Şimdi Ara

iPhone 7 ile gelecek yeni Lightning kulaklık net şekilde görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 7 ile gelecek yeni Lightning kulaklık net şekilde görüntülendi

Apple’ın eylül ayında tanıtması beklenen yeni nesil akıllı telefonuna dair sızıntı niteliğindeki paylaşımların ardı arkası kesilmiyor. iPhone 7'nin tasarım ve donanım özellikleri hakkında ortaya atılan her yeni iddia cihazın şekillenmesine yardımcı oluyor.

Hatırlayacağınız üzere sızıntı değeri taşıyan haberlerin yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana Apple’ın kulaklıklarda radikal bir değişikliğe gideceği, 3.5 mm bağlantısı yerine Lightning girişli bir kulaklık tercih edeceği söyleniyor. Ele geçirilen bazı fotoğraflarla birlikte desteklenen bu iddiaların yanında teknoloji devinin AirPods ismini tescillemesi 'Kablosuz kulaklık mı geliyor?’ söylentilerini çıkarmıştı.

EverythingApplesPro YouTube kanalında paylaşılan 60 saniyelik video ise tartışmalara son noktayı koyacak türden. Zira iPhone 7'nin yeni EarPods kulaklığı olduğu öne sürülen görüntülerde Lightning girişi net şekilde fark ediliyor. Kablo ve üzerindeki ses seviyesini ayarlamaya yarayan kontrol bölümünde herhangi tasarımsal bir değişiklik göze çarpmazken, kanıt olması için kulaklık iPhone 6s'te test ediliyor. Eğer video doğruysa bu demek oluyor ki iPhone 7'de 3.5 mm kulaklığınızı kullanabilmek için mutlaka Lightning dönüştürücüsü satın almanız gerekecek.

• Jak girisinin tutma yeri kablonun inceleligine kiyasla fazla buyuk olmus sanki. Kopacakmis gibi duruyor.

• valla ben apple fanı denilen kişilerden olabilirim ama bu kulaklık işini tamamen saçmalık olarak görüyorum.

iphone 7 çöp açıkcası 6s alır geçerim.

şarja takılıyken müzik dinliyememek de değil dert. bikere daha çabuk aşınacak bu şarj girişi.

bazı akıllılar şarj soketlerini bozucak görücez bak bunları hep.

apple bu sefer s*çtı bence.

• neden böyle saçma birşey yapmışlar ki?

• Başka bir çôp daha

• Şİmdi milletin servet ödeyip aldığı kulaklıklar ne olacak acaba merak konusu . Neyse sunuma az kaldı bekleyip göreceğiz neler olup bittiğini . Olmadı bu seriyi atlayıp 10. yılına öazel çıkartacakları iphone'u bekleriz kendileri bilir .

• By Apple

Görülüp görünecek en cimri firma. 1 koyar 100 yıl lafını ettirir 100 katı fiyatına satar.

Cimrilik yapmayıp da,AirPods gerçekten Bluetooth olsaydı keşke. Belki başımızı ağrıtır ama lightning kablosunu takmak kadar ağrıtmaz.

Diğer firmalar da etkilenecek diye düşünüyorum. Küçüldükçe küçülür.

Artık kamerayı da sığdırmayı beceremeyen muhtemelen dslr lens taktırır onun da parasını alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam anlamıyla felaket olur böyle çıkarsa.

• normal kulaklık girişinin olmamasını geçtim, soketin sapını küçültmeleri lazım 7 plus ta falan takıp cebine atamazsın. Bu işin para kazanma aracı olarak ortaya çıktığını düşünüyorum. Zaten kırılmaya müsait kocaman sap koymuşlar. Her yere takılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 112112acil -- 1 Ağustos 2016; 17:33:49 >
  • şu telefonun beyaz yerlerinden bir ekran daha çıkar apple şu konunun üzerine gitsin devrim yaptık desin,ben kabul ederim de hiç ışık yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bu kulaklık 6s - 5s gibi modellerde kullanılabilecek mi ?
  • Saçmalık ya umarım 7S de jak girişi geri gelir.
  • Yapacak yenilik bulamıyorlar, var olanlarıda çıkarıp yenilik yaptık diye yutturacaklar.

• Haber yapacağınızı bilseydim evdeki EarPods'lardan birini Lightning adaptörü ile birleştirirdim, birkaç çekim hilesi ile servis ederdim ve bu sizin için haber niteliği taşırdı. Sonuçta Apple'ın EarPods'a Lightning ucu ekleyeceğini ve EarPods'ta güncel bir yenilik olmayacağını, haber takip eden ve Apple'ı tanıyan herkes biliyor artık.

Sorun Apple'ın tahmin edilebilir olması değil, sorun böyle basit ve ucuz birşeyin haber diye servis edilmesi. Şu kulaklık hakkında kaç haber gördüm hatırlamıyorum.

Bakın şimdi üçgen biçiminde Tim Cook'un Phil'e, Phil'in Apple'da çalışan muhasebeci amcama aktardığı iPhone 7 teknik detayları aynen aktarıyorum.

Apple A10 işlemci
    2 GB ram
    16 mp kamera
    4,7" ekran
    iOS 10
    1850 mah batarya

Ben demiyorum, dedikodu böyle.

Bursa/Osmangazi'den bildiriyorum ama yanlış olmasın Apple'a olan yakınlığım ile tanınırım... Bu arada 3,5mm girişi kaldırılacakmış ve Apple takımı şimdiden ikiye ayrılmış. Kesin bilgi yayalım.

Öyle aynaya böyle tarak güzel kardeşim.

Eskiden "Sıktı dedikodu haberleri" diyen kitleye kızıyordum şimdi haklı buluyorum. Yeter yav yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 1 Ağustos 2016; 18:55:09 >

• Niye bu kadar üzülüyorsunuz ki? Almazsınız biter. Sanki sadece apple telefon üretiyormuş gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Şİmdi milletin servet ödeyip aldığı kulaklıklar ne olacak acaba merak konusu . Neyse sunuma az kaldı bekleyip göreceğiz neler olup bittiğini . Olmadı bu seriyi atlayıp 10. yılına öazel çıkartacakları iphone'u bekleriz kendileri bilir .

Lightning portunu 3.5mm analog jack'a çeviren aparat satacaklar, örneğin atıyorum 49$ gibi bir fiyat çeker. İçine de çip eklerler diğer lightning aksesuarlar gibi,
    yan sanayisini de aldırmazlar yan sanayi apartları bağlayınca uyarı verir.
    Zaten o parayı veren adam yan sanayi alıp cihazını tehlikeye atmayacaktır.
    Telefon başına millet bu parayı da verecek ve daha çok kazanacaklar, güzel bir ticari mantık firma açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Şİmdi milletin servet ödeyip aldığı kulaklıklar ne olacak acaba merak konusu . Neyse sunuma az kaldı bekleyip göreceğiz neler olup bittiğini . Olmadı bu seriyi atlayıp 10. yılına öazel çıkartacakları iphone'u bekleriz kendileri bilir .

Lightning portunu 3.5mm analog jack'a çeviren aparat satacaklar, örneğin atıyorum 49$ gibi bir fiyat çeker. İçine de çip eklerler diğer lightning aksesuarlar gibi,
    yan sanayisini de aldırmazlar yan sanayi apartları bağlayınca uyarı verir.
    Zaten o parayı veren adam yan sanayi alıp cihazını tehlikeye atmayacaktır.
    Telefon başına millet bu parayı da verecek ve daha çok kazanacaklar, güzel bir ticari mantık firma açısından.

Oh güzel o aparat burda en az 170 TL olur alır herkes

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunun ne gibi bir artısı var biri açıklayabilir mi? Kulaklığın pipisini ha oradan bağlamışım ha buradan. Üstelik kulaklık aynı kulaklık. Direkt aparatsız kablosuz kulaklık yaparsın anlarım. Kablosuz şarj güzel. Ama bu nedir diye soruyorum buradan?

• quote:

Orijinalden alıntı: barisonvural

Bunun ne gibi bir artısı var biri açıklayabilir mi? Kulaklığın pipisini ha oradan bağlamışım ha buradan. Üstelik kulaklık aynı kulaklık. Direkt aparatsız kablosuz kulaklık yaparsın anlarım. Kablosuz şarj güzel. Ama bu nedir diye soruyorum buradan?

Kulaklik aynisi degilmis. Sesi dijital olarak ilettigi icin cok daha temiz ve kaliteli ses alinabilecek. En azindan altyapi hazirliyorlar.

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Kamera 16 olamaz. Adamlar 8 MP'yi bile üç yıl kullandılar. 12 MP'ye daha yeni geçilmişken hemen kamera güncellemezler. Kamera Apple'ın en az güncellediği bileşen oldu şimdiye kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.