Şimdi Ara

Türk yapımı Hocus, App Store’da bu hafta ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk yapımı Hocus, App Store’da bu hafta ücretsiz

Voi ve Rop gibi beğenilen iOS oyunlarına imza atan Yunus Ayyıldız’ın Hocus adındaki iddialı yapımı, ilk kez App Store platformunun haftalık ücretsiz uygulama kampanyasında yerini aldı.

3 boyutlu ve illüzyona dayalı bulmacalar içeren Hocus, küpü ekran üzerindeki kontrolleri kullanarak belirli bir noktadaki geçide götürmenizi temel alıyor. Görsel olarak yanılsama çok yaşandığı için, küpü düşmeden götürebilmek de oldukça zorlaşıyor.

Ayrıca Bkz.Lego Star Wars: Güç mobilde uyanıyor

85 zorlu bölümün yer aldığı oyunda, kullanıcılar da kendi bölümlerini geliştirerek paylaşabiliyor. Sadece iOS tarafında yer alan Hocus, bir kaç gün daha ücretsiz kalacak ve hiç denemeyen okuyucularımız için güzel bir fırsat olarak görülebilir.

• Başarılar dilerim

• Google play?

Bu dünyada çoğu kişi android kullanıyor nedir bu önce ios'a çıkarmak.

Hemen android isteriz yollayın mailleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun gayet hoş fakat geliştirici Türk olduğu hâlde Türkçe dil desteği koymamış. Hayret yahu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Evet katılıyorum. Gerçekten ayıp etmiş türkçe dil desteği koymadığı için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Audi383848

Google play?

Çoğu kişi android kullanıyor ama uygulama satın alanların çoğu iOS'ta geliştiriciler de doğal olarak ilk veya tek tercihlerini iOS'dan yana kullanıyor. 2.gn ios4 ipod touch sahibiyim 5 yıl olmuştur, Adkikus (Adalat Nasibov) 'un okey 51 101 batak vs oyunları var, malesef hala androidde bırakın muadillerini yanlarına kıyısından köşesinden yaklaşan bir apk göremedim, akıcılık oynanabilirlik animasyonlar vs inanılmaz, tabi ki android de de sayısız altarnetifleri var ama snapdragon 410 la ite kaka oynuyormuş gibi hissettirdikten sonra benim için bir anlamı yok, kıytırık her hangi bir reversi oyununda 2-3 saniye telin hamle yapmasını bekliyorum (androidde ki bu durumun sebebini eski mesajlarımdan birinde izah etmiştim). Konuya dönersek geliştiricisine mail attım android'e niçin çıkarmıyorsunuz diye, zannedersin adam android diye bir şey duymamış, kesinlikle düşünmüyoruz gelecekte de böyle bir planlamamız yok "bir dahada beni rahatsız etme, sabah sabah moralimi bozdun yaa" dedi, tırnak içindeki kısmı demedi tabi. Geyiği bırakacak olursak, azınlıkta olsa bazı geliştiriciler android'e çok mesafeli malesef.

• Hemen aldım zaten günler öncesinden. Uygulama listeme aldım en kısa zamanda deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amd64x2

quote:

Orijinalden alıntı: Audi383848

Google play?

Çoğu kişi android kullanıyor ama uygulama satın alanların çoğu iOS'ta geliştiriciler de doğal olarak ilk veya tek tercihlerini iOS'dan yana kullanıyor. 2.gn ios4 ipod touch sahibiyim 5 yıl olmuştur, Adkikus (Adalat Nasibov) 'un okey 51 101 batak vs oyunları var, malesef hala androidde bırakın muadillerini yanlarına kıyısından köşesinden yaklaşan bir apk göremedim, akıcılık oynanabilirlik animasyonlar vs inanılmaz, tabi ki android de de sayısız altarnetifleri var ama snapdragon 410 la ite kaka oynuyormuş gibi hissettirdikten sonra benim için bir anlamı yok, kıytırık her hangi bir reversi oyununda 2-3 saniye telin hamle yapmasını bekliyorum (androidde ki bu durumun sebebini eski mesajlarımdan birinde izah etmiştim). Konuya dönersek geliştiricisine mail attım android'e niçin çıkarmıyorsunuz diye, zannedersin adam android diye bir şey duymamış, kesinlikle düşünmüyoruz gelecekte de böyle bir planlamamız yok "bir dahada beni rahatsız etme, sabah sabah moralimi bozdun yaa" dedi, tırnak içindeki kısmı demedi tabi. Geyiği bırakacak olursak, azınlıkta olsa bazı geliştiriciler android'e çok mesafeli malesef.

Adama bak sanki androidin en guclusu snap410 gibi konusmus al bi snap820 li veya exynos 8890 veya helio x30 ondan sonra akiciliktan bahset

• forever58 kullanıcısına yanıt
    Benim hiç aklıma gelmemişti, Reversiyi akıcı oynamak için amiral gemisi telefon almayı nasıl düşünemedim. Genç, mesajım geliştiricilerin platformlara bakış açısı ve sebepleri ile ilgili? En güçlü sd410 demedim kaldı ki
    http://www.phonearena.com/phones/Apple-iPod-touch-2nd-generation_id5387 bakarsan sd410 bunun yanında i7 4790 gibi kalır, 2008 de çıkmış 125MB RAM'li cihazda sorunsuz çalışan uygulamayı, android tarafında da sorunsuz kullanmak için sd820 önerilmiş olmasına ben hala inanamıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.