Şimdi Ara

N-GAGE CİLER BURAYA. N-GAGE'CİLER KENDİNİ GOSTERSİN!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.110
Cevap
3
Favori
129.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar n-gage kapağı bulabileceğim bir yer varmı?Çok araştırdım ama yok.Site de olabilir.Ayrıca resim falan varmı?
  • yaw izmir ve ankara nasil

bu arada ben 7610 alirdim sonra 0 kullanilmamis derdim kutusu dair hic biseyi acilmadi derdim 50 milyon eksilterek satardim sonra o para ile n-gage + 1 gb rs mmc alirdim
  • ben bugün zar zor buldum 2. el direk aldım artık bende n-gage ciyim ama bluetooth dongle ı çalıştıramadım ve nerden oyun yüklenir bilmiyorum
  • Ngage kapağı ankara maltepe pazarında var her renk ve çeşitten.Ben aldım kullanıyorum.
  • 7610 derim satar bi n-gage alırım.
    Yok Her ikisi de ayni fiyata satılıo olsaydı hic tereddut etmez n-gage derdim
    N-gage in yerine koyabilecegim bi tel bulursam hemen degistiririm ama yıl 2004 henuz uretilmedi!

quote:

Orjinalden alıntı: esiksbir

şimdi size bir soru ama harbiden cevaplayın biri size 7610 veya n-gage hediye edecek sizin telefonunuz yok veya bunlardan başka bir telefonunuz var. hangisini istersiniz? ben n-gage derim
  • Evet arkadaşlar sonunda buluşma noktamız belli oldu

www.ngagers.net
  • Yaaa halen N-gage peşinde koşuyorsunuz alın bir playstation2 paranıza yazık olmasın görselligi yakalamanın tek yolu bu Telefon oyuncak degildir.
  • PS2'yi yanında taşıyıp,konuşup,radyo ve mp3 dinleyebiliyor musun?
  • NE alakası var sizin gibi teknolojiden alamayan insanlar "telefon telefondir daha başka bişey blimem lo"gibi tipler zaten n-gage den anlamaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: DieScheisse

PS2'yi yanında taşıyıp,konuşup,radyo ve mp3 dinleyebiliyor musun?

+1
  • arkadaslar ngage arena ne işe yarar??
  • oyuncuları buıluşturur
  • Düşünsenize ileriyi 500km den çalışan mavidişler.Ngage 2 muhteşem çıkmış arena tüm Türkiye olmuş İzmir deki eleman Bursa dakiyle kapışıyor ahh o günler bi gelse.Vallaha sokmuşum 8megapixelli cep telefonuna :P

• O bayağa bi zor
  • server yapılır o bize hizmet verir.
  • Gprs ucuzlasa zaten hepsi olucak ama 60kb 1kntr olduğu sürece
  • ben 6600 kullanıp ta nage 'e laf atan görmedim...
    varsa söyle
    ben 6600 kullanıdm ve ngage oyunlarını çalıştırabiliyordum....
    ama 6600-7610 bi n-gage gibi olamaz...
    çünkü işleveri farklı
    ben sırf o oyunları çok sevsem ve oynamak istesem ngage alırım ama çok oyun oynayan biri değilim....
    sen sx1 kullanıp ngage 'e 6600'a laf edenlere uyuz ol....
  • 250 milyona uzun uğraşlar araştırmalar sonucu ngage aldım artı 115 milyon liraya yine aynı araştırma ve uğraşlarla 512 mb ram aldım toplamda bana 365 milyona geldi 15 milyon telefon parası+10 milyonda yol parası dersek 400 gibi bişey oluyor. bu fiyata ps2 alabiliyordum fakat ben ne yaptım :) uzun lafın kısası ngage kulanan arkadaslar boş arkadslar deil gösteriş peşinde olmayan teknoloji tutkunu araştırmacı arkadaslardır.. bütün ngage kullanıcılarına (power user) selamlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: oliter

ben 6600 kullanıp ta nage 'e laf atan görmedim...
    varsa söyle
    ben 6600 kullanıdm ve ngage oyunlarını çalıştırabiliyordum....
    ama 6600-7610 bi n-gage gibi olamaz...
    çünkü işleveri farklı
    ben sırf o oyunları çok sevsem ve oynamak istesem ngage alırım ama çok oyun oynayan biri değilim....
    sen sx1 kullanıp ngage 'e 6600'a laf edenlere uyuz ol....

Sende bişey görmemissin

Ayrıca N-gage sırf oyun için yapılan bi alet değilki Mp3 gibi özellikleri de var + olarak sırf onun için bile alıp n-gage oyunu yüklememiş olanlar bile var

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.