Şimdi Ara

Eski Assassin’s Creed Oyunlarının Remaster Sürümü Gelebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ubisoft 2016'nın başlarında yaptığı açıklama ile "Bu Yıl Yeni Assassin's Creed Çıkmayacak" demişti ancak yaşanan gelişme ile birlikte yeni oyun olmasa da eski oyunların gelebileceğine dair bir ihtimal ortaya çıktı.

Kore Oyun Derecelendirme Kurulu tarafından yapılan listelemeye göre Assassin's Creed Ezio Collection, PlayStation 4 ve Xbox One için gelecek.

Henüz resmi bir açıklama yok ancak bu nesilde birçok remaster oyun gördük ve bunların arasına Ubisoft, Assassin’s Creed ile katılabilir. Bir de bu remaster sürüm oyuncuların seride en sevdiği karakterlerden biri olan Ezio ve bulunduğu oyunlar ile birlikte gelirse iyi de bir başarı sağlayabilir.

Ezio, 3 Assassin’s Creed oyununda ana karakterimiz olarak rol almıştı. Bunlar ise Assassin’s Creed 2, Brotherhood ve Revelations.

• çok saçma grafiklerinde zaten herhangi bir sıkıntı yokki sırf çıkarmak için çıkaracaklar belliki

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu saçmalık çıktı şimdi de. Git POP için yap yapacaksan, AC ne ya?

• ac revelations gelsin istanbulu bi unity grafiğinde görmek istiyorum .d

• Ezio yu bu işe karıştırma ubi

• heh bi siz eksiktiniz gelin sizde gelin evirip çevirip aynı oyunları sokun gözümüze bi tarafta doğru düzgün oyun çıkmaz diğer tarafta çıkan oyunlar ateş pahası fifa 17 kutulu alim dedim ön siparişler 300 den başlıyo bu nedir ya bi zevkimiz var oyun oynamak onuda bitiriceksiniz böyle böyle

• Bende diyorum ne eksikti Şaka bi yana ilk oyuna altyazı desteği ile az buçuk grafik iyileştirmesi ile bile kakalasalar iyi olur. Altyazı desteği yok diye TR yama olmadığından ilk oyunu oynamadan AC2'ye başlayan çok arkadaş var.. E hikayede eksik kalıyor tabii. Sadece PS ve XO deniyorda o bal gibi PC'ye de gelir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ustanak -- 18 Ağustos 2016; 16:09:15 >
  • 1. Oyun güzel görüntüyle ve alt yazı seçeneği ile gelirse iyi olur işte. Gerisinin çıkmasına gerek yok

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: LoKRazieL

çok saçma grafiklerinde zaten herhangi bir sıkıntı yokki sırf çıkarmak için çıkaracaklar belliki

Nickini görünce "keşke hepten eski oyunları yeniden yapsalar" dedim.

Hani Legacy of Kain mesela. Yeni nesle mükemmel uyarlanabilir. O kadar çok oyun var ki... Geçen neslin oyunlarını remaster yapmak saçmalık.

• encuni kullanıcısına yanıt
    daha çok beklersin, kaplamaları biraz parlatıp satacaklar yani aynısı. dertleri oyunu iyileştirmek değil dertleri ps4 ve xone kullanıcısı olup bu oyunları oynamamışlara eski oyunu satmak o sebepten pc ye geleceğini sanmam malum "aynı oyun" satamazlar. UBİSOFT bu çok bişey beklemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B9A050DE9 -- 18 Ağustos 2016; 16:39:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wayward Son

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: LoKRazieL

çok saçma grafiklerinde zaten herhangi bir sıkıntı yokki sırf çıkarmak için çıkaracaklar belliki</blockquote>

Nickini görünce "keşke hepten eski oyunları yeniden yapsalar" dedim.

Hani Legacy of Kain mesela. Yeni nesle mükemmel uyarlanabilir. O kadar çok oyun var ki... Geçen neslin oyunlarını remaster yapmak saçmalık.

Benim de aklımda eskiden oynadığım bir oyun vardı, yarısından sonra CD'si bozuk olduğu için bitirememiştim, güzel oyundu ama neydi diyordum. Şimdi Legacy of Kain'e bakınca bu oyun olduğu aklıma geldi. Dediğin gibi 90'ların oyunlarını remake yapsalar gerçekten çok iyi olurdu. Ama tabii firmalar en ucuz maaliyete en yüksek kar prensibinde olduğu için geçen neslin oyununu uğraş olmadan ufak bir cilayla port edip satmaya çalışıyor. Yine gereksiz bir remastered daha...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MDugur -- 18 Ağustos 2016; 16:46:43 >

• rogue ve liberation hd yi de eklesinler alalım.gerçi bunlarda ezio yok ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andrew21 -- 18 Ağustos 2016; 17:06:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni oyun ile bir Remastered paketi çıkarırlar zaten VR oyunu yolda. Bir sene ara verdiler ama seneye AC den geçilmez, Ubisoft o 1 sene para akışının gelmemesinin öcünü alır.
  • Oyun piyasası bence hiç iyiye gitmiyor ya artık firmaların tek derdi "ne yapsam da kolay yoldan para kazansam" oldu.Ne düzgün yeni bir ip geliyor artık ne de bir serinin güzel, kaliteli bir devam oyunu. Sürekli birşeylerin remastered sürümü geliyor çünkü ya akıllarında farklı güzel bir ip kalmamış ya da en kolay para kazanma yolu olarak bu işi görüyorlar.Biraz cilalar yine aynı oyunu satarım bir harcamam olmaz...Arkadaş utanmasalar Mario nun bile remastered sürümünü çıkartıp satacaklar ya artık. O yüzden artık bağımsız yapımcılar dikkatimi çekiyor onlarda sağolsunlar "erken erişim" diye birşey çıkartmışlar oyun erken erişime bir çıkıyor arkadaş hep orada kalıyor ya 2 yıl erken erişimde kalan oyun mu olur ya Allah aşkına ondan da soğuttular artık. İnsanlar artık kaliteli güzel birşey yapalım adımızı duyuralım bir kitle edinelim diye bir dertleri kalmamış hepsinin tek derdi kolay yoldan para kazanmak...Yazık valla gidişat hiç iyi değil. Tabi ki arada istisnai şirketler vardır ben genelleme yapıyorum sadece. Ben böyle düşünüyorum arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz?

• Bir oyun serisinin sevilen oyunları yine bok edilecek

• Ben bunu aylar önce söylemistim Ubisoft 10 sene icinde Assassin's Creed 2'yi yeniden cikarticak diye, vay be baya erken davrandilar :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Vay Arkadaş, bir seriyi sıyıracak herifler resmen, AC adı altında kazanabilecekleri beş kuruş dahi arkalarında kalmayacak. Bunları boykot etmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun sektörüne bir haller oldu dönüp dolaşıp remaster yapıp duruyorlar.
  • Winrarla kafa kafaya gidiyomuş, ne gülerim.
  • herkes laf atmış.. ubisoftun yeni oyunlarıda zaten yolda.. hem benim şirketin izliyiceği yolda söz hakkım olsaydı.. 1 yıl önce çıkartmıştım bu ezio remastered ' ı .. skyrimi de alıcam bunuda alıcam ..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.