Şimdi Ara

iPhone 7'nin çalışır haldeki ilk videosu sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 7'nin çalışır haldeki ilk videosu sızdırıldı 
    Apple’ın önümüzdeki ay içerisinde duyurması beklenen yeni akıllı cihazına dair sızıntı ve söylentilerin ardı arkası kesilecek gibi görünmüyor. Özellikle cihazın tasarım hatlarına yönelik ortaya atılan iddialar neticesinde en azından iPhone 7'nin nasıl görüneceğini az çok biliyoruz desek sanıyoruz ki yanılmış olmayız.

Dikkat ederseniz iPhone 7 hakkında yayınlanan neredeyse tüm fotoğraf ve videolarda cihazı şu ana kadar maalesef çalışır halde göremedik. Bu da iddiaların doğru olmayabileceği şeklinde yorumlandı ve eleştirileri de beraberinde getirdi. Fakat Weibo’da GeekBar isimli kullanıcının paylaştığı son video tüm bu tartışmalara son noktayı koyacak cinsten.

26 saniye uzunluğundaki görüntüde iPhone 7 ilk kez çalışır halde karşımıza çıkıyor. Videodan anlaşıldığı üzere cihazda Apple’ın test yazılımı SwitchBoard’un yüklü olduğu ve gerekli yazılımsal testlerin burada yapıldığı belirtiliyor. Ayrıca tasarımdaki değişiklikler de daha önceki iddialarla büyük oranda benzerlik gösteriyor. 16 Eylül’de satışa sunulması beklenen yeni iPhone için biraz daha sabretmemiz gerekiyor.

• güzel replika onca şeyi gösterdi alt tarafınımı buzlamış gizlemişler oldu

• iPhone 7'nin çalışır haldeki ilk videosu sızdırıldı

• Makyajsız Demet Akalın gibi oldukça sade ve şık bir tasarımı var.

• bir telefon bu kadar çirkin olur.

• EKRAN KASA ORANI %66 OLAN TELEFONA 3000 Mİ VERİLİR YA. ESKİ ÇİNLİ TELEFONLAR GİBİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZamanSal -- 5 Ağustos 2016; 17:56:16 >
  • Biranda bu kadar değişiklik fazla olmuş, insanlar alışamayabilir.
  • Baştan başa yenilenmiş! :-)

• Önden hiçbir farkı yok. Aslına bakarsanız arkadan da yok. Çizgilerin yerinin değişmesi değişiklik sayılmaz. 6s kullanıcıları şimdiye kadarki en şanslı s serisi kullanıcıları olsa gerek. İlk kez s serisi bir cihaz eski kasa olmayacak.

Yeni kasayla çevresine hava atma merakıyla yanıp tutuşan arkadaşlar siz en iyisi bir sene daha bekleyin. Siz yeni kasa beklerken biz de kullanmaya devam edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 5 Ağustos 2016; 18:06:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben beğendim, en azından samsung gibi 5 bin modelde aynı tasarımı kullanmıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 5 Ağustos 2016; 18:05:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

ben beğendim, en azından samsung gibi 5 bin modelde aynı tasarımı kullanmıyorlar

Evet Samsung gibi 5.000 model çıkarmıyorlar ama aynı Samsung gibi çıkardıkları her modelde aynı tasarımı kullanıyorlar...
  • Bu modellerin beni en çok heyecanlandırdığı konu eski modellerin daha da ucuzlaması olur :D

• Büyük yenilikler bekliyor kullanıcıları, sony ve iphone u en içten dileklerimle kutluyorum...

• iphone 7 de ekran biraz boyuna degilde enine uzamalı yazılar küçük kalıyor

• hani oğlum cift kameralı olacaktı.
  • Çin'de satılan çakma iPhone 7 modelleri bunlar.

• Sızıntı görsellerde bile iphone şarjı hep %15in altında, youtubeda olsun mağazalarda olsun ne zaman bir iPhone incelemesi olsun telefonun şarjı hep mi kırmızıda olur arkadaş,

• Çöp....

iPhone 7'nin çalışır haldeki ilk videosu sızdırıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_mail -- 5 Ağustos 2016; 19:24:17 >
  • Ekranın alt-üst ve kenar boşlukları istimlak edilmiş herhalde hiç dokunamıyorlar! :D

• çöp
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.