Şimdi Ara

Başarı Elektronik, resmen akıllı telefon pazarında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
2.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başarı Elektronik, resmen akıllı telefon pazarında

Yaklaşık 27 yıldır ülkemizde faaliyette olan Başarı Elektronik, resmi olarak akıllı telefon pazarına giriyor. Firmanın pazara sunduğu ilk akıllı telefon, "Telefonun Akılcısı" sloganı ile KAAN N1 oldu.

5.5 inçlik Full HD IPS ekrana sahip olan KAAN N1, Dragontrail Glass ile çizilmelere karşı belli bir seviyeye kadar dayanıklılık sunuyor. 8 adet Cortex-A53 çekirdeği ve Mali T860MP2 grafik birimi barındıran MT6755 yonga setinin güç verdiği cihazda, 3GB LPDDR3 RAM ile sistem desteklenmiş.

Telefonun arka kamerası, Samsung ISOCELL imzalı ve 13MP çözünürlüğünde. Ön kamerası ise 8MP çözünürlüğünde ve geniş açılı çekimler yapabiliyor. 32GB artırılabilir depolama kapasitesine sahip olan ürün, 3000mAh kapasiteli bataryadan gerekli enerjiyi sağlıyor.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Note 7 için aylık 3 milyon üretim hedefleniyor

Tamamen alüminyum alaşımdan imal edilmiş olan telefonun ön kısmında herhangi bir fiziksel buton yer almıyor. Arka kısımda ise 0.3 saniyede tepki verebilen parmak izi okuyucu bulunuyor. Android 6.0 işletim sistemi ve Cat. 6 LTE modem ile 300Mbps seviyesine kadar indirme hızları gibi özelliklere sahip olan KAAN N1 modelinin perakende satış fiyatı 1099TL olarak belirlenmiş.

Fiyat segmentinde iddialı olmaya çalışacak KAAN N1 modelinin karşısında elbette ciddi rakipler var. Örneğin GM 5 Plus modeli 920TL seviyesinde. Benzer özelliklere sahip 2GB RAM ve 16GB depolama kapasitesi olan Türk Telekom TT75 modeli 949TL civarında. Yine Casper Via M1 modeli de 949TL fiyat etiketine sahip.

Bu noktada Başarı Elektronik’in ülke çapına yayılmış geniş teknik destek hizmeti şüphesiz en büyük avantajlarından birisi olacak. Elbette son kararı yine tüketicimizin vereceğini hatırlatalım.

• Azicik daha zorlasalar kamerayi telefonun tepesine koyacaklarmis...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 17 Ağustos 2016; 22:18:01 >
  • kasıtlı olarak mı bu kadar iğrenç bir tasarım yapıyorlar çözemiyorum.
  • Umarım daha iyi işlere imza atarlar hayırlısı olsun diyorum. Güzel hareketler bunlar bazı kendini bilmezlerde kendilerince alaylı cümlelerle ancak kendilerini küçük düşürürler.
  • Yeni bir çöpümüz daha gelmiş oldu ederi max 699 lira bu fiyatla ölü doğdu.

Birde kaan nedir abi ya

Şöyle daha güzel bir isim bulamamışlar mı oldu olacak merve koysaydınız bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E7109D3E -- 17 Ağustos 2016; 21:23:55 >
  • Ölü doğdu neyse bunuda yaşlı amcalarımıza teyzelerime ,torununun adı kağan olanlara kaptırırlar yazık
  • Tasarimini calsak en caz yapmicak firma hangisi diye dusunmusler, ortaya htc huawei karmasi bisey cikmis
  • benim adımı koymuşlar. tasarımı fena sayılmaz ama sanal tuş olayı hep bende itici durmuştur.
  • 3 gb ram, Helio p10, 5.5 inç fhd, parmak izi okuyucusu güzel olmuş ama fiyat olmamış.
  • kaan yani ben çinliyim moğolum o yörelerdenim demek istiyorlar herhalde ,ingilz olsa' adam' olurdu belki,fransız olsa 'alain' mesela türk olsa 'mustafa'koyarlardı adını belki!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadofley

benim adımı koymuşlar. tasarımı fena sayılmaz ama sanal tuş olayı hep bende itici durmuştur.
    İsmimin bu kadar iğrenç bir tasarımda kullanılması beni derinden etkiledi
  • Cihaz gayet şık. Kimse laf etmesin boşuna. Piyasaya yeni çıkacak bir firmadan bahsediyoruz burada. Kamera olayı evet standartlardan garip gözüküyor ama firmanın kendine imzası niteliğinden bir görünüm oluşturmuş.

Fiyat'da çok kötü sayılmaz bence. Aynı işlemciye sahip global firmalar 1400 TL basmış direk. 300 TL daha uygun ama sanki 999 TL hem psikoljik olarak daha uygun fiyat olabilirmiş. Belkide amaçta oydu ama %6 trt %1 belediye vergisi falan derken ne olur ne olmaz payı bırakmışlar gibi.

Kaan ismine laf atanların elma, elma diye dolanması ise ayrı ironi...
  • Malata M1 modelinin üzerine marka basmışlar. İlginçtir bu telefon çıkınca web sitelerine ulaşım kesildi...
  • Güzel telefon olmuş boş konuşmayın. Tek kötü tarafı o Kaan yazısı arkadaki. Abi nedir o ya? Yok mu bunların sitesi felan. Söyleyelim adamlara o yazıyı kaldırsınlar. Sadece o yazı almama sebebidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuujitsu -- 17 Ağustos 2016; 22:04:06 >
  • olmamış
  • Gelmiş yine yerliciler ya özellik olarak bakıyorsun yeni birşey yok onu geçtim fiyat olarak pahalı üstüne ismi berbat gelmiş savunuyorsun.Gereksiz bir girişim olmuş boşuna dünya kaynaklarını tüketiyorsunuz yapıyorsan vurucu birşey yap aynısının zibilyonuncusunu yapma.

Bizi elmayı eleştirmemekle suçluyorlar oda komik ama özel isim olan kaan daha komik olmuş.
  • Güncelleme desteği olmayan bir çöp daha. Ustelik 1099 tl. Xiaomi mi5 i 1300 tl ye n11 den aldım. Snapdragon 820 işlemci var üzerinde.
  • Yerli ayağıyla milleti sömürmeye çalışacak bir telefon daha hayırlı olsun.

Anlamıyorum hiç mi araştırma ekipleri yok xiamoi, meizu gibi firmaları araştırmıyorlar?

Hayır markanın üstüne isim basıp getiriyorsunuz bari onları getirin.

Aynı işlemcili benzer özellikli m3 note 999tl(tonla vergi ile) siz yerli firmasıniz onlardan pahalı satışa sunuyorsunuz ne farkınız kalıyor?
  • bilmeyen biri bu yorumlara bakıpta her şeyin en iyisini bilen dh üyelerini pc başında kıç büyüten asosyal tipler değil de atomu parçalayan her gün uzaya uydu indirip kaldıran profesörler sanır
  • Ne saçma bir fiyat.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.