Şimdi Ara

MSİ GP62 HOPARLÖRDE CIZIRTI PARAZİT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayarı daha dün sıfır aldım. Dün akşam dota2 oynadım bi maç problem yoktu, bugün girdiğimde dotaya giriyorum hoparlörlerden bi parazit ve cızırtı geliyor, Dota'dan çıktığımda sorun yok. Nahimic'i açıp kapatmak bi fark yaratmıyor. Dota'ya girince cızırtı başlıyor, kapatınca gidiyor. Sorun ne anlayamadım var mı bi bilgisi olan ? Hoparlör ile denedim sonuç yine aynı Dota'ya girince cızırtı ve parazit sesleri var. Teşekkürler.

• hocam bende de aynı durum mevcut. cihazı dün aldım
    acaba çözüm buldunuz mu ?
  • Bilgisayarın hoparlörü çok tiz ses çıkarıyor. Bundan kurtulmanın bir yolu var mı ? Nahimic falan da sesi çok bozuyor. 3. parti ücretsiz bir çözümü var mı ?
  • Eğer cızırtı sesini sadece Dota'da alıyorsan, hoparlörlerde genel bir sorun yoktur. Muhtemelen oyun yazılımı-kodları ile ilgili bir hatadan kaynaklanıyordur.
  • Msi in baska bir modelini kullaniyorum.Aynisi benim de basima gelmisti.Sikinti buyuk ihtimalle realtek driverindan kaynakli.
  • 2016-11-24 tarihli BIOS ve 2016-07-26 tarihli firmware'leri yükleyip tekrar dener misin hocam. İlave olarak aynı sayfadaki Audio driver:6.0.1.7960/Nahimic:2.3.10 güncel mi?

https://www.msi.com/Laptop/support/GP62-6QF-Leopard-Pro.html#down-firmware
  • Aynı sorun bende de var hocam çözüm bulduysanız bi yardım etseniz. Şimdiden teşekkürler ...
  • arkadaşlar sorun hala olanlar için yazıyorum ilk başta denemekten vazgeçmiştim bir süre sonra kendi kendine yok olmuştu sorun sonra yine başladı. bilgisayarı tamamen sıfırladım bütün dosyaları falan silip komple sıfırladım, sonra resmi sitedeki yönergelere uyarak ses driverını ve nahimic'i güncelledim şu an sorunsuz kullanıyorum bilgisayarı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.