Şimdi Ara

Sea of Thieves'den 15 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Rare Studios'un Unreal Engine 4 ile geliştirdiği Sea of Thieves için 15 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı. Sea of Thieves; çok oyunculu, açık dünya oyun türü ve korsanlık temasını bir araya getiriyor. Sea of Thieves, 2017'de Windows 10 ve Xbox One için çıkışını yapacak.

Yayınlanan videoda, oyunu ilk tanıtıldığında da düşündüğümüz gibi takım içi anlaşma ve işbirliği oldukça önemli olacak. Aksi takdirde okyanusun dibini boylamamız çok uzun zaman almayabilir. Oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için yayımlanan videoyu hemen aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Balon olacak gibi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Exclusive e gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 17 Ağustos 2016; 12:27:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Xbox haberi ve yine Sony köleleri. Yilin oyunu yolda. Sabir tasi catladi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: canerx1234

Balon olacak gibi

Sen ve yorumun gibi diyorsun yani?
  • Farklı ve güzel bir oyun gelecek gibi umarım Win10'a ve Microsoft'un mağazasına özel kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 17 Ağustos 2016; 12:58:39 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Bendede xbox var ama begenmedim.

• Yıllar önce pc için guns of icarus çıkmıştı onun çakması tek fark bunda gemi gökyüzünde değil denizde gidiyor.3-4 gün oynadıktan sonra sıkacak başka bir xbox exclusive

• Muazzam, niye daha önce böyle bir fikir-oyun çıkmadı ona hayret ediyorum. Yılın oyunu olmaya aday

• Türkiye için değerlendirmeyin oyunu. Yabancı ülkelerde çoğu kişi xbox ps4 vb platformları arkadaş grubu ile oynuyor ve geniş bir arkadaş grubuna sahip oluyorlar özellikle İngilizce konuşulan ülkelerde. Onlar için bu oyun çok potansiyelli ve eğlenceli olurken bizim ülke gibi daha çok hikaye odaklı oyun oynayan coop yapısına uygun olmayan ülkeler içinde bu oyun hayal kırıklığı olarak görülüyor. O yüzden bir oyuna balon demeden önce biraz global ölçekte düşünün...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vl.Murad

Muazzam, niye daha önce böyle bir fikir-oyun çıkmadı ona hayret ediyorum. Yılın oyunu olmaya aday

Nasıl daha önce böyle bir fikir çıkmadı ¿ Bundan 5 yıl önce çıkan guns of icarus'un kopyası işte.Neyin kafası bu anlamıyorum.

• illa arkadaşa da gerek yok tek başına da oynanabilecek.siz gemiyi süreceksiniz AI diğer işleri yapacak,rare açıkladı ancak haber yapmadılar editörler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yunusyunus1
    Nasıl daha önce böyle bir fikir çıkmadı ¿ Bundan 5 yıl önce çıkan guns of icarus'un kopyası işte.Neyin kafası bu anlamıyorum.

İki oyunda da bir gemi bir tayfa olduğu için mi?? Gun of Icarus baya hoşuma gitmişti bu yönüyle, güzeldi de ama güncelleme gelmediyse sadece multiplayer savaşlar üzerine kurulu bir oyun.
    Sea of Thieves de ise açık bir dünyadayız, hazine avı, korsancılık vs. ;)
    Edit: Sea of Thieves is much more than pirate ship PvP http://goo.gl/8Vf6Wu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vl.Murad -- 17 Ağustos 2016; 14:06:16 >

• Okyanus muhteşem gözüküyor. Harika gerçekten.

• windows 10 için diyorsa bunlar, windows mağazada satmasın, sonra beklemeyek 6 ay daha microsoftun mağazada satış yapamayıp steame getirmesini.,
  • Leş'in evladı bir oyun.

• Ahahahahhahahaha yılın oyunu diyorlar utanmadan . Yılın oyununu biz ilan ettik çoktan Uncharted 4: A Thief's End. Yaptık olacak (Ali Ağaoğlu sırıtışı)

• Ben çok beğendim

• Şu oyunu nms ile bir tutmayın lütfen, arada dağlar kadar fark var. Eğer amaçsızca gezegenlerde taş toplamak istiyorsanız yolu biliyorsunuz. Adamlar koca bir online dünyada co-op bir yapı sunmuşlar. Üstüne bir de korsan teması eklemişler. NMS'den çok daha başarılı olacağı kesin.

• GOTY diyenler acaba "Garbage of the Year" demek istemiş olabilir mi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.