Şimdi Ara

BSC'nin No Man's Sky Macerası Başladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uzayın merkezine doğru yolculuğa çıkmadan önce bozuk olan uzay gemimizi tamir etmemiz gerekiyor fakat Gökhan ilk olarak gezegeni keşfetmek istiyor. Yaşam formları ve yeni elementler toplamak derken önüne çıkan zorlukları aşmaya çalışıyor. 

Yayınlanan ilk bölümü aşağıdan izleyebilirsiniz. Yeni bölümler günlük olarak gelmeye devam edecek. 

• BSC bunun yerine Kingdom New Lands çekin daha iyi
  • Pc icin alirim diyordum ama cok pahali oyun. Oyüzden Deux Ex Mankind oynamayi tercih ederim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • "Oha çok güzel çakıyorlar lan" Gökhan ya bu doğallıkların öldürüyo beni
  • Başlığı BBC okuyanlar?
  • Oha YouTube'a video yüklemisler..
  • Kapak fotoğrafı Space odyssey e benzemiş biraz :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • neden türkçe yapmıyorlar

• Canlı yayınlarınıza ne oldu artık hiç yapmıyorsunuz ?

• 23dk izledim şimdiden sıkıldım.. almam ben bunu..

• Gökhan oyunu anlama noktasinda bayagi bir zorluk cekti. Ornegin aracini tamir etmesi gerekiyordu, menusunu bulamadi, sag ust kosedeki sekmelere dikkat etmek aklina dahi gelmedi. Ama yine de samimi bir ilk bakis olmus, bu kadar eksiklige ragmen yayina konmasi da kendisinin rahatligidir. Bu havada daha fazla canli yayin bekleriz, hatta twitch ten yapilan yayinlara katilmak keyifli de olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 11 Ağustos 2016; 10:48:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamanınızı bunla harcamayın. zaten pek bir şey gelmiyor bari bu oyunla boğmayın çoğumuzun ilgisini çekmeyen boş bir oyun

• oyun hakkında internette tonla video var, herkes oynuyor ama ne oynadıklarından haberleri yok sanki. İzlemesi keyif vermiyor fakat deneyim etmesi keyifli gözüküyor. Bu yüzden bilgilendirici bir video inceleme çok güzel olur bu oyuna gökhan abi.

• bunu alan kerizdir

(aldım)
  • kanser oldum izlerken, abi tamir edip binsene şu gemiye

• oyun sıkıcı ama adam inceleme çekmiş gibi hakarete varan salak yorumlara uyuz oluyorum... gayet samimi içten bir şekilde oynuyor.. bende nasıl birşey diye baktım sıkıcı geldi.. video yu yararlı buldum bu açıdan param boşa gitsin istemezdim.. ama yaptıgınız eleştiri değil mallık

• Emeğine sağlık Gökhan çok içten ve samimi buldum seni .

• Emeğine sağlık Gökhan hocam seviliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicans -- 12 Ağustos 2016; 16:45:03 >
  • seviyoruz Gökhan videolarını devamını bekliyoruz .

• Gökhan reiz bir ricam olacak. Bence oyun sesleri az geliyor şöyle bir sistem mümkün mü? Sen konuşmuyorken oyun sesi yükselsin konuşmaya başlayınca oyun sesi azalsın, hem seni rahat anlayalım hem de oyun sesini duyalım. Sen oyundaki bir sese tekpi veriyorsun ama biz birşey duyamıyoruz. Bence video kalitesini arttırır.
    Bu arada bscde uzun zaman olmuştu böyle videolar görmeyeli, devamını bekliyoruz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.