Şimdi Ara

Apocalypto (2006)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce izledim güzel bir film olmuş.mel gibson becerdi sonunda bu işi..baya bir şey anlatıyo düşününce..
    tavsiye ederim 2007 de gösterime giricek 2006 idi ertelene ertelene bi hal olmuştu..ama torrentlere 1 hafta önce falan düştü.
    izleyin kısaca
     Apocalypto (2006)

mayaları(ya da eztek) anlatan daha doğrusu anlatmaktan çok aksiyon filmi olan bir film.fazla spoiler yapmayacağım ama son sahnesiyle göze batıyor,ayrı bir hava katıyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• gerçekten çok iyi bir film. mayaların bu kadar acımasız olduğunu bilmezdim
  • filmde mel gibson oynuyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: speed need

filmde mel gibson oynuyor mu?

ewet oynuyor...

flim gerçekten süper mel gibson'un oynadıgı flim kötü olmaz zaten...
  • quote:

Hayır oynamıyor . filmi yazıp yönetmiş amcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: $izofren!

quote:

ewet oynuyor...

flim gerçekten süper mel gibson'un oynadıgı flim kötü olmaz zaten...

dedim farklı film mi izledik noluyo
    evet yazıp yönetmiş sonunda ilginç bırakmış yine mel gibson biraz kapitalist ve koyu hristiyandır..
    süper film az yapılıyo böyle filmler ne de olsa

• Mel gibson

Ayrıca Empyrium, profiline eklediğin ömer hayyamın şiirinde Allah a karşı bir edepsizlik oldugunun farkındasındır umarım? Bence bir kez daha oku şiiri ve sil lütfen.Allah'a karşı edepsizce bir şiir çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EneRGy. -- 27 Ocak 2007; 19:42:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: EneRGy.

Mel gibson

Ayrıca Empyrium, profiline eklediğin ömer hayyamın şiirinde Allah a karşı bir edepsizlik oldugunun farkındasındır umarım? Bence bir kez daha oku şiiri ve sil lütfen.Allah'a karşı edepsizce bir şiir çünkü.

sanmam.

konuyu dağıtmayalım
  • Öncelikle Mel Gibson filmde oynamıyor ,

Film güzel fakat ,

Ben efsane bekliyordum , (bkz brave heart)

Onun için azda olsa bir hayal kırıklığı yaşadım ,

Maya uygarlığu havasında geçen güzel bol aksiyonlu bir film izlemeye değer...
  • bu film sinemalara geldi mi yahu?? en son gordugumde gelecek filmler bolumundeydi
  • gelmesi gec kaldi taa ne zman gelcekti dvdrip i dussunde cekek izliyek cok merak ettigim bir film di
  • eh ben dvdscr-divx ini indirip izleyeli çok oldu walla türkiyede sinemaya girmeyen bir filmi orjinal görüntüyle divxte izlemesi çok güzel oluyo :D
  • sabah indirmeye başladım ben de
  • Film güzel fakat kalite li degil bence.
  • ya ben sinemada izledim hic begenmedim..

butun film boyunca ronaldinho kilikli bi herif kosuo olay bundan ibaret.. adam bi kosmaya baslio film bitene kadar kosuo..

yahu ben 10 dakika kosamiorum biras gercekci olur insan ya..
  • hocam neden bahsediyosun?
    film daha gerçekçi olamazdı bir kere.o adam ortaçağda ilkçağı yaşıyan bir adam,bir uygarlıktan bahsediyoruz.her şey doğal.bencez az koştu.
    neyse film gerçekçi diye sıkıcı gelmiş olabilir.ama helikopterli baskın falan bekleyemezdin ha?
  • bi kaç sahnesini seyrettim, son zamanların en iyi filmlerinden birisi, her şeyi ile çok iyi. Bence de Mel Gibson bu işi öğrendi gibi. Kendisi oynamıyor. Zaten filmlerde aynı yüzleri görmekten gına gelmişti.
  • Guzel bir film bizim kara panter bi kac kisinin kafasini patlatsaydi daha mutlu olacaktim edenler pek bulmadi filmde testere versiyonu gibi olmus

Onun haricinde guzel ilginc bir film eski yasamin vahsiligini yansitiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ist_Mail

bi kaç sahnesini seyrettim, son zamanların en iyi filmlerinden birisi, her şeyi ile çok iyi. Bence de Mel Gibson bu işi öğrendi gibi. Kendisi oynamıyor. Zaten filmlerde aynı yüzleri görmekten gına gelmişti.

Filmin bi kaç sahnesini seyrettin ?

Ve filmin son zamanların en iyi filmlerinden birisi diyorsun ?

İlginç.
  • Arkadaşlar spoiler yapmayın, yapıyorsanız da belirtin. :)

Ben de çok merak ettim, fragmanını aylar öncesinden seyrettim ancak pek birşey anlamamıştım. Filmi hemen edineceğim.

Ayrıca,
    Mel Gibson'ın elinin değdiği film kötü olur mu diyenlere "İşaretler" diyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.