Şimdi Ara

Koei Tecmo'nun Berserk Oyunu için Kısa Bir Oynanış Videosu Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
75
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •    Koei Tecmo'nun yayıncılığını üstlendiği yeni Berserk oyunu için 47 saniye uzunluğunda bir oynanış videosu paylaşıldı. Bu videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda gelen bilgiyle Japonya'da 21 Eylül'de çıkması gereken oyun kaliteyi daha da arttırmak sebebiyle 27 Ekim tarihine ertelenmişti. Oyunun Kuzey Amerika ve Avrupa'da PlayStation 4, PlayStation Vita ve PC için bu sonbaharda çıkması bekleniyor. 

• Bu da Japon oyunu Dark Souls' ta . DS' de böyle kes bakalım delikanlı.
  • Musou olduğu ne kadar da belli :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reppu -- 8 Ağustos 2016; 16:32:02 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Koei Tecmo da bu tarza sardı..hep aynı kes biç parçala..seveni var demek ki

• Güzel bir oyuna olacakmış gibi hissettim.Ve comboları God of war oyununa benzettim.

• Metin 3...
  • şu oyun gerçekten dark souls mekaniklerini hakediyordu, dark souls un bütün temelleri bu seriden neredeyse.

yanlış anlasılmasın dark souls serisine bayılırım halen de oynuyorum ama bu görüş belirtmemi engellemiyor.
  • Ulan bu anime firmaları ne beleşci. Adam gibi bi oyun yapmaktansa daya g.tu koei ye, silsin Luffy yi koysun Guts i. Onu da silsin koysun Samurai warriors. Ken I koysun. Aynı oyun lan bu aynı oyun!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darion

şu oyun gerçekten dark souls mekaniklerini hakediyordu, dark souls un bütün temelleri bu seriden neredeyse.

yanlış anlasılmasın dark souls serisine bayılırım halen de oynuyorum ama bu görüş belirtmemi engellemiyor.

Bu oyunun ilk duyurusunun yapıldığı haberde Koei Tecmo geliştireceği için hiç umudum olmadığımı belirtmiştim, ne yazık ki firma beni hiç şaşırtmadı. Çerezlik yüzlerce düşmanı kesip biçmekle eğlenenler de var demek ki. Yazık oldu.
  • Saldıranların IQ ayakkabı numaramdan küçük adamın etrafına toplanıp api bize kombo yap diye izliyolar
  • Yeni çıkan animesinden iyi grafikleri var.Bir hayal kırıklığı daha yaşamayız umarım.

• şu dynasty warrior tarzı yüzlerce düşmanı kesiyon renkli özel ataklar falan karşı taraf sadece izliyor baydı artık berserkin potansiyeli bu değildi aynı şekilde one piece nde bu şekilde değildi boş beleş çöp bir oyun

• Adamlarin ugrastiklari oyunlara bak ya nerde kaldi efsane ninja gaiden 4.
  • From Software dark souls serisini hikayeli halini yapmak istiyorlarsa ellerinde berserk ile harika bir fırsat var. Böyle çöp oyunlarla serinin değerini düşürüyorlar. Hakettiği değerin çok çok altında kalan bir seri berserk.

• Animede onlarca hatta yüzlerce düşmanı kesiyor Guts. Dark Souls mekanikleri kel alaka olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.