Şimdi Ara

HTC One A9s geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen yıl HTC’nin en beğenilen akıllı telefonu haline gelen ve başarılı satışlar yapan One A9, bu yıl devam modeli ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor. Firma One A9s adında yeni bir modeli görücüye çıkaracak.

HTC One A9 modeli, iPhone 6S serisine benzer çizgiler taşıması ile eleştirilmişti. HTC ise One M serisini örnek vererek modern tasarım anlayışını Apple’ın kendilerinden kopyaladığını savunmuştu ve tartışma epey gündemde kalmıştı. Bu yılın One A9s modeli iPhone serisine biraz daha yaklaşmış gibi görünüyor.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy TabPro S2 geliyor

Sızdırılan ilk görsele göre, One A9 modelinin çizgilerinden çok farklı bir görünüm arz etmiyor ancak bazı değişiklikler mevcut. Arka kamera üst köşeye taşınırken, ön kısımdaki ışık sensörü ve ön kameranın da yeri değişmiş. Ayrıca alt kısımdaki HTC logosu kaldırılmış ve arka kısma taşınmış.

Yeni model hakkında bilinenler az ancak geçen yıl daha çok orta seviyeye hitap eden bir donanım belirlenmiş bununla birlikte üst seviye bir fiyat etiketi ile gelmişti. 5 inçlik Full HD ekran, Snapdragon 617 yonga seti, 2GB/3GB RAM, 16GB/32GB artırılabilir kapasite, 13MP çözünürlüğünde OIS destekli arka kamera, 2150mAh gücünde batarya gibi özellikler barındıran model 2499TL fiyat etiketine sahipti. One A9s modelinin de Snapdragon 652 yonga seti, 13MP çözünürlüğünde OIS destekli kamera, daha güçlü batarya ile gelmesi bekleniyor. Cihaz muhtemelen IFA 2016 fuarında tanıtılacak.

HTC One A9s geliyor 

• İyi bir fiyatla gelirse orta segmentte iş yapar. Umarım 2K ekran koyup mahvetmezler.

• Bilen birilerinden yorum alabilir miyim?Yeni çıkan telefonların(samsung hariç)bu alt kısımlarındaki kocaman kısım tam olarak ne işe yarar.Yada telefonun ekranına kapasitif butonlar koymanın o bölgeyi atıl bırakmanın tam olarak avantajı nedir? ekranın yarısını kaplamasından başka.Yeni model telefon haberlerine bakarken ilk olarak telefonların alt kısımlarına odaklanıyorum ve bu yüzden androidse alacağım cihaz kesinlikle her zaman samsung olacak.

• Ederi en fazla 1700-1800 civarı.

652 GPU,CPU olarak 808'den daha güçlü ve ısınma sorunu yok.

Buna karşın desteklediği ekran çözünürlüğü,kamera fps değerleri,modemi daha kötü.

Ama sırf ısınma olmamasından dolayı 652 808'den daha makul.

• quote:

Orijinalden alıntı: BYRM81

Bilen birilerinden yorum alabilir miyim?Yeni çıkan telefonların(samsung hariç)bu alt kısımlarındaki kocaman kısım tam olarak ne işe yarar.Yada telefonun ekranına kapasitif butonlar koymanın o bölgeyi atıl bırakmanın tam olarak avantajı nedir? ekranın yarısını kaplamasından başka.Yeni model telefon haberlerine bakarken ilk olarak telefonların alt kısımlarına odaklanıyorum ve bu yüzden androidse alacağım cihaz kesinlikle her zaman samsung olacak.

Tam olarak aşağıdaki kısım denk geliyor. HTC bataryayı ortaya konumlandırarak baskı devreyi iki parça olacak şekilde tasarlamış. Neden öyle yapmış bilemeyiz tabii ama o kalınlık bundan kaynaklanıyor.

HTC One A9s geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirHan -- 30 Ağustos 2016; 14:40:02 >

• quote:

HTC’nin yeni bir tasarım anlayışı benimseyerek pazara sunduğu One A9 modeli oldukça beğenilmişti. Fiyatı yüksek olmasına rağmen ilgi gören model...

Bu telefon gerçekten beğenilip ilgi gördü mü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 7 mi yoksa A9s mi daha çirkin acaba karar veremiyor insan...

• quote:

Orijinalden alıntı: Milky Way

quote:

HTC’nin yeni bir tasarım anlayışı benimseyerek pazara sunduğu One A9 modeli oldukça beğenilmişti. Fiyatı yüksek olmasına rağmen ilgi gören model...

Evet.
  • İPhone 6s klonu.

• Kimse bu kadar telefona 2500 TL vermez. Amiral modellerin dışındaki en başaralı f/o serisi kesinlikle Samsung A serisi[Kunye=]

• quote:

Orijinalden alıntı: Milky Way

quote:

Evet Sınır illerinde bu telefon 800-900 lira ve bir aydır buradayım o kadar çok HTC A9 gördüm ki buralarda ben de alayım dedim . 2 tane aldım . Diğer modeller de çok ucuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BYRM81

Bilen birilerinden yorum alabilir miyim?Yeni çıkan telefonların(samsung hariç)bu alt kısımlarındaki kocaman kısım tam olarak ne işe yarar.Yada telefonun ekranına kapasitif butonlar koymanın o bölgeyi atıl bırakmanın tam olarak avantajı nedir? ekranın yarısını kaplamasından başka.Yeni model telefon haberlerine bakarken ilk olarak telefonların alt kısımlarına odaklanıyorum ve bu yüzden androidse alacağım cihaz kesinlikle her zaman samsung olacak.

Başta ben de öyle düşünüyordum ama bu modeli kullanınca gördüm ki tutuşu ve ergonomisi çok iyi ve pratikte kasa- ekran oranı pek de bişey etmiyor .Yeterki model 5.5' olmasın.

• Nerede M7 nerede bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2500tllik a9dan kaç tane sattı acaba?

• 2000 liraya sıfır HTC 10 (+200 lirada kayıt ücreti) aldım kafa rahat

• Forumda konu açmak lazım hangisi daha çirkin ?

-İphone 7 ve 7 Plus
    -Htc One A9s

• Tam hayalimdeki telefon olmuş.

• batarya konusunda a9 cok yetersizdi

• Gelmese de olur aslinda

• A9 her ne kadar 2500 tl den çıksa da ,şu an A9 kullananların çogu telefonunu 1300,1500 tl fiyat aralığında aldılar resmi garantili olarak. Ben garantisiz 1200 tl ye almıştım, o zamanlar daha düşmemişti fiyatı. Eminim şimdi bu cihazı da 2500,2700 tl aralığında satışa sunar, satılmayınca da 1300, 1500 tl aralığına düşer... HTC parayı çok sever, daha ucuza çıkacağını sanmam. Aslında A9s i de çıkacak fiyattan eleştirmek doğru olmaz, çok değil 2 aya kalmaz asıl rakamına gelir...

Bu arada A9 iphone benziyor demiştik ama A9s i görünce A9 da neymiş dedim ... Bari sondaki s takısını değiştir ayıp...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.