Şimdi Ara

ARÇELİK 5900 E çamaşır makinası devre şeması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
19.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar çamaşır makinesi beyni ile diğer aparatlar arasındaki devre şeması gerekli nereden bulabilirim

• Yokmu bir bilen
  • yetkili servisten bulabilirsin
  • onlardan şema almak ölü gözünden yaş beklemek gibi bişey.
  • Makinada sorun nedir. Çalışmıyorsa kapı swicine bak klasik bir sorundur.
  • Kapıs wici normal.Beyinde kopuk yollar vardı onardım ancak devre şeması olmadığından çalıştıramıyorum.Daha önce ön panalde enerji yoktu.Yolları onarınca geldi ancak bu seferde start almıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ıskra

Kapıs wici normal.Beyinde kopuk yollar vardı onardım ancak devre şeması olmadığından çalıştıramıyorum.Daha önce ön panalde enerji yoktu.Yolları onarınca geldi ancak bu seferde start almıyor.

ewde kendi rakınımı yapıyosun sen
  • Okadar Bellimi oluyor
  • Yokmu servisçi bir arkadaş aramızda
  • servisin elinde şemanın olduğunu kim söyledi ki ?
    olamaz zaten ve servis kart tamiri yapmaz yenisi ile değiştirir çünkü kart tamiri servisin yetkisi dışında kalıyor ve zaten servislerde kart tamiri yapacak personel bulunmuyor
    bozuk kartlar fabrikaya geri dönüyor
    sonra da press içinde kırılıyor
    boşuna arama derim
  • Servisin elindeki şema fabrikadan gönderilmeyebilir.ancak kendi çabaları ilede olsa bulurlar.Çünkü bu ülkedeki tüm sevisler Yetkili servis DEĞİLLERDİR:
  • Ayrıca ben kart tamiri için kartın şeması demedimki sadece devre şeması dedim
  • Üstadım yolla bakayım diyeceğim kartı fakat Korkarım Programlı entegre sorunlu çıkacaktır. İstersen yinede yola bakayım. Yaparsam karşılığında senden rakı alırım.
  • Dostum Burada beyinci tabir edilen vatandaşlar kartta bir sorun bulamadılar.Ama sağlam kart olmadan entegrede olup olmadığınıda söyleyemiyorlar.Seninde bildiğin gibi eğer kapı swici kapatılırsa beyine oradanda ön panele 220 gelip ön paneldeki trafodan enerji alıyor.Daha önce.Beyindeki yollar kopuk olduğundan hiç çalışmıyordu.Şimdi paneldeki ledler çalışıyor ama start tuşuna basınca herhangibir çalışma gerçekleşmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ıskra -- 11 Şubat 2007; 22:16:31 >
  • Arçelik marka başka bir modelde olsa bir bağlantı şeması işimi görebilir.
  • Arkadaşlar ilgilenin şu işle de çözelim.
  • Birgün birisi cevap verecek buna inanıyorum
  • yukarı
  • arkadasım ben hem vestel hemde arcelık yetkılı servısınde calıstım....onlarda mutlaka devre seması oluyor....vestelde az ama arcelıkte her turlu modelın ayrıntılı dokumanları oluyor....bızım servıs kutuphane gıbıydı walla.....hala ordalarda calısıyor olsaydım senın ıstedıgın her turlu modelın ıstedıgın devrenn semasını bulabılırdım....ama ısten ayrılırken sorunlu ayırıldım.. o yuzden sımdı sokaklarından bıle gecmıyorum....bu sorun genelde genelde kapıdan olabılıyordu ama sen yakmıssın galıba......bence ıstedıgın kartın yenısını al.... bılıyorum servısler cok para ıstıyorlar ama yapacak cok fazla bısey yok....bulabırsen tanıdık servıscı bul...ıyı gunler
  • bilader ist da isen taksim tarlabaşına git orda çamaşırmakinası ve boz dolapı parçacıları var sorarsan meslegi beyin tamiri olan kişiler var sanırım 20ytl senisi veriyorlar uraşma al tak bende cok uraştım her seferinde baska yeri yanıyordu saglılar kolay gelsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.