kurtarmam lazım sonra formatta olur ama önce belgeyi kurtarmam pc de f tuşları fn ile birlikte kullanılıyor fakat o da işe yaramadı

F5 denediniz mi?Endişelenmeyin, o dosyayı kurtarmanın birçok yolu var.Pc açılırken aralıklarla f5 ve f8e basın.Olmazsa yazarsınız tekrar buraya.

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

3061 Mesaj
17 Eylül 2014; 8:42:55 

pc açılırken "shift"e basılı tutun..

Amatör ruh!

845 Mesaj
17 Eylül 2014; 13:30:27 

oturum açma ekranı varken shifte baslı tutarark yeniden başlat dedim güvenli moda geçti fakat şimidede kullanıcı profili hatasını düzeltemedim dosyalar kurtarıldı fakat windows 8 orjinal olduğundan format atmak istemedik varmı kurtarmanın bir yolu

Bu mesajda bahsedilenler: @OstotheK, @mesuthaksoy

Neyse Kadrajım Çıksın Fotografım..

11155 Mesaj
17 Eylül 2014; 13:40:06 

tam olarak hata iletisi nedir detaylı yazar mısınız?hatta bir SS çok daha iyi olur.

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

3061 Mesaj
17 Eylül 2014; 14:02:34 

Neden daha detaylı yazmıyorsun. Ben anlamıyorum mesela:) Hata mesajı ne, neyi kurtarıyoruz. Hata kodu mu var, ne hatası, kim, ne? :)

Amatör ruh!
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Bilgisayarı Güvenli Modla Açmak(F8 Hariç)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391