Şimdi Ara

KAAN N1 akıllı telefon hakkında merak edilen her şey!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
4.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkemizin akıllı telefon serüveninde önemli bir yere sahip olan Başarı, dünya devi üreticilerle yaptığı iş ortaklıkları sonrasında yoluna kendi markasıyla ilerleme kararı verdi ve ilk modeli olan KAAN N1'i tanıttı. Bu videoda telefon ve şirketin vizyonuna ilişkin tüm detayları bulabilirsiniz. 

KAAN N1, 1099TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı üzerinden raflara giriyor. Ayrıca Turkcell tarafından tarifeye ek çeşitli seçeneklerle de sunulacakmış. Telefonun teknik özellikleri ise şu şekilde;

KAAN N1 akıllı telefon hakkında merak edilen her şey! 

• Telefon tip olarak çok iyi bana göre. Ayrıca İsim olarak Kültürümüzü yansıtması açısından da çok beğendim. Umarım çok "BAŞARI"lı olur.

• Gel bir sen eksiktin. Kamil Koç ta gelsin güzel olur. Telefonun arkasında Kamil Koç yazar. Yeni milli bir telefonumuzda olur, ne güzel.

• Birsey merak ettigimizi kim söylediki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu alacağıma Note 4 alırım aynı özelliklere sahip.

• Çöp

• Kısaca Malata M1 Plus

• Bir şeyler yazmıştım ama vazgeçtim.

Hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yanaz. -- 18 Ağustos 2016; 15:20:37 >
  • kaan diye marka mı olur insan kulağını tırmalayan ve itici gelen bir isim.Türkçüler gelir şimdi taşlamaya

• KAAN 1
    AHMET 2
    HÜSEYİN 3 diye devam edecek serinin başlangıcı... ÇÖP!

• İsmini elma veya pencere koysalar koşa koşa alırdınız dimi.

not: özelliklerden ve fiyattan bağımsız olarak sadece isim için yapılmış bi yorumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 18 Ağustos 2016; 15:22:09 >
  • Sizin cihazınızı farklı kılan nedir diye sormuşsunuz.

5.5 inc Full HD ekran, LTE cat6 modem, 3 GB ram, 8 Çekirdek işlemci diyor. Pardon da bu neyden farklı kılıyor? Buzdolabından mı?

• Arkadaşlar ilk önce kendi ülkenize saygınız olsun. Teknolojimiz fazla gelişmemiş olabilir ama bu telefon üretimi yapılması için bir engel değildir. Ha deyince olmuyor bu işler. Yavaş yavaş gelişecektir. Başarılı olduktan sonra adamlar gerekli yatırımları yapacaklardır ve daha iyisini üretmek için çabalayacaklardır. Bizim yapacağımız tek şey destek olmak ve yerli üreticilerimize cesaret vermektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

İsmini elma veya pencere koysalar koşa koşa alırdınız dimi.

not: özelliklerden ve fiyattan bağımsız olarak sadece isim için yapılmış bi yorumdur

Emmiiii!

Adamlar elma logosunun üzerini kapatıp kendi isimlerini yazıyor. Telefon şirketi kurmuyorlar, komisyonculuk yapıyorlar. Annadıın!...

Cahillerin dikkatine! Malata telefonları ayağınıza geldi. Avm dükkânlarında, sokak bayilerinde, ocak başında telefon satılır. İki dakkada yapılır hemen satılır. Bu fırsatı kaçırmayın.

• fasoncu telefonu görmekten bıktım ben şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: artcraft35

Sizin cihazınızı farklı kılan nedir diye sormuşsunuz.

5.5 inc Full HD ekran, LTE cat6 modem, 3 GB ram, 8 Çekirdek işlemci diyor. Pardon da bu neyden farklı kılıyor? Buzdolabından mı?

fiyatı farklı demeliydi. 699 lira bu telefon demeliydi. o zaman farkı olurdu.
  • Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    Note 4 aynı fiyat bandında değil, üstüne 700-800tl koymak lazım. Bence fiyat/performansı iyi bir cihaz olmuş. Sadece isim olarak itici duruyor.

• kaç para?

• quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

quote:

Orijinalden alıntı: artcraft35

Sizin cihazınızı farklı kılan nedir diye sormuşsunuz.

fiyatı farklı demeliydi. 699 lira bu telefon demeliydi. o zaman farkı olurdu.

Bu donanım bu vergilerle 600 - 700 lira olur mu? Adamlar kamerasına, işlemcisine, tüm donanımına para ödüyor, %18 KDV, %25 ÖTV,TRT vergisi ıvır zıvır bir sürü vergi ödüyor. Belki 900-1000 arası olabilirdi.

• 8 çekirdek amaaa 2 Ghz olsun işlemci 64 mbitlik olsun (neyse ki sen açıkladın abi yoksa hemen atlıyordum :D ) 3 gblık ramle.. + turbo indirme ile çok hızlı... bunu başarı farklılaştırmış üfff... metal gövdeyi farklılaştırmışlar... parmak içi sensörü de koymuşlar vaaoovv... normal sensörlerden farklıymış 0.3 saniyede açıyormuş... batarya problemleri varmış bunun için 3 bin mAh YOLDA BIRAKMAYAN BATARYAAA oooouuuuvvvvvvvv

dayıcım sorması ayıp sen bu masalı kime okuyorsun ya ?

vestel = başarı kafası

bunlar yarın üretici olsalar yine telefonun yarısını dışarıdan toplar burda birleştirince %55i yakalayan türk üretimi deyip rörörör yapmaya başlar..

Şimdi soruyorum dostlar...

zenfone 3 laser

boyutlar : 149 x 76 x 7,9 mm (GxDxY)
    Ağırlık: 150 g (metal kasa)
    ekran: 5.5-inç FHD (1920 x 1080) ekran-kasa oranı % 77
    işlemci: 64-bit Qualcomm® Quad-Core ProcessorSnapdragon ™ 430 GPU: Adreno ™ 505
    ram: 4GB LPDDR3
    3000mAh batarya
    çift sim desteği
    500nits parlaklık
    Corning® Gorilla® Glass3
    2.5D Contoured Cam

ayrıca cihazda parmak izi okuyucu sensörü var 0.3 saniyede açıyor :D kamerası lazer sayesinde 0.03 saniyede odaklıyor.

vs vs

yani şu telefonla diğerinin ne farkı var ? siz bir günden bir güne gelip Bora Aras'ın AUUUVVVV şunu da koyduk bunu da koyduk dediğini duydunuz mu ? ya bırakın yapmayın etmeyin.. yukarıda yazılanlar 268 dolarlık bir telefon... 1200 lira civarında gelir Türkiye'ye... koç gibi android 7.0'ı da alır...

başarıymış vestelmiş caspermış GMmış hepsi çöp + leş... cihazlar diğer yabancı telefonlarla aynı olabilir ama sunum rezalet, kendinden soğutuyolar...

arkadaş bakın buna benzer bir cihaz 1200 liraya satılıyor... ben burda ciddi oyuncu olacağım al sana 800 lira yaptım fiyatı de bende gidip alıyım.. yoksa diğer asus alırım işte anladın mı sayın müdür ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jizzy quatily -- 18 Ağustos 2016; 15:59:27 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.