Şimdi Ara

ZTE özel röportajı: Axon 7 ülkemize gelecek mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akıllı telefon dünyasında son dönemin yükselen yıldızlarından biri de ZTE. Ülkemize daha fazla yatırım yapmaya başlayan şirketin dünya başkan yardımcısı Waiman Lam ile planlarını, yeni amiral gemi modelleri Axon 7 ve ülkemiz macerasını konuştuk. 

• Gelse bile vergiler yüzünden fiyatı 1.5 katına çıkacak malesef.

• Cevap olmayacağını biliyorum ama insan izliyor işte...

• türkiye pazarı zte için ölü yatırım gibi duruyor şimdilik burada o markaya kimse 2000 üstü para vermez
  • Z Max Pro gelecek mi onu da sorsaydınız keşke

• 1999 tl den gelirmi acep?

• Sayfayı açtım. O alttaki bir işe yaramayan be "BİNLERCE KEZ" tıkladığım "Video Otomatik Başlamasın" düğmesi bir işe yaramadığı için bunu yazıp sayfayı kapatıyorum. Videoyu da izlemiyorum...

• Rekabetçi bir fiyattan (Max 2000) gelirse 5" üstü telefon almama kararımı gözden geçiririm.
    Ses özellikleri yeter. "Olmuş" bir telefon. 399 dolar, dünyaya da açılabilen yegane markalardan.

• Bu cihaza 3000 TL veririm...İstediğim bütün özellikleri barındırıyor...

• Merhabalarrrrr

Nasıll gidiyor bu arabalarrr

• Erdi bey neden ters elinizi uzattınız adamcağıza :) mikrofonu diğer ele almak akla video sonunda mı geldi :)

• Telefon güzel de Adam elini sıkmak isteyince mikrofonu diğer eline almak zor mu geldi

• bu videoyu fikret orman ile dursun özbek izlemesin:))

• gelin hocam, siz de kazıklayın :3

• Ne zaman geleceğini söylememişler fiyat da TL olarak söylenmemiş. Yani hiç bir şey anlamadım :)

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 12 Şubat 2020; 17:34:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hele bir gelsin de bakalım. Axon 7 mi lg v20 mi ağır basacak göreceğiz. İkisinden birini alacağım inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat 449 euro dedi aşağı yukarı 1500 gibi bir fiyat var eğer bu fiyat a gelirse etrafı yıkar yok satar m7 mi bırakırım direk bu telefon a geçerim tabi bi mağazada deneyimlerinden sonra önümüzdeki ayın ortasında çıkacakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: herakles24

Fiyat 449 euro dedi aşağı yukarı 1500 gibi bir fiyat var eğer bu fiyat a gelirse etrafı yıkar

Ülkemizde hiç bir telefon yurtdışı fiyatıyla aynı fiyattan satışa çıkmıyor maalesef.
  • Erdinin Bırak bırak rakam ver deyişi süperdi :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.