Şimdi Ara

Motorola resmen Türkiye’ye geliyor: Moto Z, Moto G4 ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
3
Favori
3.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motorola resmen Türkiye’ye geliyor: Moto Z, Moto G4 ve dahası...

Lenovo tarafından satın alındıktan sonra akıllı telefon pazarında daha aktif bir oyuncu görüntüsü çizmeye çalışan Motorola, ülkemizdeki faaliyetlerini uzunca bir süre önce sona erdirmişti. Mobil cihazlar bölümünün 12.5 Milyar Dolar’a Google’a geçmesinin ardından 2013 yılında ülkemizdeki faaliyetlerini sonlandıran şirket, şimdi Lenovo ile birlikte yeniden Türkiye pazarına adım atıyor.

Lenovo Moto

Kademeli olarak ülkemizdeki faaliyetleri hızlanacak olan Motorola, Lenovo Moto adıyla pazarda yer alacak. Agresif bir fiyatlandırma ile köklü marka imajını sürdürmeyi amaçlayan şirketin ilk büyük bombası ise Moto G4 ailesi olacak. Sonrasında diğer modellerin Türkiye’de kısa bir süre içinde satışa çıkacağı resmen dile getirildi.

Bu konuda Türkiye’deki yetkililerden aldığımız çok özel bilgilere göre Moto G4 ailesi gümrüğe kadar gelmiş durumda. Cihazlar çok kısa bir süre içinde satış noktalarında yerini almış olacak. Hatta bir aksilik olmadığı takdirde ilk örnekleri teknoloji mağazalarının vitrinlerinde önümüzdeki hafta içerisinde boy gösteriyor olacak.

Moto Z Çok Yakında Türkiye’de!

Motorola’nın çok kısa bir süre önce tanıttığı yeni nesil akıllı telefonu Moto Z de ülkemize adım atacak modellerden olacak. Edindiğimiz bilgilere göre Moto Z’nin ülkemize gelişi Eylül – Ekim döneminde gerçekleşecek. Fiyat konusunda da agresif bir noktada konumlanacağını düşündüğümüz akıllı telefon 2000 lira bandının biraz üstünde konumlanabileceği konuşuluyor.

5.5inçlik bir ekrana sahip olan Motorola Moto Z, 2560x1400 piksel AMOLED panellere sahip. Gücünü Qualcomm Snapdragon 820 platformundan alan telefonun 4GB RAM, 13 megapiksel ana kamera, 32GB - 64GB depoalama seçeneği, 2600mAh dahili batarya, parmak izi okuyucu, Android 6.0 işletim sistemi, 5,19mm incelik gibi ilgi çekici özellikleri bulunuyor.

Motorola Moto Z için hazırladığımız incelemeyi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

• Hadi bakalım görelim Motorola :)

• harika haber

• darbeden sonra cem uzan da geliyomuş öyle duydum bence wrong timing moto..

• Eski Nokia, Motorola, Samsung üçlemesinden bi Nokia kaldı o zaman kendini aşamayan.
  • Çok güzel bir haber, uzun yıllardır Motorola telefon kullanmayı düşünüyorum ancak bir şekilde hep hayal oluyor, umarım Moto Z 2000 TL bandında girerde alabiliriz rahat rahat. Z Force Amerika'da operatör özel cihazı, buralara uğramaz sanırım. G4 ve G4+ genel olarak beğenilen telefonlar, uygun fiyattan girerlerse eski G gibi ortalığı yıkarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcukXIII -- 26 Temmuz 2016; 19:08:28 >
  • Video sadece bende mi görünmüyor acaba ?
  • En son Moto g ve Moto x kullanmıştım ikisi de süper telefonlardı ....süper haber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 26 Temmuz 2016; 19:09:51 >
  • motorola iyidir ya. süper haber
  • bataryayı yeterli bulmadım :(
    Artık standart en düşük 3000 mAh olması gerekir. (Moto G4 için demiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 26 Temmuz 2016; 19:15:12 >
  • G4+ hem çok güzel hemde çok ucuz bir telefon. Umarım ülkemizde de uygun fiyattan satılır.
  • Tamda telefon alma arefesindeyim, beklemeye devam :)

Umarım G4+ iyi fiyata gelir :)

• Fiyat önemli bakalım neler göreceğiz.

• Rez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sevindim. Motorola kalitesi bir başkaydı.

• Gayet güzel bir haber.Özellikle Moto Z çok ilgimi çekti.

• 5,5" ve 2k ekrana 2600 mah çok az.

• akıllı saatleri ucuza getirseler iyi
  • Bence artık tüm Çinli üreticilerde gelsin. Özelikle Xaomi gelsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: PetroGeologist

darbeden sonra cem uzan da geliyomuş öyle duydum bence wrong timing moto..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.