Şimdi Ara

Hyundai yeni nesil i30'un teaser görüntülerini yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hyundai yeni nesil i30'un teaser görüntülerini yayınladı
    Hyundai geçtiğimiz 2015 yılında düzenlenen Cenevre Otomobil Fuarı'nda güncel i30'un makyajlı versiyonunu tanıtıp piyasaya sürse de gelecek nesil model için çalışmalarına bir süredir devam ediyor. 2016'nın son döneminde tanıtılacak aracın kamuflajlı görüntüleri geçtiğimiz haftalarda Almanya'nın ünlü yarış pisti Nurburgring'de test aşamasında görüntülenmişti.

Kısaca hatırlatma yapacak olursak, güncel nesli ilk olarak 2011 yılında Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtılan Hyundai'nin Almanya'daki tasarım ve teknik merkezinde ortaya çıkarılmış ve dört yıllık süreçten sonra makyajlanarak son halini almıştı.

Daha önceki nesillerinde olduğu gibi yeni nesilde de 3 kapılı hatback, 5 kapılı hatchback versiyonlara sahip olacak aracın daha uzun station wagon versiyonu da piyasada yer alacak.

Şu an için hakkında çok fazla detay bilinmese de Hyundai yeni i30'a ait ilk teaser video ve görselleri yayınladı. Aracın far ve stop lambalarının görülebildiği görseller aracın tasarımıyla ilgili bazı fikirler oluşturmamıza olanak sağlıyor. Yayınladığı video ve görsellerin yanında Kore'li firma yaptığı açıklamayla yeni i30'un 7 Eylül 2016 tarihinde resmi olarak tanıtılacağını da tekrardan onaylamış durumda.

• Açılan 592.Hyundai i30 konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz hafifletseler iyi olur.ins. hafiflemistir. :ss

• stoplar bmw 1 serisine benzemiş biraz sanki
  • Bana kapı kapanırken çıkan sesten haber verin

• Valla hafiflemez ve 1 lt kadar tüketim düşmezse bana boş.

• Son cikan arabalar sanki bi çirkinleşti ha?

• Ön mavi ekranlı konsolu değiştirmişlerdir inşallah..
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Bir golf değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Bana kapı kapanırken çıkan sesten haber verin

Önceki gayet güzeldi.

• Sanki tasarım olmuş bu sefer. Daha dinamik duruyor araç, birde 200 kg hafiflerse tamam.

• Fena değil gibi de kalabalık aile için olmaz. Bir de şu fiyatlar insanı kanser eder. En iyisi şöylehttps://www.youtube.com/watch?v=bg8nK1EdJXo ikinci elini bulup ailecek pikniğe gitmek olur. Rahatça mangalını etini doldur dağ bayır sür gitsin. :)

• Güzel görünüyor.

• Bu araç tasarımdan kaybeden bir araç değildi, motor- yakıt konularında yol kat etmeleri gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kapıya mı binip geziyorsun? Kapı kapanma sesi ne alaka bir araba alırken nasıl etken olabilir kapı kapanma sesi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Keyif,yalnız gitmez

Bir golf değil

Bomboş Golf alabileceğim paraya dizel otomatik cam tavan full kia ceed aldım. Bence Golf parasının karşılığı bir araba değil.
  • son nesil i20 ile başlattıkları tasarım anlayışını diğer modeller gibi i30' a da facelift edecekler demekki.

• quote:

Orijinalden alıntı: porsche911gt2

quote:

Kapıya mı binip geziyorsun? Kapı kapanma sesi ne alaka bir araba alırken nasıl etken olabilir kapı kapanma sesi?

Sen olayı anlamamışsın hemşerim

• ön panjur bölümü bana Audi RS serisini anımsattı. Araba biraz daha sert görünecek galiba.

• Yenısı gelecek bayıler hala eskısını 70den satıyor. Sanırım 80 taban fiyatla gelecek i30 dizel için konusuyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.