Şimdi Ara

N-GAGE CİLER BURAYA. N-GAGE'CİLER KENDİNİ GOSTERSİN!!! (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.109
Cevap
3
Favori
129.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

eğer bozuk değil diyorsan telefona bir format çek

*#7370# yaz
    güvenlik kodu 12345 yada 123456 bir format çek cihaza
    herşey gidecek bu arada
    oyle bir dene
    gene sistem hatası veriyorsa hafıza kartını değiştir.

www.n-gageturkiye.com adresinden daha hızlı yanıt alabilirsin. sadece n-gage e yönelik bir site.
  • tesekker ederım yardım ıcın ama ben kendım ugrasırken tlf duzeldı hafıza yı bıcımlendır dedim ve tlf hayata dondu
  • bi sorum olucak
    n-gageye agile messenger yukledim sonra actım ama cok kontur goturuyo onu azaltmak için bi ayar lazım ama ne ben bilmiyorum bana acıl olarak yardımcı olursanız sewinirim
  • BEYLER BANA ACİLEN NOKIA N-GAGE QD LAZIM SIFIR VEYA TEMIZ IKINCI EL LAZIMM LUTFEN BI EL ATIN OKEE KENDINIZE CICI BAKIN :))))))
  • quote:

Orjinalden alıntı: maddog94

bi sorum olucak
    n-gageye agile messenger yukledim sonra actım ama cok kontur goturuyo onu azaltmak için bi ayar lazım ama ne ben bilmiyorum bana acıl olarak yardımcı olursanız sewinirim

www.ceptemsn.com/ buradakim programı kullanablirsin, tüm gün muhabbet ediyorum 3 kontür ya gidiyo ya gitmiyo

• slm...bu msj hafızasını hafıza kartı secme programını nerden ındırebılırım???
  • bende vardı msn'e gel yollıyayım sana kardes

Bu ARADA Classic kulaklıgı arıorum bilenler varsa bi yardımcı olsunlar
  • saol kardes de mn adresın ne? :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigma1985 -- 12 Ekim 2006; 22:49:27 >
  • heh profılden buldum kardes ekledım senı ordan haberlesırız ...
  • beyler nokia n gage kulaklık soketi nerden bulabilirim?
  • satılık n-gage oyunu.
    1 alana 1 bedava.
    high seize alana ONE bedava. Hemde gold master review kit. içinde özel dvdsi de var.
    fiyat 20 ytl. kargo alıcıdan.
  • yaşasın bende QD aldım inanın mutlutyum bu sanki alaaddinin sihirli lambası cihazın içinde cin var super bi cihaz oyun+tv+film super bişi yanlız büük ölçude sorunum var birtürlü arenaya baalanamıorum kayıtda olamıorum noolursunuz benim için kayıt olup bana şifre ve nick alın pm den yollarsınız bana gercekten hepsini becerdim ama arena ya kayıtı beceremedim msj ınızı acilen bekliorum şimdiden ilginize teşekkur ederim
  • 2. el aldıysan ngage i senden önceki sahibi kendi adına kaydettiği için sen giremiyosndur. arena nın web sitesine girip bi admine mail atıp cihazı unlink etmesini isteyeceksin.
  • çok saolda bana linkl verebilirmisin biliosan eer tr adresini bulamadımdaben
  • forums.arena.n-gage.com oraya gir registerden üye ol. sonra giriş yap o sayfaları gez. congested adında bir admin var. ona PM at. ingilice tabi. imei numaranıda söyle o halleder.
  • dostum verdiin likte kayıt olunmuo sorun var sanırım 1gun boyunca uuraştım başka pc lerdede denedim :S
  • merhaba arkadaşlar ben n-gage aldım ve içinde hiç bişey yok bişeyler atmak istiyorum ama gönderdiklerimi hafızakartına direk atmadıı için olmuo yanii telin hafızası yetmio bi program varmış gelen mesajları hafıza kartına atıomuş bana yardımcı olabilirmisiniz
  • arkadaşlar n gage (özellikle qd) almayı duşunuyorum sırf oyun için fakat sunları sorcam:
    -n gage classic qd den daha iyi mp3 çalıyormuş ve radyosu yokmuş qd nin doğru mu,
    -classic veya qd ye 6680 veya 6630 ekanı takabilir miyiz,
    -işlemcesi düşük (102 Mhz) sorun yaratırmı,
    -pil ömrü nasıl?
    şimdiden teşekkür ederim
  • arkadaşlar mesela
    http://urun.gittigidiyor.com/NOKIA-6670-ORJINAL-LCD-EKRAN_W0QQidZZ1049331#aciklama
    http://urun.gittigidiyor.com/NOKIA-6600-LCD-EKRAN_W0QQidZZ1049321
    http://urun.gittigidiyor.com/SIEMENS-SX1-ORJINAL-LCD-EKRAN-SADECE-BURADA_W0QQidZZ2667579
    gib ekranlar takılabilir mi

bu arada

BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN
    quote:

Orjinalden alıntı: anilsengenc

-classic veya qd ye 6680 veya 6630 ekanı takabilir miyiz,

• quote:

Orjinalden alıntı: cnylmz

kaç tane n-gage kullanan kişi var acaba millet telefonumu cebimden çıkarınca sanki uzaydan kaçak telefon getirmişim gibi bana bakıyorlar bende uyuz oluyorum

ehehe normaldir. bana hala bu cihaz kaç para 1milyar vardır diyenler geliyor. sen takma oynamana devam et. arenaya ugra. ödül kazan.
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.