Şimdi Ara

Quantum Break Eylül'de Steam'e Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       İlk olarak Xbox One Exclusive olarak duyurulan daha sonra Windows 10 için de geleceği belirtilen Quantum Break Eylül ayında Steam için de geliyor.

Xbox'ın resmi sitesinden yapılan açıklamayla birlikte Steam'in yanı sıra duyurulan kutulu sürüm (Timeless Edition) ise 39.99 dolar fiyatıyla oyunculara sunulacak. İçeriğine aşağıdaki görselden göz atabilirsiniz.

Ayrıca oyunun geliştiricisi Remedy twitter üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte kutulu ve Steam sürümlerinin Windows 7 (64-bit) üzerinde çalışacağını da belirtti. Dualshockers.com editörünün Mac ve Linux için de gelecek mi sorusuna ise sadece PC cevabı verildi.

5 Nisan 2016 tarihinde Xbox One ve Windows 10 için çıkış yapan Quantum Break kutulu olarak ve Steam'de 14 Eylül tarihi ile birlikte oyunculara sunulacak.

• windows store kumari da tutmadi malesef,satya nadella once mobili oldurdu simdi gozunu xbox a dikmis anlasilan,nerde steve ballmer lar bill gates ler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynamayana tavsiye etmiyorum, oynayan pişman.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • gerçekten rezil bir oyun
  • yaşasın, en azından ms un rezil mağazasına mecbur değiliz. yıl sonu indirimlerinde değerlendirilebilir. daha da güzeli bunun gibi diğer oyunlar da (Geow ve FH3 gibi) bir süre sonra steame gelmeye başlar ise yeme de yanında yat.

• Quantum Break ilk bakışta güzelde sonra oyunun boş olduğu anlaşıldı. Remedy, Allan Wake yapsada şöyle keyifle oynasak.

• microsoft akıllı olsun windows marketinde sadece satarsa gram satamaz.

• Bu çok iyi oldu uygun bir fiyattan da gelirse alabilirim büyük bir pazar varken steam e getirmemeleri win10 özel oyun dx12 dediler ama win7 de de rahat çalışabiliyormuş demek ki gereksiz numaralara gerek yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inş forza horizon u da steamde görürüz win10 store saçmalıktan başka bir şey değil
  • Harika oldu. Darısı diğer MS oyunlarının başına. Fiyat açısından da avantajlı olacaktır (key/gift vs.). En başta Steam'in kendisi yeterli.

• İyi olur. Oyuna en az 179TL verip GTX 1070'im ile takılaaa takılaaa oynarım. Optimize Rezaletliğinin dersi olsa Quantum Break mihenk taşı olur.
  • Kaçınılmazdı diğer oyunlarda steame gelecektir kimse windows store rezilliğini yaşamak istemiyor.

• Microsoft'un kendi platformunda büyük bir kitle tarafından beklenen bir oyunu satışa koyması saçmaydı insanlara bir şeyi dayatarak onlara o şeyi kabul ettiremezsin,öyle de oldu zaten Microsoft bu işten herhangi bir kazanç elde edemedi olan ise Remedy'e ve Quatum Break'e oldu,Steam dijital oyun marketleri arasında oyuncular tarafından en çok kabul gören,en çok beğenilen ve en çok kullanılan platform,böyle bir platform halihazırda varken buraya getirmemek gerçekten yanlış bir karardı akılları sıra Steam'e rakip olup kendi platformlarını yaygınlaştıracaklardı ama tutmadı.Microsoft'un Steam'e rakip bir platform oluşturması için böyle ucuz numaralardan vazgeçmesi lazım ayrıca yine yaptıkları bir işin arkasında durmadılar ve oyun ne Xbox One'a ne de W10'a özel kaldı ,oyun W7'de de gayet çalışıyormuş.Microsoft yine tutarsızlığını ve güvenilmezliği ortaya koydu.Bundan sonra umarım Quantum Break'te yaptıkları gibi bir hataya düşüp insanları kendi platformlarına mahkum etmeye(bir süreliğine)çalışmazlar.

• Milleti yemleyip win 10'a geçirmekti amaçları ama baktılar olmuyor win 7'e çkartıyorlar bir oyun yüzünden 10'a felan geçmem kimse kusura bakmasın.
  • oyun ara videolarını youtube den izlemek isterim !
    umarım TR alt yazı desteği ile yayınlarlar :)

• 6 DVD! Çüş!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi haber, sevindim.
  • Sonunda. Önceden dedikodu gibi dolanan bir haberdi ama gerçekleşti umarım Forza Horizon 3 ve diğer oyunlarda Steam'a gelir. Windows Store rezaletini geçtim fiyatıda çok pahalı en azından şimdi Steam dışı siteler ve Steam yaz indirimleri sayesinde ucuza alırız. Oyunu da oynamadım ama gayet yerinde Remedy aksiyonu var gördüğüm kadarıyla bu da bana yeter.
  • Bu habere en çok forza horizon'da steam gelcektir diye sevindim win 10 almak istemiyorum zaten oyunlardaki performasından herkes sikayetci.

• Şu bilgisayarda kutulu oyunlar bluray formatına geçse ya artık, bu ne rezillik.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.