Şimdi Ara

Windows 10 mobil yıl dönümü güncellemesi ne zaman gelecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 10 mobil yıl dönümü güncellemesi ne zaman gelecek?

Kullanıma sunulması adeta yılan hikayesine dönen ve ardı ardına ertelemeler alan Windows 10 mobil işletim sisteminin ilk büyük güncellemesinde de sıkıntı yaşanıyor. Dün dağıtıma başlaması beklenen yıl dönümü güncellemesi ertelendi.

Windows 10 mobil yıl dönümü güncellemesinin, 9 Ağustos itibariyle SIM kilitsiz modellere, 16 Ağustos itibariyle de operatör modellerine dağıtılacağı bir süre önce gündeme gelmişti. Aradan bir gün geçmesine rağmen, henüz güncelleme dağıtılmadı. Yerine ise farklı bir güncellemenin dağıtılacağı ifade ediliyor.

Ayrıca Bkz.Helio X30 yonga seti resmiyet kazandı

Kaynaklar, yıl dönümü güncellemesinde Microsoft’un içine sinmeyen bazı küçük noktalar olduğu ve bunun giderilmesi için yeniden çalışmaların başladığı ifade ediliyor. Bu bakımdan, güncellemenin çıkışı da gecikiyor. Microsoft yöneticilerinin, sosyal medyada kullanıcılara verdiği cevaplarda da, testler tamamlandığında güncellemenin verileceği ve kesin bir tarihin de yakın zamanda açıklanacağı ifade ediliyor.

Yıl dönümü güncellemesi yerine dağıtılacak olan kümülatif güncellemede ise, bekleme veya tasarruf modunda fazla enerji tüketen bir hatanın giderilmesi gibi bazı iyileştirmelerin yapılması bekleniyor. Bu güncelleme, muhtemelen hafta içerisinde başlayacak. 

• Bir wp kullanıcısının en iyi bildiği şey sabretmek ve beklemektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten WP10 da olsa windows mobile'ın fişinin surface haricinde çekileceği belirtildi. Olan bu zokkosoft firmasına güvenip 2bin tl den 700 tl ye lumia 950 - lumia 735 alanlar aoldu. Win 8.1 ve 8.0 olayını HİÇ SAYMIYORUM.

• Buyuk guncelleme yerine telefonlara android yukleme imkani versinler

• La gelse ne olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft yine şaşırtmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya varya koskoca Microsoft nasil cuvalladi hala debeleniyor bakalim ne zmn havlu atacak?

• Bu firmalar büyüdükçe şımarıyorlar. Her geçen gün bunlar için bir söz verip tutmamak daha da kolaylaşıyor. Samsung'un güncelleme gelecek diye satıp güncelleme vermediği cihazlar olmuştu. Microsoft da aynısını yaptı. NVidia da Fermi kartlara dx 12 sözü verip sözünü tutmadı. Biz mi onlara muhtacız onlar mı bize diye düşünüyorum bazen. Sanırım biz onlara muhtaç duruma gelmişiz.

• satya senin yatacak yerin yok yerin.

• hala var mı kullanan ?...

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirirdem

hala var mı kullanan ?...

Kullanan var hâlâ ama Microsoft'un umurunda değil.
  • ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    Windows 10 mobile ne zaman dağıtıldı. Mart ayında. Yıldönümü ne zaman olur önümüzdeki Martta. Ertelerler ertelerler Mart ayında verirler.

• güncellenince telefon uçacak mı arkadaş önemli olan stabil çalışsın ihtiyaçlarına cevap versin. adam Windows phone kullanmıyor ama güncellemesi dert olmuş içine oturmuş

• Şu an Lumia 1520 telefonuma yükleniyor bir güncelleme. Sürüm 10.0.10586.545

• Kim gözlerini Windows 10 mobil işletim sistemine çevirdi? Kullanan mı var :))

• hahaaa ! Bekleyin gelir belki :)

• Güncelleme dun geldi bir kaç ufak iyileştirme var performans artışı var .. Bu ne windows duşmanlığı arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesur0606 -- 11 Ağustos 2016; 18:18:47 >
  • Boşverin güncellemeyi falan wp alanların çoğu başka cihazlara geçti. Telefonun garantisi bitecek ama aldığım günden beri güncelleme gelecek. he he

• Çok kullanmak istiyorum şu Windows Phone 'leri.Acaba android deki gibi özgür olabilecekmiyim?

• Şimdiye kadar ios hariç tüm sistemleri kullanan biri olarak çok samimi soyluyorum. Şu telefonlara adam akıllı gorsellik verseler bide paralı yazılımcı tutup 7 sene kadar ücretsiz yazılım yazdırsalar. Şu önyargıyı kırsalar bu siatemi daha kimse tutamaz. Ama boyle de giderlerse 4 yıla kalmaz blackberry gibi batarlar. Gerçi blackberry son anda kıvırarak kurtuldu. Yuzde yuz android tel çıkardı. Bence güvenlik olayıyla beraber baya satar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.