Şimdi Ara

Sony Xperia XA inceleme videosu 'Tüm detayları mercek altında'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin yeni nesil akıllı telefon modellerinden Xperia XA'nın detaylı incelemesiyle karşınızdayız. Yanlardan çerçevesiz görünüm etkisi yaratan ve şık bir görüntü ortaya koyan telefon hakkında merak ettiğiniz her şey videomuzda. 

• Dürüst olmak gerekirse, tasarımı beğenimi kazandı.

• Telefonun üzerine çok konuşmaya gerek yok bence zamanında z3 compact aldığımız fiyat seviyelerinde artık Sony'nin alt seviye telefonları dolanıyor.

• Üst ve alt çerçeveyi birleştirirsek bir telefon daha çıkar

• Hiç bir zaman bu yorumu yapmamıştım ama artık yapmalıyım..Ağır derecede çöp.. o alt ve üst çerçeveler ne öyle.. telefonun bir ton eksiği var bu fiyata bundan daha iyi aletler var

• sony fiyatları en azından orta segmentte aşşağı çekti xa ultra gibi güzel bi telefonu 1450 tl sony garantili istanbul bilişimde satışa sundu sony nin kalitesinde başka hangi telefon var o fiyat bandında ama siz hala gidin leğen alın napayım :D

• şu alt üst boşluklara takanlarada ayrı bi anlam veremiyorum z yi kaç yıldır kullanıyorum onun çerçevelerini bile sıkıntı etmedim ben ki kapasitif tuş olayı çok saçma ve o alt üst boşluklar neredeyse çoğu telde var kapasitif tuş kullanmayan

• Gsmarena testlerine göre pil süresinde çuvallamış. Z3 z5 serilerinde pil süreleri başarılıydı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200₺ farkla xa ultra var.Çok daha alınabilir cihaz. 6inç sorun etmez iseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia m5 almanızı tavsiye ederim bunun yerine 3 gb ram 21 arka 13 ön kamera full hd ekran 2600 mah pil var işlemci xa dan farklı olarak

• herkesin de dediği gibi alt ve üst çerçevesi çok büyük
    LG den de ekran içi tuşları bırakıp samsung tarzı kapasitife yönelmesini bekleriz
    bir de telefonların arkalarına fabrika çıkışlı güzel farklı kültürlere göre ve ülkelere göre desen veya tarihi yapı veya tarihi yer veya güzel manzara görüntüleri koyulabilir(hepsine değil tabiki az bir kısmı olsa satabileceğini düşünüyorum)
    marvel karakterlerinin simgeleri bile konsa onu bile alacak olanlar çıkabilir
    gerçi böyle şeyleri kapak ile de koyabilirsin ama fikir işte

• quote:

Orijinalden alıntı: assassin(z)

şu alt üst boşluklara takanlarada ayrı bi anlam veremiyorum z yi kaç yıldır kullanıyorum onun çerçevelerini bile sıkıntı etmedim ben ki kapasitif tuş olayı çok saçma ve o alt üst boşluklar neredeyse çoğu telde var kapasitif tuş kullanmayan

sizin değişik bir zevke sahip olmanız çoğunluğunun beğenisini etkilemezki ben dahil birçok kişi beğenmiyor :)

• quote:

sony fiyatları en azından orta segmentte aşşağı çekti xa ultra gibi güzel bi telefonu 1450 tl sony garantili istanbul bilişimde satışa sundu sony nin kalitesinde başka hangi telefon var o fiyat bandında ama siz hala gidin leğen alın napayım :D

Ya hala leğen diyen var leğen mi kaldı Allah aşkına? Bırakın fanboyluğu

NOT: HTC 10 ve iPad Air kullanıcısıyım.
  • Şuanda kullandığım cihaz. Benim gibi telefondan aşırı derecede beklentisi olmayanlar için gayet yeterli bir telefon. Kasa kalitesi de gayet iyi inceleyen çoğu insan beğenecektir. Ekran kasa oranına gelince yan çerçeve kaldırılması bence gayet şık görüntü vermiş, üst ve alt boşluklarsa umrumda bile değil. Ve fiyatı 1400 görünse de internette 1180'e kadar bulunabiliyor, ben mesela o fiyata aldım, benim için tek eksiği pil performansı, yani yakın zamanda telefonla uzaya ışınlanma gibi bir planınız yoksa gayet memnun edici!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComingWind -- 22 Ağustos 2016; 22:22:31 >
  • çözünürlüğü gördükten sonra videoyu kapattım.

• 1400 liraya ne modeller var abi.Buna para veren şaşırmış olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekin-71 -- 22 Ağustos 2016; 21:49:11 >
  • tekin-71 kullanıcısına yanıt
    gittigidiyorda 1190'a satılıyor maxipuan yada bonus varsa 1090'a alınabilir.
  • 5 senelik evliyim şu baştaki iş bankası reklamından yemin ederim tiksindim videoları açasım gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: clb12

quote:

sony fiyatları en azından orta segmentte aşşağı çekti xa ultra gibi güzel bi telefonu 1450 tl sony garantili istanbul bilişimde satışa sundu sony nin kalitesinde başka hangi telefon var o fiyat bandında ama siz hala gidin leğen alın napayım :D

Ya hala leğen diyen var leğen mi kaldı Allah aşkına? Bırakın fanboyluğu

NOT: HTC 10 ve iPad Air kullanıcısıyım.

Samsunga oturmuş bi tasvir olduğu için dedim onu

• Elinize sağlık Erdi bey, çok iyi inceleme.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.