Şimdi Ara

Titanfall 2'nin Açık Betasını İndirmeyi Unutmayın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
88
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       EA ve Respawn ortaklığıyla bu yıl karşımıza çıkacak FPS oyunu Titanfall 2'nin geçtiğimiz günlerde beta tarihleri açıklanmıştı ve bugün de oyun indirmeye açıldı.

PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri için sunulan ilk beta 19 Ağustos ve 21 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. İkinci beta ise 26 Ağustos ve 28 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Multiplayer Tech Test adı altında sunulan açık betanın indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar.

• Akşam 9 da mı açılacak serverlar bir bilgisi olan var mı?
  • PC ye gelmemesi kötü oldu bf1 gelene kadar oynardık.
  • BF1 ile hemen hemen aynı tarih de çıkmak !! Bu ne özgüven ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: furandor

BF1 ile hemen hemen aynı tarih de çıkmak !! Bu ne özgüven ..

Call of duty 4 kasımda çıkacak Titanfall 2 nin hedefi cod'un satışları çalmak. Battlefield 1 de satışları etkiler titanfall'un ama kitleleri farklı birbirinden.
  • Oyun ps4 de 11.7 gb xone da ise 17.4 gb fark biraz fazla değil mi sizce?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Plus istemeseymiş keşke, iyi tarafından bakarsak 11.7gb araya gitmedi

• Biz oyunu indirene kadar süre bitecek!!
    Dünyanın hiçbir ülkesinde internet fiyatları bizimki kadar yüksek değil,Bizimki kadarda yavaş değil
    Allah bu ülkeyi bu hale getirenlerin belasını versin 300kb/s indirme hızı nedir yav??? 3.Dünya ülkelerinde bile internet bu kadar yavaş değil! İnsanların bilgiye erişimini kısıtlamak dış dünyadan koparmak için uğraşanlar bir gün yaptıklarının bedelini ödeyececek! Oyun 12 gb indirme hızım 300kb/s kalan süre 12 SAAT!!!! Betaya giremeden beta bitecek!
    Başta TTnet olmak üzere tüm internet servis sağlayıcıların Allah belasını versin Bilişim Teknoloji Kurumununda yedi ceddini gibeyim!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Açık betada plus istemez benim bildiğim ben indiriyorum ama akşama açılacak olması indirmek için biraz geç değilmi malum türkiyede yaşıyoruz internet hızımız aynı gün indirmeye yeterli olmuyor benimki 10 saat sonra inecek ama herkesin hızı aynı değil tabikide.
  • Serverlar akşam 7 de açılacak

• Yunusyunus1@ iki gündür evde net yok. Türk telekom süperonlina süperonline türk telekoma suçu atıyor :) olan bize tabikiii
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Açık betada plus istemez benim bildiğim ben indiriyorum ama akşama açılacak olması indirmek için biraz geç değilmi malum türkiyede yaşıyoruz internet hızımız aynı gün indirmeye yeterli olmuyor benimki 10 saat sonra inecek ama herkesin hızı aynı değil tabikide.

Oyunun açıklamasını okudum.Malesef plus gerekiyor

• oyun bf1 ile aynı zamanda çıkıyor fakat oyunun potansiyel rakibi bf değil cod arkadaşlar. ilk oyun eğlenceliydi fakat çok kısıtlı içeriğe sahipti 2. oyunda bu konuda geliştirmeler olacak tadından yenmez. singleplayer ı çerezlik olacaktır.

• Eyvallah BSC ben unuttuydum betayi hatirlattiginiz iyi oldu :)

• Arkadaşlar şuan oynuyorum bende ps plus istemedi üyeliğim yok ama multideyim şuan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.