Şimdi Ara

Güncellenen Prisma artık çok daha hızlı ve yetenekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güncellenen Prisma artık çok daha hızlı ve yetenekli 
    Sıradan fotoğrafları dahi adeta birer sanat eserine dönüştürmeyi başaran ve -Instagram başta olmak üzere- sosyal ağlarda büyük bir çılgınlık haline gelen Prisma, yayınlanan son güncelleme paketi ile önemli bazı yeniliklere kavuştu. Öncelikle eskiye nazaran çok daha hızlı ve stabil çalışan yazılımda artık filtreler için dakikalarca beklemeniz gerekmiyor, seçilen efektler birkaç saniye içerisinde başarıyla uygulanıyor. 

Diğer taraftan fotoğraf döndürme ve kırma seçeneklerine kavuşan Prisma’da filtrelerin yoğunluğu sağa-sola kaydırma hareketiyle kolaylıkla ayarlanabiliyor. Şu an için sadece iOS platformunda hayata geçirilen bölme özelliği ise fotoğraflarınızı dikey, yatay ya da çapraz şekilde parçalara ayırarak filtre uygulamanızı sağlıyor. Ortaya oldukça yaratıcı işlerin çıkmasını sağlayan yeniliğin kısa süre içerisinde Android için de yayınlanacağı belirtiliyor.

Güncellenen Prisma artık çok daha hızlı ve yetenekli
    Kulislerde konuşulanlara göre yakın zamanda video desteğine de kavuşacak Prisma’nın internet bağlantısı üzerinden çalışması ise kullanıcılar için en önemli sorunlarının başında gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız gibi yayınlandığı ilk günlerde yoğunluk sebebiyle çöken uygulamanın fotoğrafları kendi sunucusuna yüklediği ortaya çıkmış ve kişisel veri gizliliği konusunda yoğun eleştirilere maruz kalmıştı.

• 3-4 defa güncellendi ama ben bir değişiklik farketmedim

düzeltme: şu an baktım da belirgin şekilde hızlanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 9 Ağustos 2016; 14:17:49 >
  • android de var mi bu uygulama? prismaadi altinda bircok cakmasi var ama orjinali hangisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: REALROUKE

android de var mi bu uygulama? prismaadi altinda bircok cakmasi var ama orjinali hangisi?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.neuralprisma
  • offline gelmeli yoksa boş...

• ilk zamanlar değişik gelse de bi numarası yok her yerde birbirine benzer fotoğraflar var. sanat eseri olayına da kahkaha attım.

• Offline olmadan indirmem prismayı.

Offline yapmaları lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audi383848 -- 10 Ağustos 2016; 9:11:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • staa hakim olamiyorsun klavyene, kopyalamissin yine Gopc@ 'yi.
  • arel.gr kullanıcısına yanıt
    Yav he he o dediğinden...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.