Şimdi Ara

Monster'da Bu Hafta - L.A. Noire

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monster'da Bu Hafta'nın konuğu L.A. Noire.

Sistem Özellikleri

Model: Monster Tulpar T7 v5.x
    İşlemci: Intel i7 4790K 4.0 GHz
    Ram: 16 GB 1600 MHz
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX970M

• Sevgili Tunahan,
    Lütfen ileride oyun seçiminizi daha dikkatli yapın. Şahsen ben bu oyunu GTX 970 i5 4590 ile oynayamadım çünkü oyun 30 FPS ye kitli bir oyun bazı yerlerde de FPS drop oluşuyor ve oyun çok göze batıyor. Oyun olarak çok güzel ama teknik olarak pek iyi bir PC portu değil. Lütfen en azından aletin gücünü göstermeye çalıştığınız videolarda böyle sıkıntılı oyunlar seçmeyin insanlarda bune be kaç yıllık oyun bile kasıyor mantığı oluşturabilir. Zira elinizdeki notebook bu donanımla böyle bir yakıştırmayı haketmiyor. Her türlü ortada bir emek var tabi, elinize sağlık benimkisi sadece bir feedback. Kolay gelsin.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 12 Şubat 2020; 17:33:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • el ey noar nays hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShadowofDeath06

Sevgili Tunahan,
    Lütfen ileride oyun seçiminizi daha dikkatli yapın. Şahsen ben bu oyunu GTX 970 i5 4590 ile oynayamadım çünkü oyun 30 FPS ye kitli bir oyun bazı yerlerde de FPS drop oluşuyor ve oyun çok göze batıyor. Oyun olarak çok güzel ama teknik olarak pek iyi bir PC portu değil. Lütfen en azından aletin gücünü göstermeye çalıştığınız videolarda böyle sıkıntılı oyunlar seçmeyin insanlarda bune be kaç yıllık oyun bile kasıyor mantığı oluşturabilir. Zira elinizdeki notebook bu donanımla böyle bir yakıştırmayı haketmiyor. Her türlü ortada bir emek var tabi, elinize sağlık benimkisi sadece bir feedback. Kolay gelsin.

30 fps kilit kırılıyor

• vay be özlemişim 3 kere bitirdim.. bütün dlc lerini oynadım.. top 3 e girer.. çok underrated bir yapım.. ps4 e remastered çıksın yine alırım

• Tunahan bu arada Steam'de "The Framerate Police" isimli bir kuratör var. 30 FPS'e kitli oyunlar hakkında oyuncuları haberdar ediyor. Onu takip edebilirsin. Video ise güzel olmuş.

• la nolir burda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.