Şimdi Ara

Yeni Volkswagen Polo SUV test sırasında görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Volkswagen Polo SUV test sırasında görüntülendi 
    Volkswagen'in yeni nesil Polo ile birlikte Polo üzerinden geliştirilen bir SUV model üzerinde çalışmalar yaptığı bir süredir biliniyor. Daha önce Golf görüntüsü altında test edilen araç ilk defa kendi kasasıyla kamuflajlı olarak görüldü.

Yeni nesil Polo'da olduğu gibi VAG'ın MQB platformunun bir versiyonu üzerine geliştirilen araç Tiguan'in altında yer alacak. Yeni Polo'da yer alacak 1.0 litrelik 3 silindirli motorun kullanılmayacağı modelde 1.5 litre hacmindeki 110 beygirlik yeni turbo dizel ve turbo benzinli motorlar yer alacak. MQB platformuna geçişin artılarında biri olarak dört tekerden çekiş sisteminin yer alacağı araç yine platformun getirisi olarak hibrit versiyona da sahip olabilir.

Firmanın 2016 Cenevre Otomobil Fuarında sergilediği T-Cross konsept aracından esinlenilerek tasarlanan otomobil bir Volkswagen çalışanının demecine göre oldukça heyecan verici bir tasarıma sahip olacak.

Piyasaya çıktığında Nissan Juke, Citroen C4 Cactus ve Peugeot 2008 gibi rakiplerle mücadele edecek Polo SUV'nin ne zaman duyurulacağı şu anda belirsizliğini koruyor. Autoexpress tarafından hazırlanan tahmini Polo SUV görselini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

• "Polo" ve "SUV" kelimeleri yan yana hiç yakışmıyor
  • Polo SUV = cakma degil abi kore mali

• Polo SUV nedir?

Aveo SUV gibi...

• Otomobilin konsept ismi Polo SUV olsa gerek.Piyasaya çıkmadan daha güzel bir isim vereceklerdir.Eğer vermezlerse bundan böyle tiguan'a da Golf SUV diyelim o zaman.

• Adı Tokkapısesiuan olsun

• İsim bile ofsayt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyide resimdeki araçla SUV'un ne alakası var? Sıradan B sınııfı dandik bir araba işte kamuflajlı olan.

• Capture ve i20 active'in rakip olacak sanırım.
  • İsmini bilmemde araba güzel olmuş ha.

• Polo SUV ne abi ? yan yana gelmişler...

• Midline polo ve suv?

• juke un yıllardır yaptığı ciro ile crossover diye b sınıf "suv" segmenti oluşalı çok oluyor..vw nin bu pastadan pay almak için bu kadar geç adım atması garipti aslında ..

• Fiyatları rekabetçi olur, hele bir de hepsi 4x4 olarak gelirse ( ya da en azından 4x4 farkı çok olmazsa) çok satar.

Bizim ülke için biraz daha yükseltilmiş versiyonu da olması lazım

• herkes topa tutuyo ama gelir gelmez showroomların onunde yine kuyruk olursunuz

• Kamufuljli olan dacia sandero gibi xD

• Volkswagen Crosspolo'nun yenilenmiş versiyonu olacak sanırım. Adı da değişmez büyük ihtimalle. Eski kasasından bir tane görmüştüm, ancak sanırım Türkiye'de satılmamış, zira malum sitede bir tane bile ikinci eli yok. Artık gördüğüm araç nasıl ne şekilde Türkiye'ye getirilmiş bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 19 Ağustos 2016; 19:08:32 >

• kemalboran kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde satıldı, gazete reklamlarını hatırlıyorum fakat Seat Alhambra gibi sadece fiyat listelerinde ve büyük bayilerde olan bir modeldi. Ayrıca Alhambra'da olduğu gibi anca uzun süre kullanacak kişilere hitap eden bir model.

Her iki modeli de canlı olarak trafikte göremedim.
  • Düşük hacimli motorlarında 4 çeker ve bağımsız arka süspansiyon olursa gayet güzel olur. Ama fiyatı ne olur?
  • Ben görüntüsünü beğendim. Fiyat, bagaj hacmi Türkiye'deki satışlarda çok önemli.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.