Şimdi Ara

Samsung, Galaxy Note 7'de yoğun talebe yetişemiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, Galaxy Note 7'de yoğun talebe yetişemiyor

Samsung’un geçtiğimiz hafta tanıttığı ve hızlı bir şekilde ön siparişe çıkardığı yeni amiral gemi modeli Galaxy Note 7, tüm dünyada büyük ilgi görüyor. Sadece Güney Kore’de Galaxy S7 ön siparişlerini ikiye katlayan cihaz, bazı bölgelerde talebe yetişemiyor.

Gelen bilgilere göre, Hollanda’da 2 Eylül itibariyle piyasaya çıkacak olan model aşırı talep nedeniyle 9 Eylül tarihine ertelendi. Yine Rusya’da 16 Eylül’e, Ukrayna’da ise 30 Eylül tarihine ertelenmiş durumda. Malezya’da ise modelin çıkışı henüz belli olmayan bir tarihe ertelendi.

Samsung, yeni modeline aşırı bir talep olduğunu ve global olarak stok sıkıntısı yaşamaya başladıklarını açıkladı. Aslında, Galaxy S7 serisi 25 milyon civarında bir satış yapmıştı ve Galaxy Note 7 modelinin de ilgi görmesi bekleniyordu. Anlaşılan Samsung, ön siparişlerin bu kadar büyük olacağını tahmin etmiyordu ve hazırlıksız yakalandı.

Ayrıca Bkz.Samsung’dan dev satın alma

Bununla birlikte ABD pazarına önem veren Samsung, bu ülkede herhangi bir gecikme yaşanmaması için gayret gösteriyor. 19 Ağustos itibariyle ülkedeki tüm büyük operatörlerde ve perakendecilerde model satışa çıkmış olacak.

Ülkemizde de, 25 Ağustos tarihinden itibaren sevkiyatların başlaması bekleniyordu. Herhangi bir gecikme yaşandığına dair şimdilik bir duyuru yapılmadı. Bilindiği gibi Samsung, tarihteki paylaşımlardan ötürü ülkemize özel bir önem veriyor. Bu bakımdan gecikme yaşanmayacağını söyleyebiliriz. Fiyatlar ise 3600TL civarında seyrediyor. 

• Alan yok ki bizde erteleme olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be :)

• İLLÜMİNATİ...:)

• Maşallah maşallah

• S7 Edge varken bunu almak ne kadar mantıklı bilemiyorum.
    Artık öyle ki aradaki fark neredeyse sadece kalem oldu.

• Helal olsun valla. Şu dönemde adam gibi telefon çıkaran tek firma benim gözümde.

• Ben almadan bitecek galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLaDiaTR01 -- 12 Ağustos 2016; 19:12:32 >
  • Gördüğüm en güzel tasarım fakat fiyat konusunda beni aşar :D

• Arkadaş ben üç yılda bir telefon değiştiriyorum. Anlamıyorum nasıl her yıl satış rekoru kırılıyor? Her yıl telefonunu gerek olmadığı hâlde değiştiren bir kitle mi var? Note 5'i olan adam bi yıllık cihazını satıyor mu yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 12 Ağustos 2016; 19:16:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Ohooo

Telefonu bırak. Kimisi 1 gün giydim diye don,ayakkabı değiştiriyor. Telefon falan yani sıkıntı olmaz.

Hatta can sıkıntısına araba alanlar var

Millette para çok ağa

• Kim ne derse desin note serisi rüştünü ispat etmiş bir seridir. Haliyle, Note 7'de bu serinin en göz kamaştırıcı modeli olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

S7 Edge varken bunu almak ne kadar mantıklı bilemiyorum.
    Artık öyle ki aradaki fark neredeyse sadece kalem oldu.

Tek fark kalem değil, ama sırf kalem için bile alınır. Yurt dısında maaşlarının 2 -3 katı fıyata satılmadıgı ıcın adamlar talebe yetısemıyor. Düşünsene bizde 800 tl civarına satıldıgını, herkes almaya çalışırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 12 Ağustos 2016; 19:35:17 >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Iste o nedenle "neredeyse" diye yazdim.
    Bana gore type-c yada islemcinin frekansi ile oynamalar yenilik degil.

S7 edge uzerine birseyler katmayi planladilarsa 6 gb ram gpu radikal artis 4000 mAh pil bana bunlarla gel.
    Suanki fiyat dogrultusunda s7 edge daha mantikli.

• Ya efsane, fark yaratan bir ürün çıktığında satış rekoru kırar tamam da bunun ne S7 edge den ne Note 5 den pek bir farkı yok ki nasıl rekor kırıyor anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuujitsu -- 12 Ağustos 2016; 19:41:14 >
  • Telefon gayet yerinde tek sorunu fiyatı bu fiyata yine fakirlerin elinde görülebilir en azından 4000 tl olsa ulaşamazlar sadece gerçek Premium insanlar sahip olurdu :D

• alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Aynen haklısınız, s7 edge sahıbı bırının satıp note 7 alması saçma olur. Muhtemelen o saydıgınız yenılıkler önumuzdekı yıl gelır.
  • telefon almam gerekiyordu. note7 yi bekleyemeyeceğimden mart sonu gibi s7 edge aldım. cidden çok iyi telefon. note7 değil de belki seneye note8 düşünürüm.

• Başladılar illüminatiye.Allah belasını versin bu illuminatinin pislik hayvanlar cehennemde yansın bu illuminati denen pisliği getiren.

• quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Alan yok ki bizde erteleme olsun

alan degilde alabilen yok

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.