Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 7 Canlı Yayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
2
Favori
4.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    11:22@Ahmet Gözütok
    19:01@Ahmet Gözütok
    Samsung Galaxy Note 7 hakkındaki tüm detaylar için yazımıza göz atabilirsiniz:

18:57@Ahmet GözütokSamsung Galaxy Note 7, 3500mAh kapasiteli bataryaya sahip.
    18:56@Ahmet GözütokSamsung Galaxy Note 7’de Galaxy S7 sınıfında bir kamera yer alıyor. 12 megapiksel çözünürlüğündeki bu kamera OIS destekli ve LED aydınlatmalı.
    18:56@Ahmet Gözütok14nm FinFET üretim teknolojisi ile üretilen bu işlemcide Mali-T880 MP12 GPU, dört tane 2.3GHz’lik özel çekirdekler ve 1.6GHz’lik Cortex-A53 çekirdekler birlikte yer alıyor.
    18:55@Ahmet GözütokSamsung Galaxy Note 7 Edge, Snapdragon 820 ve Exynos 8 8890 işlemciye sahip iki ayrı model ile geliyor. Ülkemizde satışa sunulacak olan model Exynos 8 8890 işlemciye sahip olacak.
    18:54@Ahmet GözütokSamsung Pay, bu yıl Olimpiyatlarda Brezilya'da ödeme yöntemi olarak kullanılabilecek.
    18:54@Ahmet GözütokSamsung Note 7, Gear Fit 2 ve IconX ile uyum içinde çalışıyor.
    18:51@Ahmet GözütokSamsung daha ergonomik bir Gear VR deneyimi sunmak istiyor ve bu odakta daha büyük lensler ve daha iyi bir etki yaratmak istiyor.
    18:49@Ahmet GözütokSamsung Galaxy Note 7'de yer alan S-Pen 0.7mm inceliğinde ve 4000 basınç noktasını destekliyor.
    18:45@Ahmet GözütokSamsung Galaxy Note 7 bir çok ülkede önümüzdeki günlerde ön siparişe açılacak. Telefonun resmi satış tarihi ise 19 Ağustos.
    18:44@Ahmet GözütokSamsung Note 7 Iris Scanner'a sahip. Göz tarayıcısı olarak ifade edilebilecek bu özellik, telefondaki güvenlik adımlarının tamamını üstlenebiliyor. Cihazınızın kilidini Iris tarayıcısı ile açabilir, üçüncü taraf uygulamalarda örneğin banka hesabınıza girerken telefonunuzun sizi gözünüzden tanıması Note 7 ile mümkün.
    18:41@Ahmet GözütokSamsung Cloud kullanıcılara 15GB ücretsiz bulut depolama alanı sunacak.
    18:40@Ahmet GözütokSamsung Galaxy Note 7 ile birlikte Samsung Cloud'u da duyurmuş oldu.
    18:40@Ahmet GözütokHızlı kablosuz şarj teknolojisi, USB Type-C bağlantısı ve standart 3.5mm kulaklık girişi bağlantı seçenekleri arasında yer alıyor.
    18:38@Ahmet Gözütok''
    18:38@Ahmet GözütokAyrıca microSD kart ile artırılabilir hafıza desteği de mevcut.
    18:38@Ahmet GözütokSamsung Galaxy Note 7'de 64GB dahili depolama alanı bulunuyor.
    18:37@Ahmet GözütokSamsung Galaxy Note 7'nin video izlerken sunabildiği HDR desteği, mDNIe ile sağlıyor.
    18:33@Ahmet GözütokBu özellik ile Note 7 akıllı telefon dünyasında bir ilke imza atıyor.
    18:32@Ahmet GözütokSamsung Galaxy Note 7'nin ekranı HDR özelliğine sahip.
    18:31@Ahmet GözütokSamsung Galaxy Note 7'de hem cihazın gövdesi hem de S-Pen kalemi suya dayanıklı olarak üretildi. Cihaz IP68 sertifikasına sahip.
    18:28@Ahmet Gözütok''
    18:28@Ahmet GözütokCihazın önünde ve arkasında Gorilla Glass 5 koruma katmanı bulunuyor
    18:27@Ahmet GözütokSamsung Galaxy Note 7'nin dört farklı renk seçeneği yer alıyor. Siyah, gümüş, gold ve mavi
    18:26@Ahmet GözütokTelefonun ekran boyutu 5.7inç
    18:26@Ahmet GözütokBugüne kadar yapılmış en yaratıcı akıllı telefonu sizlere tanıtıyoruz
    18:18@Ahmet GözütokSamsung Galaxy Note 7'de Iris Scanner yer alıyor
    18:15@Ahmet GözütokSamsung Mobile CEO'su Dongjn Koh konuşuyor
    17:18@Ahmet Gözütok''
    17:16@Ahmet Gözütok''
    15:57@Mesut Çevik
    Samsung Galaxy Note 7 Canlı Yayın 

Samsung'un şu ana kadar ürettiği en iyi telefon olacak olan Samsung Galaxy Note 7'i birlikte yorumluyoruz. 2 Ağustos saat 17:00'da başlayacak yayınımızda Donanım Haber editörleri hem sorularınızı cevaplayacak hem de cihazdan beklentilerini aktaracaklar.

18:00 sonrası ise profesyonel simultane tercüman eşliğinde lansmanı Türkçe olarak ekranlarınıza taşıyacağız. 
    Toplam Girdi: 32

• 6 ay önce soruyorum ama Note 8 ne zaman çıkacak? (Bundan da sıkılacaksınız yada birileri size sıkılmışsınız veya yetmiyormuş gibi hissettirecek nasıl olsa)
  • Simultane çeviri ne arkadaş "Eş Zamanlı Çeviri" yazmak bu kadar mı zor.

• iPhone 7 üzerse, Note 7 edgeye şans tanıyabilirim. Bana bunu dedirten apple utan utan!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrtYlmzz

Simultane çeviri ne arkadaş "Eş Zamanlı Çeviri" yazmak bu kadar mı zor.

Merhaba,

Öncelikle bir şeyin Türkçe olup olmadığı ile ilgili yazarken Türk Dil Kurumu'nun Türkçe Dil sözlüğüne bakmanızda fayda var sonra hataya düşersiniz.

Türkçe Dil sözlüğünde de yer aldığı üzere Simultane, Türkçe bir kelimedir ve gerçek zamanlı değil anında anlamı taşır. Sıfattır.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Ben insanlar daha rahat anlar diye söyledim "eş zamanlı ile / aynı anda" ifadelerinin burada anlam bakımından pek farkı da yok zaten. Kelimenin türkçe olup olmamasını eleştirmedim ayrıca, farklı bir açıdan düşününce insanlara yeni bir kelime öğretmeye sürüklüyor. Neyse kusura bakmayın biraz düşüncesizce yorum yapmışım galiba, daha önce duymadığımız her şeyi Türkçe değilmiş gibi algılıyoruz.
  • S7 Edge'ye kalemi sokmuşlar kalem yüzünden yer daralmış pili 3500 mah'e düşmüş bir yenilik göremiyorum.

• Sıdırılan bilgilere göre dolu dolu bir telefon olmuş. 3500 mah pil biraz hayalkırıklığı yaratsa da Note 5'e göre 500mah daha yüksek pile sahip.

İlk defa Note serisinden bir telefon kullanacağım, umarım pişmanlık yaşatmaz.
  • Note 6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrtYlmzz

Ben insanlar daha rahat anlar diye söyledim "eş zamanlı ile / aynı anda" ifadelerinin burada anlam bakımından pek farkı da yok zaten. Kelimenin türkçe olup olmamasını eleştirmedim ayrıca, farklı bir açıdan düşününce insanlara yeni bir kelime öğretmeye sürüklüyor. Neyse kusura bakmayın biraz düşüncesizce yorum yapmışım galiba, daha önce duymadığımız her şeyi Türkçe değilmiş gibi algılıyoruz.

Merhaba,

Aslına bakarsanız Simultane olayı en iyi anlatan kelime. Sektörde de bu şekilde kullanılıyor.

Bazı arkadaşlar yok kökeni şura bura diye dilimize yeni eklenen kelimeleri kullanmaktan kaçınıyorlar fakat gelişmiş diller bir kelimeye 100 anlam yüklemez, 100 anlam için 100 kelime kullanır.

Her kelime sadece ifade ettiği anlama özel kullanıldığında da yazılan bir şeyi sağa sola çekmek imkansızlaşır. Ne söylediyseniz veya ne yazdıysanız anlamı odur. Sonradan ben aslen şunu demek istedim diye kıvıramazsınız :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Keşke Düz ekran ile gelseydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Keşke Düz ekran ile gelseydi

Benden söylemesi peşin konuşmayın :) Note 7 ters köşe yapabilir 2. el S7 Edge'lerde artış olabilir.

Samsung tarafında en iyi telefon olacak gibi görünüyor hatta belki de şu ana kadar üretilen en iyisi.
  • Fiyat hakkında bi bilgi var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: TAGRNT

Fiyat hakkında bi bilgi var mı

Muhtemelen 3200-3600 arası olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

quote:

Muhtemelen 3200-3600 arası olur bence

Hocam yüksek yazmışsınız ya

• quote:

3400 alti olacagini sanmiyorim. S7 Edge'den daha pahali bir telefon. S7 Edge ulkemize 3299TL den girmisti.

• Yarın pilde bir gelişme olursa iyi olur! Kalem özelliklerine yeni özellikler eklenmesi bana vız gelir!

• Note 7; 6 GB ram, 4000 Mah pili hakediyor!

• Ben tahminlerimi yazıyım 4 GB Ram 3600 Mah batarya fiyatta 3200-3600 arası

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.