Şimdi Ara

Gözaltına alınan Türk Telekom yöneticileri serbest bırakıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gözaltına alınan Türk Telekom yöneticileri serbest bırakıldı

Sizlere burada yer alan yazımızda bazı Türk Telekom yöneticilerinin darbe girişimi sonrasında göz altına alındığından bahsetmiştik. Bir anda gündeme oturan bu haberin resmiyet kazanmasından yaklaşık iki hafta sonrasında yeni gelişmeler yaşandı.

Soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Türk Telekom’un Bireysel İş Birimi CEO’su Erkan Akdemir’in, Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin’in ve Teknoloji Grubu Operasyon Direktörü Nazım Efe’nin serbest bırakılmasına karar vermiş.

Türk Telekom tarafından yapılan basın açıklamasına göre yöneticilerin şirket içindeki pozisyonları korunacak ve görevlerine de kaldıkları yerden devam edecek. Türk Telekom tarafından gönderilen basın açıklamasında şu ifadelere yer verilmiş: “Türk Telekom olarakyüce Türk adaletine olan güvenimizle; milli güvenlik ve birlik karşısındaki her türlü oluşum ve unsurla mücadelede devletimize destek olmaya devam edeceğiz.”

• https://youtube.com/watch?v=50ENa3Qv3xU

Eeee diyen tipi serbest bırakmışlar ha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audi383848 -- 10 Ağustos 2016; 9:21:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak üzüldüm lan şimdi sabah sabah. Neyse, biz forumca beddualarımıza devam edelim arkadaşlar. Görüyorsunuz beddualarımız yavaş yavaş tesir etmeye başladı, bu şekilde devam edersek yakında netice almaya başlayacağız.
  • Bunlar Fetö konusunda suçsuzlarsa bile, müşterilerinin psikolojisini bozmaktan,

hard faturalardan, rezil hizmet anlayışlarından ve

diğer operatörlere çıkarttıkları zorluklardan kaynaklı toplum nezdinde suçlular.

Cezalandırılmalarını talep ediyorum Sayın Hakim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 10 Ağustos 2016; 12:11:42 >
  • akk kalkmadan bırakmasalardı

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzüldüm
  • Türk Telekom Yetkilileri İdam Edilsin
  • Bunlar içerideyken akk düzenlemesi gelseydi keşke

• O kadar beddua nereye gidiyor anlamıyorum :(

• Bu adamlar AKK kalkana kadar içeride kalsalardi keşke müşteriyi umursamaz sifir.Sevinmistim içeri girdiler diye ancak kendi ceplerini düşünüyorlar beter olsunlar ...

• Akk'den dolayı içeri alsalardı ya..milletin hakkını yiyorlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: cherami

Akk'den dolayı içeri alsalardı ya..milletin hakkını yiyorlar..

Btk başkanı bile 3mb Uhd haricinde yeter onu da 2 dakika önce başlatin diyorken o iş zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

quote:

Orijinalden alıntı: cherami

Akk'den dolayı içeri alsalardı ya..milletin hakkını yiyorlar..

Btk başkanı bile 3mb Uhd haricinde yeter onu da 2 dakika önce başlatin diyorken o iş zor

O zaman İkisinide içeri alsınlar ya..milletin hakkını paylaşıp yiyorlar ..buda başka bir hainlik gerçi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.