Şimdi Ara

Türk Telekom’da gözaltına alınan yöneticiler istifa etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom’da gözaltına alınan yöneticiler istifa etti

Darbe girişiminin gerçekleştiği tarihten yaklaşık bir hafta sonra göz altına alınan Türk Telekom’un Bireysel İş Birimi CEO’su, Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Teknoloji Grubu Operasyon Direktörü, 9 Ağustos gecesi serbest bırakılmıştı.

Ayrıca Bkz.Gözaltına alınan Türk Telekom yöneticileri serbest bırakıldı

Türk Telekom grubu tarafından yapılan açıklamada ismi geçen yöneticilerin görevlerine devam edeceği açıklanmıştı ancak gelen son bilgi ile işin seyrinin değiştiği ortaya çıktı. Resmi açıklamaya göre salıverilen yöneticilerden Erkan Akdemir ve Coşkun Şahin, kendi rızaları ile görevlerinden ayrılma kararı almış.

Ayrıca Bkz.Turkcell ile Türk Telekom arasındaki savaş büyüyor

Yeni Atamalar Olacak mı? 

Bu kapsamda Erkan Akdemir tarafından yürütülen Bireysel İş Birimi CEO’luğu pozisyonu kaldırılmış ve bu bölümde görev yapan tüm birimler doğrudan Türk Telekom CEO’su Rami Aslan’a bağlanmış. Teknoloji’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin’in görevleri de yine Rami Aslan tarafından yürütülecekmiş ancak bu pozisyona en kısa sürede bir atamanın gerçekleştirileceği bilgisi verilmiş. Türk Telekom tarafında yaşanan bu hızlı gündem değişikliği şirketin iş sürecine nasıl yansıyacağını ise zaman gösterecek.

• Oley be akk yi kaldırırlar inş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beter olsunlar

• Her yeni gelen gideni aratmasın beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 12 Ağustos 2016; 11:27:51 >
  • Düne kadar eleştirilen kim varsa bu gün kahraman ilan edilen ülkemde tt.net'te pastadan pay kapıp kahraman olmak istiyor.

• müşteriye daha iyi hizmet vermek yerine müşteriyi daha iyi yolmanın peşinde koşan bu firma yöneticilerinin istifası nedense beni çok keyiflendirdi. yazmak istemediğim bir çok şey var bu firmayla ilgili ama terbiye bozmaya gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayret ülke de birileri istifa etmiş
  • Son sözleri;

"Eee eee eee eee eee"

By erkan akdemir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audi383848 -- 12 Ağustos 2016; 11:58:24 >
  • Halkı verdiği kalitesiz hizmetle sömüren, sene olmuş 2016 halen daha akk ' yi kaldırmayan bu kan emici firmanın bir çöktüğünü görmek dileğiyle..
  • Çok güzel bir haber , Cuma gününe neşe ile başladık .

Herkesin cuma günü mübarek olsun , dua ederken batmalarını'da ALLAH'tan niyaz edin .

• Şu saatten sonra ben bu ülkede kimsenin hak ettiği yerde olduğuna inanmıyorum. Makam mevki sahibi de yandaşlık ile geliyor, gelemeyen yandaş olmadığı için altta kalıyor. Çalışmak falan demesin kimse bana, bu ülkede emeğin çalışmanın karşılığı %10 var ya da yok.
  • Konu ile AKK nin ne alakası var? daha fanatik AKP 'li gelince sanki AKK kalkacak.. superonline 1mbps sınırsız internet veriyor AKK side 35

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende diyordum niye bu şahıs aaaa, eeee, ııı diye söylüyor. Belkide kendi çabasıyla oraya gelmemiştir. belkide gelmiştir orasını bilemiyorum artık. Malum bu silahlı terör örgütün eli cok uzunmuş. Şu türk telekom toptan kapatılsa emin olun içim hiç acımaz. Adamlar benden 3 yıl önce kullanmadığım internet için 300 milyon aldılar.. Tabi ben hakkımı helal etmiyorum.. Umarım hisseleri dibe iner. Kabloları yanar. Ne bileyim zarar etsinler ah ulan ah hala boşuna verdiğim 300 tl için canım yanıyor. Hayır Yani önden öncesinden iyi hizmet görsem yine neyse diyecem oda yoktu.

• Kayyum gelsin

• Eee görevimden eee istifa eee ediyorum eee $#$!'%

• darısı diğer yöneticilere !! Düzgün müşteriyi dinleyen adam gelsin buralara

• Yakında adil kullanım kotasını kaldirirlar. Akk aslında cemaatin oyunuymuş

• oh beter olun sürünün

• quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903
    Hayret ülke de birileri istifa etmiş

Enteresaaan. Keşke başka birileri(!)nde de onur olsa...
  • Gider ayak yanlarında Akk/Akn yide götürsünler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.