Şimdi Ara

Xbox One, Temmuz Ayında PlayStation 4'ü Geride Bıraktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Microsoft'un 2013 yılında piyasaya sürdüğü oyun konsolu Xbox One satış anlamında sürekli PlayStation 4'ün gerisinde kalmıştı. NPD ve Microsoft'tan gelen rapora göre Xbox One bu kötü gidişe dur dedi ve temmuz ayında Amerika Birleşik Devletlerinde en çok satan oyun konsolu olmayı başardı.

Xbox One'ın geçtiğimiz ay 250 dolar fiyatına düşmüş olması muhtemelen bu başarıyı destekleyen etmenlerden birisidir.

Bunun dışında bu başarının ardından ise Microsoft'un satış ve pazarlama kısmının başında bulunan Aaron Greenberg, Xbox One'ın temmuz ayında birinciliğe yükselmesinde yardımcı olan herkese teşekkür ettiğini belirtti ve en üst sıraya dönmek güzel diye de ekledi.

2 Ağustos tarihiyle ülkemiz dahil olmak üzere 25 ülkede çıkış yapan Xbox One S'in bu birinciliği devam ettirip ettirmeyeceği ise merak konusu ancak geçtiğimiz haftalarda Birleşik Krallık üzerinden gelen Xbox One S'in stoklarının tükenmesi haberi ve Microsoft'un satışlardan memnun olması bu durumu devam ettirecek gibi gösteriyor.

NPD tarafından önümüzdeki hafta tam rapor açıklandığı zaman daha çok bilgi sahibi olacağız. 

• Tebrikler. KeDi olalı bir fare tuttunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen Scorpio beni de heyecanlandırdı ki One S almayı düşünür oldum. Eski nesilde kullandığım bir konsoldu ancak bu jenerasyonda beni hayal kırıklığına uğrattı. Umarım Xbox kitlesi ülkemizde de büyümeye devam eder.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler kardesim. Gecen Xbox S almaya gitttim ama stoklarin Ekim'e kadar tükendigi söylenince Bos Elle Geri döndüm iste bu yüzden Scorpio bir deprem etkisi yaratacak

• Hayatımda daima Playstation kullandım 1-2-3 hepsini aldım ama bu son zamanlarda gerek ps plus ta kimseyi takmamalari gerek kısa zamanda yeni konsol söylentileri falan iyice uyuz oldum beter olsunlar az bisey rakipsiz kaldılar mi oyuncuları düşünen kimse kalmıyor o yüzden xbox a bol bol satışlar diliyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sanırım bende ps4 ü satıp xb1 alcam.
  • 500gb ve 1tb modeli ne zaman satışa çıkacakmış bir bilgi verdiler mi?

• Xbox one donanımsal olarak ps4 kadar olsaydı ve oyle bir durumda xbox bugun sundugu hizmeti sunsaydi bir numara olurdu bence.

• 3 yıl sonra ilk kez birincilik büyük başarı, tebrikler bonibon.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpio bites a Pony

Tesekkurler kardesim. Gecen Xbox S almaya gitttim ama stoklarin Ekim'e kadar tükendigi söylenince Bos Elle Geri döndüm iste bu yüzden Scorpio bir deprem etkisi yaratacak

Sen de ikinci konsolu eve alip getirecek cesaret var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpio bites a Pony

Sen de ikinci konsolu eve alip getirecek cesaret var mi?

Ayip oluyo Mehmet Ali abi. Erkekligimize laf etme milletin icinde

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Sanırım bende ps4 ü satıp xb1 alcam.

bende pc yi satıp ps1 alıcam
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    Valla hocam Ben Almanya da yasiyorum. MediaMarkt ve Gamestop'a gittim. Bi dahaki parti Eylül sonu veya Ekim basi satisa sunulacakmis o zamanda kadar bütün ürünler cokdan satilmis. Ben sordugumda bu satilanlarin 2tb versiyonu oldugu,diger varyasyonlarinin sonraki partide satisa sunulacakmis...

• Microsoft gülmeyi keşfetmiş, tebrik ederim çene kasları çalışıyormuş.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Xone vasat donanımına rağmen güzel oyunları olan bir konsol aslıda.360 ps3 dönemindeki gibi bir rekabeti görebilirsek Sony ancak o zaman yılda bir exc oyun çıkarma şımarıklığından anca vazgeçer.
  • Tetris vermeye devam etsinler plus'ta...

• xbox one çok satan konsol olsaydı kaliteli aylık oyunları vermezdi.bu bir sıtrateji.dünya genelinde sevilen oyunları bize sony türkçe sunduğu için mi eleştiriliyo, yazık yazık.
  • Insanlar şimdi biliyo xbox one nin kiymetini çok yazık

• 250 dolara XO bulsam direk 2 adet alırım (ciddiyim). Çok satması şaşırtmadı.
  • Zaten bunca zamandır kendi ülkesinde bile satışlarda geride olması konsolun ne kadar rezil durumda olduğunu gösteriyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.