Şimdi Ara

2si1 'Fiziği mükemmel' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TÜİK, Türk halkının teknoloji kullanımına yönelik araştırma sonuçlarını yayınladı
    http://www.donanimhaber.com/diger-bilim-ve-teknoloji/haberleri/TUiK-Turk-halkinin-teknoloji-kullanimina-yonelik-arastirma-sonuclarini-yayinladi.htm

Japon teknoloji devleri Sony ve Panasonic Formula E ile ilgileniyor
    http://www.donanimhaber.com/otomobil-teknolojileri/haberleri/Japon-teknoloji-devleri-Sony-ve-Panasonic-Formula-E-ile-ilgileniyor.htm

• yer alalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yaptığınız şey insanlığa sığmaz

• Önünüzdeki hangi tablet?

• En baslardan yerimizi alalim.

• görüntü kalitesi 1080p de bile kötü neden?İzleyemedim vallahi programı.

• Tunahan Gökhandan daha çok yakışmış programa

• siz benim kalbimi kırdınız

• Araştırma bana biraz sallama masabaşı gibi geldi. Hemen hemen her konuda.
    Nedense şu araştırma şirketlerinin bana yada çevremden hiç kimseye ulaştığını görmedim duymadım.
    Türkişi kendi dayı oğullarına sorarak araştırma yapıyorlar herhalde
    Masaüstü bilgisayar kullanımının Cep,Tablet ve Notebook kullanımının hepsinden az olması ilginç.
    Yüksek bant internet dedikleri ülkede internete erişebilen insan oranı olmasın
    Yada yüksek banttan anladıkları 2 Mbit olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 312 . -- 19 Ağustos 2016; 22:41:19 >
  • "Fiziği mükemmel" derken
  • ya şu programı artık tunahan ile birlikte devam edin. gökhan la olmuyor. bu kadar zevk vermiyor gökhan.

• Tunahan Fenerbahçe ile yükselişe geçti dediği anda başladım gülmeye . Sen inanıyor musun bu söylediğine

• f1 den haberi yok la bunların, biliyorsanız konuşun, bilmiyorsanız sallamayın.
    formula 1 de 2008 zamanlarında fia motor geliştirmeyi yasakladı, v8 motorlarla uzun süre devam ettikten sonra son 3-4 sezondur v6 1.6 litre turbo motorlara geçildi, kers ve hareketli kanat sistemi geldi.
    yeni motorlar güçsüz değil, hatta daha fazla tork ürettiği için arka lastik aşınmalarını etkiledi.
    sorun motorların sesiydi, ilk v6 motorlu sezonda resmen kulak tıkacı olmadan izledi millet yarışları ve sonra da izleyici kitlesini kaybetti.

yayın hakları konusunda çok pahalı satıyorlar, türkiye de yayınlayacak adam bulunamıyor, yurt dışında nasıl bakmak lazım.

son 2-3 sezondur turbo konusunda deneyimli olan mercedes f1 domine ediyor, diğer araçlardan motor avantajı ile neredeyse tur başına daha hızlılar ve aero dinamik ile kapatılacak bir fark değil.

bernie denen bunak f1 in başında olduğu sürece f1 şampiyonası şu an ki karamsar gidişatını sürdürecektir.

• ARTAGON99 A kullanıcısına yanıt
    Tunahan nasıl bir zevk veriyor ki ? Alt tarafı program sunuyor adamlar ne zevki bekliyorsunuz ki
  • Quantum parçacık değil enerji paketi diye biliyorum. Fotonlarda quark denen parçacıklardan birisi.
    Yine bildiğim kadarıyla quantum şifreleme yöntemi deneme yanılma yöntemiyle çözülemiyor. Direk şifreleme anahtarı kullanılarak açılabiliyor. Dinleme yapıldığında sinyalde bozulma meydana geldiği için dinlenildiği anlaşılabiliyor.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 12 Şubat 2020; 17:35:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Formula 1'de öndeki aracın arkadaki araca yol vermesi aslında heyecanı artıran bir kural. Arkadaki aracın öndeki aracı geçmesi kolay bir şey değil. Normalde öndeki araç daha avantajlı. Örneğin arkadaki araç düz yolda giderken öndeki araca yaklaşıyor. Aradaki fark daha çok zaman olarak veriliyor. Arkadaki araç düz yolda zaman farkını azaltıyor. Viraja geldiğinde öndeki araçtan daha fazla yavaşlamak zorunda kalıyor. Çünkü yavaşlamasa ya öndeki araca çarpacak ya da dıştan almak zorunda kalacak. Dıştan almakta daha fazla yavaşlamasına sebep oluyor. Yavaşlamazsa pist dışına çıkıyor. İçten alamıyor çünkü öndeki araç içi kapatıyor. Bundan dolayı virajlarda zaman farkı tekrar açılıyor. Ondan sonra geç geçebilirsen. Ondan dolayı bence öndeki aracın arkadaki araca yol vermesi heyecanı artıran bir kural.

• Güzel programdı fakat ışıklandırma çok mavi olmuş stüdyoda mavi ve sarı renkli lambaları birlikte kullansanız ışıklandırma daha iyi olabilir.

• bence bsc den bundan sonra arkadaş katılsın yayına. diğer arkadaş çok sönük. ekran karşısında konuşamıyor ve en önemlisi bence kendi yorumlarını katmıyor oluşu.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.