Şimdi Ara

HP Powerup Backpack ile şarjınızı sırtınızda taşıyın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HP Powerup Backpack ile şarjınızı sırtınızda taşıyın

Taşınabilir şarj istasyonları artık günlük hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından birisi haline geldi. Sadece mobil cihazlar değil, dizüstü bilgisayarların da sürekli şarja ihtiyacı var. HP, bu açıdan farklı bir ürün geliştirmiş.

HP Powerup Backpack adındaki sırt çantası, 22400mAh kapasiteli bir batarya barındırıyor ve batarya çantanın en alt kısmına entegre edilmiş. Kullanıcılar, böylece hem sırt çantası hem de taşınabilir şarj istasyonuna sahip oluyor.

Ayrıca Bkz.GTX 1000 mobil serisi, bu ay içerisinde tanıtılabilir
    HP, pek çok dizüstü modeli için şarj adaptörlerini çantaya eklemiş. Bu bakımdan herhangi bir ek kabloya ihtiyaç duymuyorsunuz. Diğer taraftan, şarj merkezine dönüşen çantanın biraz ısınacağını belirtelim. HP Powerup Backpack için belirlenen fiyat 199$ seviyesinde. 

• Bu kadar para vereceğime aynı sistemi kendi sırt çantama uygularım güzel düşünülmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virinom -- 9 Ağustos 2016; 9:47:28 >
  • Hiçbir özel durum bahşetmiyorken fazla da lazım değil böyle bir şey. En azından tamamen gömülü, kullanılmayan kısımları kaplayan daha büyük bir batarya olabilirdi fiyatını düşünürsek.

• Bu sistemin bir farkı var, 19 volt output verebiliyor. 19v output verebilen power bankler zaten 200 dolar civarından başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

Bu sistemin bir farkı var, 19 volt output verebiliyor. 19v output verebilen power bankler zaten 200 dolar civarından başlıyor.

2Adet 5V Power Bank alıp step-up dc-dc convertor ile 10Volt'u 19Volt'a yükseltirim. Step down ile de 5Volt'a düşürürüm. Belki uğraştırıcı gibi geliyor ama güzel bir haftasonu projesi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

quote:

Bu sistemin bir farkı var, 19 volt output verebiliyor. 19v output verebilen power bankler zaten 200 dolar civarından başlıyor.

2Adet 5V Power Bank alıp step-up dc-dc convertor ile 10Volt'u 19Volt'a yükseltirim. Step down ile de 5Volt'a düşürürüm. Belki uğraştırıcı gibi geliyor ama güzel bir haftasonu projesi olabilir.

Haftasonu projesi Hımmmmm, hangi filmin altyazısı bu :D Manhatten da havalar nasıl dostum ya?
  • askerde camouflage` yan cebinde taşırdım hep poweri şarjım hiç bitmezdi xiaomi sağolsun son gün torunuma hediye etmiştim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ssbrutality

quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

quote:

Haftasonu projesi Hımmmmm, hangi filmin altyazısı bu :D Manhatten da havalar nasıl dostum ya?

Ne demek istediğini anlamadım hocam. Neredeyse tüm haftasonları bu tarz projelerle uğraşırım. Bazen aynı proje haftalarca devam eder bazen de çerez gibi ufak tefek şeyler yaparım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.