Şimdi Ara

ADATA’dan maliyet odaklı harici SSD ürünleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ADATA’dan maliyet odaklı harici SSD ürünleri

Hem düşük maliyetli hem de tatmin edici hızlara ulaşabilen harici SSD ürünleri arıyorsanız, ADATA tarafından geliştirilen yeni SV620 serisi aradığınızı karşılayacak türden özellikler sunuyor.

Maliyete odaklanan ADATA SV620 SSD serisi, aynı zamanda yüksek seviyede dayanıklılık sunmayı da amaçlıyor. Kenarları titanyum alaşımdan imal edilen dış kutu, çizilmelere karşı dayanıklı. Ayrıca yükseltilmiş kenarları sayesinde düşmelere karşı da belirli bir seviyede dayanıklılık sunuyor.

Ayrıca Bkz.Micron Crucial MX 300 SSD serisi genişliyor

USB 3.0 üzerinden bilgisayarınıza bağlanan seri, veri transfer hızları olarak 410MB/s seviyesine kadar çıkabiliyor. 11.5mm kalınlık değerine sahip olan seri, Windows Mac OS ve uyumlu kablo ile Android işletim sistemlerinde çalışabiliyor. Seride 240GB ve 480GB olarak iki farklı kapasite seçeneği yer alacak. Serinin önümüzdeki haftalarda piyasada olması bekleniyor. 

• Düşük maliyet denmiş ama bir fiyat göremedim. En azından bir fiyat aralığı konabilirdi.

• Kac para belli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: LuNCoR

Düşük maliyet denmiş ama bir fiyat göremedim. En azından bir fiyat aralığı konabilirdi.

akşam gec vakitte kadiirdem yorumu alıntı yaparak, ekrem71 haberi falan, filan yazacak !
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

Düşük maliyet denmiş ama bir fiyat göremedim. En azından bir fiyat aralığı konabilirdi.

akşam gec vakitte kadiirdem yorumu alıntı yaparak, ekrem71 haberi falan, filan yazacak !

kardeş tamam o kadar konuştuk ettik de sen benden ne istiyorsun ? her konuda benim adımı alıntılayıp bir şey ler yazıyorsun yeter artık uzatma...
  • 72 Eurodan başlıyormuş fiyatları. Yani Türkiye'de vergisi cartı curtuyla 350 Liradan girer en düşük model.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirirdem

quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

kardeş tamam o kadar konuştuk ettik de sen benden ne istiyorsun ? her konuda benim adımı alıntılayıp bir şey ler yazıyorsun yeter artık uzatma...

gunaydin, yaw dogru tahmin etmissin diyecegine isyan ediyorsun, olmuyor, binlerce haber yorumu sonucu haliyle STAR KRiTiKER 'sin.
    1-2 alip vermezsek burda RENK olmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.