Şimdi Ara

Apple, Snapchat benzeri uygulama geliştiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, Snapchat benzeri uygulama geliştiriyor
    Hatırlayacağınız gibi bu ayın başında Hikayeler adı verilen yeniliğiyle kullanıcıların her anlarını takipçileriyle paylaşmalarını sağlayan Instagram, Snapchat’i kopyaladığı gerekçesiyle yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Henüz olay sıcaklığını korurken Apple cephesinden gelen bir haber tartışmaları iyice alevlendirdi.

Bloomberg’den Mark Gurman’ın iddiasına göre teknoloji devi -Snapchat’teki gibi- kullanıcıların mobil cihazlarıyla çektikleri videolara filtreler, yazılar ve çizimler ekleyerek arkadaşlarıyla paylaşmalarını sağlayacak yeni bir uygulama geliştiriyor. Videonun kaydedildikten sonra 1 dakika gibi kısa süre içerisinde yayınlanmasını hedefleyen Apple’ın oldukça sade bir arayüz kullanacağı ve Twitter, Facebook gibi popüler sosyal ağlarla entegre çalışacağı ifade ediliyor.

Uygulamanın adı ve ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor ancak şu sıralar şirket içi testlerin yapıldığı belirtiliyor. iMovie ve FinalCutPro ekibi tarafından geliştirilen yazılımın önümüzdeki sene iMessage’ın yerini alabileceği de söylenenler arasında. Bakalım günümüz mobil trendlerine kayıtsız kalamayan Apple’ın sosyal medya alanındaki yeni girişimi ne kadar başarılı olacak…

• Sen bari özenti olma be apple

• quote:

Orijinalden alıntı: sefasefa1

Sen bari özenti olma be apple

Sen bari mi? Ahahahahahahahahahahahahaahha. Apple son yıllarda orjinal ne yapmışta "sen bari" diyebiliyorsun merak ediyorum. Adamların nerdeyse her çıkardığı şey toplama ürün gibi. Her şeyden bir parça alıp kendileri yapmış gibi sunuyorlar. Çok zor değil biraz google amcanı kullan, daha detaylı anlarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IllidanStormrage

quote:

Sen bari mi? Ahahahahahahahahahahahahaahha. Apple son yıllarda orjinal ne yapmışta "sen bari" diyebiliyorsun merak ediyorum. Adamların nerdeyse her çıkardığı şey toplama ürün gibi. Her şeyden bir parça alıp kendileri yapmış gibi sunuyorlar. Çok zor değil biraz google amcanı kullan, daha detaylı anlarsın

Haklısın dostum ama öyle diyesim geldi bi an :)
  • Önceki haberde, iosta en çok çöken uygulama snapchat diye geciyordu. Belki de bu yüzdendir.

• Snapchat android versiyonundan daha stabil olacağı kesin.

• quote:

quote:

Kullandigin cihazin isletim sistemine bak, kullandigin telefonun turune bak, tabletten giriyorsan tabletin ne olduguna bak, uygulamalarin ikonlarina boyutuna sekline bak, kullandigin cihazin kilidini nasil actigina bak, kim nereden esinlenmis olaylar ilk nasil baslamis, google babani kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 26 Ağustos 2016; 18:02:03 >

• Vay be...

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple Incorporated

quote:

quote:

Kullandigin cihazin isletim sistemine bak, kullandigin telefonun turune bak, tabletten giriyorsan tabletin ne olduguna bak, uygulamalarin ikonlarina boyutuna sekline bak, kullandigin cihazin kilidini nasil actigina bak, kim nereden esinlenmis olaylar ilk nasil baslamis, google babani kullan

Yıl 2010 ilk ipad çıkıyor 2002 fuarda Bill gates elinde tablet tutuyor.Yıl 2001 ipod çıkıyor mp3 çalarlar varken Yıl 2007 iphone çıkıyor hali hazırda nokia nın benzer telefonları varken evet apple hiç esinlenmemiş herşeyi kendi yapmış google dayına bak apple ancak vestel kadar yenilikçidir olanı süsleyip satar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WHITE_Wolf -- 27 Ağustos 2016; 18:37:50 >

• Oo çocuklar babalarının şirketlerini savunuyor,çok hoş

• Mütahit amele birinde fabrika varken diğerinde yok samsung yarı iletken konusunda intelle yarışır duruma geldi(litografi ve üretim süreci olarak) apple ya samsung yada tmsc kapısında beklemek zorunda zira fabrikalar sadece apple a çalışmıyor amd nvdia ve bir çok başka şirket kapıda kim amele kim mütahit anlamak gerek şimdi jim keller diyecem tabi bilemeyeceksin kim apple işlemci tasarımını yapan kişidir ekibiyle amd nin zen işlemcilerini yaptı şimdi bil bakalım hangi firmada apple hiç bir zaman teknoloji şirketi olamaz toplama ordan burdan arakladığı teknolojilerle ancak vestel kadar yenilik yapan bir firma ayrıca ben iktisat bilmem mantık yürütmek kolay zaten bu sitede kaç kere haberi çıktı iphone satışları düştüğü an apple biter yerine koyabileceği ürün yok ve satış rakamları az bilgisayar mühendisliğini makine olarak okumanda ayrı bir gülünç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SentnieL

Mütahit amele birinde fabrika varken diğerinde yok samsung yarı iletken konusunda intelle yarışır duruma geldi(litografi ve üretim süreci olarak) apple ya samsung yada tmsc kapısında beklemek zorunda zira fabrikalar sadece apple a çalışmıyor amd nvdia ve bir çok başka şirket kapıda kim amele kim mütahit anlamak gerek şimdi jim keller diyecem tabi bilemeyeceksin kim apple işlemci tasarımını yapan kişidir ekibiyle amd nin zen işlemcilerini yaptı şimdi bil bakalım hangi firmada apple hiç bir zaman teknoloji şirketi olamaz toplama ordan burdan arakladığı teknolojilerle ancak vestel kadar yenilik yapan bir firma ayrıca ben iktisat bilmem mantık yürütmek kolay zaten bu sitede kaç kere haberi çıktı iphone satışları düştüğü an apple biter yerine koyabileceği ürün yok ve satış rakamları az bilgisayar mühendisliğini makine olarak okumanda ayrı bir gülünç.

Teknolojiden anladiginiz donanimdan ibaret, herkes gibi ayni seyleri yazmani bekliyordum, bekledigim oldu

• Gelmiş yine fedailer.
  • Teknoloji satış rakamları değildir ayrıca daha okuduğunuzun ne olduğunu anlamıyorsunuz boşa cevap vemem gerek ben daha bilgisayar mühendisliğini makine olarak okumayı nasıl becerdiniz onu düşünüyorum sadece i ve a harfleri ortak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.