Şimdi Ara

N-GAGE CİLER BURAYA. N-GAGE'CİLER KENDİNİ GOSTERSİN!!! (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.110
Cevap
3
Favori
129.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ngage 2 hakkında ne gelişmeler var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhan850 -- 23 Nisan 2007; 15:20:19 >
  • kimse bilmiyor heralde?
  • evet arkadaslar oncelıkle sunu soylıyeyım yenı n-gage cıkmayacak yanı n-gage adında bır telefon cıkmayacak!!! n-gage artık sadce n serisi telefonlarda bır ıkon olacak o ıkona tıklayarak oyun oynayabılecekler bence nokiadan yrnı bır oyun konsoluda beklemeyın!!!

kapak konusunda herkese yardımcı olabılırım. cls ve qd kapakları var sıyah 7.5 dıer renkler 5ytl!!! qd sadce yesıl ve kırmızı var!!

ayrıca satılık n-gage var ısteyen olursa yavuz-kaynar@hotmail.com kapak ıcınde burdan ulasabılırsınız!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marmarafb -- 2 Mayıs 2007; 13:43:01 >
  • Merhaba arkdaşlar n-gage cls yada qd arıyorum cls olsa çok iyi olur 130 ye kadar peşin vereiblirim taksit olur derseniz 200 olabilir

elide olupta uygun satmak isteyen arkdaşlar warsa bekliyorum
  • Arkadaslar ben de N-gageciyim.
    Radyosu sesi mp3 calari bir numaradir.
    3 sene kullandim 2 tane pil eskittim sonra ekrani kirildi tamir felan derken beni kandirip N73 sattilar...
    Yine de atmaya satmaya niyetim yok. Ekrani bulabilecegim bir yer bilen var mi? Yoksa ss servise mi goturecez?(seve seve)
  • Arkadaşlar N-Gage imi satıyorum..

http://forum.donanimhaber.com/m_14415238/tm.htm
  • yok abi kimse almaz bu telefonu yine bana kalacak buk gör :)

• bana kalıcak dedim yaa niye uğraşıyosun gel ver şu telefonu diyipte hakaret etmek istemiyorum bak ver şu n-gage yi bana 2 ayda öderim parasını
  • abi 2 sayfadada herkes n agesini satıyo bu ne ya satmayın dursun bi köşede ...5 yıl sonra falan o köşeden çıkardığınızda oynayıp çok mutlu olursunuz bende satanlardan biriyim ve pişmanım
  • olm engin burda da mı buldun benii:) takip ediyo adam beni yaa.:)
  • gençler tam 6 yıldır tık demeden kullandığım N-GAGE'de 2-3 gündür şebeke problemi yaşamaya başladım! sinirden ve üzüntüden deliye dönmek üzereyim!! görüşmeler sık sık kesiliyor ve bazen çekmiyor. teli nereye götürmemi tavsiye edersiniz? şişli'de oturuyorum. bu işin düzeltilmesi kaça patlar? bir fikriniz var mı? teşekkürler...

not: daha en az 1 yıl daha kullanmak istiyorum bu teli.
  • bu devirde n-gage1 ikinci elde kaç paraya satılmalı.. ?

doğumgünü geliyor küçük kardeşimin, telefondan ziyade oyun, müzik ve radyo özellikleriyle ön plana çıkan bi alet bakıyorum ona, en ucuz 150 lira dediler, bende içten gelen bi refleksle "yavaşş" dedim

75 liraya n-gage bulamazmıyız ( çok mu uçtum)
  • geçen lerde 1 ay önce kızılayda n gage klasik gördüm 80 demişti...gayet temizdi sorunhsuzdu..
  • o zaman şöyle yapalım ( yüzsüzlüğün böylesi) ,

55-60 liraya bulabilirmiyim..
  • bence bulamazsın telefonun parçaları tek tek toplasan inan daha pahalı olur
  • arkadaşlar pek giren çıkan yok sanırım :)

N-GAge qd kullanıcısıyım elinde kapak dış kasa plastik olan varsa bana ulaşırlarsa sevinirim
  • Çok hoşuma gidiyo bu NGAGE'ler. Geçenlerde şöyle bi baktım piyasaya bulamadım. 3300 gördüm onu aldım. Şekilleri dışında pek bi alakaları yok gerçi ama hoşuma gitti aldım. Mükemmel bir dahili mp.3 çaları var 3300'ın. N91'den sonra duyduğum en kaliteli ses diyebilirim.
  • 3 yıldır kullanıyorum. Daha gık demedi. Süper alet.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Richy

gençler tam 6 yıldır tık demeden kullandığım N-GAGE'de 2-3 gündür şebeke problemi yaşamaya başladım! sinirden ve üzüntüden deliye dönmek üzereyim!! görüşmeler sık sık kesiliyor ve bazen çekmiyor. teli nereye götürmemi tavsiye edersiniz? şişli'de oturuyorum. bu işin düzeltilmesi kaça patlar? bir fikriniz var mı? teşekkürler...

not: daha en az 1 yıl daha kullanmak istiyorum bu teli.

abi telefon çıkalı 4 yıl oldu. ne 6 yılı.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.