Şimdi Ara

Microsoft yeni reklamında şimdi de MacBook’la alay etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft yeni reklamında şimdi de MacBook’la alay etti 
    Teknoloji üreticileri arasında yaşanan rekabet hazırlanan reklam ve tanıtım filmlerinde de kendini göstermeye devam ediyor. Özellikle Apple ve Microsoft arasında fazlasıyla hissedilen bu durum, paylaşılan yeni video ile giderek daha şiddetli bir hale gelmeye başlıyor.

Hatırlayacağınız gibi kısa süre önce yayınladığı son reklamında -Siri ve Cortana üzerinden- iPad Pro ile dalga geçerek sorularıyla cihazı köşeye sıkıştıran Microsoft, benzer bir hamleyi bu kez MacBook Air için tekrarladı. YouTube’da paylaşılan müzikal tadındaki videoda Surface Pro 4 ile MacBook Air’ı karşı karşıya getiren Microsoft, cihazın çıkarılabilir klavye, dokunmatik ekran ve gelişmiş kalem gibi özelliklerini ön plana çıkarıyor.

iPad Pro modelini ise ağır, yavaş ve basit olarak nitelendiren teknoloji devi, Mac’lerin kedi şapkaları gibi kullanışsız olduklarını belirterek Apple’ı alaycı bir dille eleştiriyor. Okulların açılacağı bu dönemlerde özellikle öğrencilerin ve dışarıda aktif olarak çalışan kişilerin dikkatini çekmeye çalışan Microsoft’un yeni reklamını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Rahmetli Nokia'da Apple ve Android ile alay edip duruyordu. Sonu malum...

• aynaya bakmadan herkese çirkin demek gibi bişi

• Trajikomik olmus, kore firmasi yapsa anlarim ama microsoft'a yakismamis..

• Microsoft , apple vs bunlar hep tekelli kapalı kurumlar , ah herkesin geliştirdiği paylaştığı ticari amaç gütmediği günleri görecekmiyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynısını Windows Mobile 10 telefonları içinde yapsın

• Alay ediyor ama icraat yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya şimdi surface çok güzel pahalı

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katalikitci -- 13 Ağustos 2021; 1:53:55 >
  • Yiyorsa Android ve iOS'la dalga geçsin.

• İstediği kadar satsın veya satmasın, satışla kalite-kullanışın bir alakası yok.
    Her şey alenen ortada, microsoft tablete PC deneyimini getirdi ve nokta.
    Geriye avuç kadar devre kartına milyarlar bayılanların yedirememezlikleri kaldı..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Rahmetli Nokia'da Apple ve Android ile alay edip duruyordu. Sonu malum...

güzel yorum haklısın
  • Meyve veren ağaç taşlanır. Ne gerek var böyle reklamlara ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine aynı hatayı yaptım böyle bir haberin yorumlarını okudum.

• Yahu kardeşim bu Microsoft'u kimler yönetiyor, kimler bunların çalışanlarını işe alıyor aklım ermiyor. Bir hafta ipadle bir hafta macle dalga geçtiklerini sanıyorlar yazık cidden.

• Microsoft bir on sene sonra sadece patentlerle gelir saglayan bir sirket olarak kalacak sanirim.

• linux kde gnome win ve mac kullanmış biri olarak,
    okadar berbat bir işletim sistemiki osx..
    işletim sistemi neki donanımı ne olası..

• elmacıların zoruna gitmiş gerçekler

• Harika reklam gideyim de bir Surface alayım aaaa o da ne ! Ülkemizde sadece mac satılıyormuş. Şansına küs MS.

• Hevesle macbook alıp kazık yedikten sonra ne kadar işlevsiz ve işe yaramaz bir ürün olduğu anlaşılınca duvara çarpmak isteyen azımsanmayacak bir kitlede var. Bunu samimi olan bütün macbook kullanıcılarından duyabilirsiniz. Microsoft işlevsiz vurgusunda sonuna kadar haklıdır. Kendi ürünleri için birşey diyemem. Alıp test etmedim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.