Şimdi Ara

İlk defa Donanım Haber açıklıyor: İşte Lenovo Vibe P2 ve özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo'nun ülkemizde de çok tutan popüler telefon modeli Vibe P1 yerini yeni nesile bırakmaya hazırlanıyor. Lenovo'nun çok iddialı olduğu ve başarısını daha da yukarılara taşımayı hedeflediği yeni modeli Vibe P2'yi ve özelliklerini ilk defa Donanım Haber açıklıyor, iyi seyirler. 

• Mobilden bağlanıp kota sıkıntısı yüzünden video izlemekten korkanlar için, cihaz hakkındaki bilgileri yazı ike de yazsaydınız keşke. Başlıkla yetineceğiz artık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim ilgimi çekmedi..

• Kamerası umarım düzelmiştir. P1'in kamerası rezaletti.

• Zenfone 3 le kafa kafaya özellileri sadece bataryada ezici bir üstünlüğü var ama zenfone 3 ün kamerası daha iyi olacaktır herşeyi fiyat belirliyecek bu işlemciyi detaylıca anlatırsanız sevinirim erdi abi

• Fiyat makul olursa ekmek peynir gibi satar. Yoksa işi zor.

• Video yapmanıza gerek yoktuki? görsel yok bir şey yok sadece özellikleri verip geçseydiniz keşke

• Bence bu büyük bir başarıdır Erdi Bey. Google aramasında şu anda elle tutulur hiçbir bilgi yok, siz fotoğraflarıyla anlatım yapmışsınız tebrikler. 625 hakkında tabii ki ayrıntı isteriz ama, son zamanda o kadar işlemci modeli duydum ki şahsen hangisinin ne farkı-avantajı var karıştırır oldum. Şöyle güzel bir tablo yapsanız da detaylıca anlatıp bizi bu karmaşıklıktan kurtarsanız çok güzel olur. Tekrar tebrik ve teşekkür ederim, devamını beklerim. İyi akşamlar :))

• Amiral gemisi katili olur

• p1 i kullandım uzak durun ekran leş kamera leş ses çıkış leş mikrofon leş (google sesli armayı çok kullanırım ama ne dediğimi tel algılayamıyor)

UCUZDUR VARDIR İLLETİ PAHALIDIR VARDIR HİKMETİ

• İşlemcide rakamlar yer değiştirse güzel olurdu, 625 yerine 652 olsaydı. Neyse, hiç olmazsa 14nm yeni mimari, 615'in makyajlı hali 617 gibi değil.

• androidin son ve tek temsilcisi samsung gerisi hikaye

• Bu aralar orta segmentte bir telefon almayı düşünüyorum. Zenfone 3 var şu an aklımda. P2 nin pek aklımı çeldiği söylenemez. Tasarım olarak zenfone un gerisinde kalmış ve muhtemel kamerası da öyle. Bekliyeceğiz

• Snadragon 625'e 4gb bellek mi? Sırf pazarlama stratejisi yüzünden, mağazada gören insanlar "oo 4gb benim bilgisayarım kadar ram'i var demek ki iyi telefon" desin diye fiyatı arttıracak gereksiz özellik eklemişler.

• erdileaks iş başında yine batarya canavarı olacak anlaşılan...

• Eski saç daha iyi usta ??

• İşlemci ve kameraya biraz daha önem verseler 1300-1400 TL bandında fiyatla müthiş satar. Tasarımda da bir iki HTCvari dokunuşla çok daha şık olabilir. Ram'den de kısılmamalı. Şayet 4 gb ram olursa piyasayı süpürür.

Artık en pahalı telefonla bu orta seviye cihazlar arasındaki farklar kameradaki yazılımdan başka bir şey değil. Yeni S veya iPhone'lardan biriyle fotoğraf çekiniyorsunuz sanki yüzümüzde birkaç kaç makyaj var :)

• Benim beklediğim tüm güncellemeleri almış yeni model. İncelik ve hafiflik konusu tatmin edici boyutlarda ise P1'den P2'ye bile geçiş yapılabilir.
  • 1200 bandinda gelirse yok satar.

• Kamerasını düzeltirlerse alınır.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.