Şimdi Ara

ESKİ CEMAATCİYİM GECEN SENE BENİ ALMAK İSTEDİLER SORULARI ALAYIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkdaşlar ciddi olarak Zekasına hayran olduğum fetullah gülenin cemaatinde bulundum bir süre her soruyu sorabilirsiniz gecen sene beni istanbula götürmeyi teklif ettiler bir kaç daha detay vardı onları anlatmıyacam soruları sorabilirsiniz konu ciddi egm falan demeyin adam gibi anlatayım

edit:Beyler yapının içinde değilim girmedim ucundan döndüm adam gibi sorun anlatacaz her şeyi egm falan boşuna uğrasmayın nasıl adam sectiklerini aranan krtileri bzden topladıkları paraları hocaların bizlere bakışı vs hertürlü sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8B3665B5 -- 26 Temmuz 2016; 4:38:27 >

• Sahteli konu beyler hemen paralel forum açabilir.Bu arada egm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diego Ribas Da Cunha

Sahteli konu beyler hemen paralel forum açabilir.Bu arada egm

her şey tamamen gerçektir soruları sorun bütün her şeyi açıklayacam
  • Konu ciddi ise EGM

• quote:

Orijinalden alıntı: .Aslan.

Konu ciddi ise EGM

usta egm falan bırakın soruları sorun muazzam bir yapının içine girecektim allahtan girmedim çok ucuz kurtuldum sorun lütfen
  • Yere düşen maklubeleri ne yapıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Diego Ribas Da Cunha

Yere düşen maklubeleri ne yapıyorsunuz

genelde yere düşürmemeye dikkat edilir düşürse alınır tekrar yenilir halıya düşmediği sürece tabi
  • Baybay
    Bu mesaja eklenen görseller:

ESKİ CEMAATCİYİM GECEN SENE BENİ ALMAK İSTEDİLER SORULARI ALAYIM

• https://www.egm.gov.tr/Sayfalar/default.aspx

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yapının içinde değilim girmedim ucundan döndüm adam gibi sorun anlatacaz her şeyi egm falan boşuna uğrasmayın nasıl adam sectiklerini aranan krtileri bzden topladıkları paraları hocaların bizlere bakışı vs hertürlü sorun
  • Millet kitapları kanala atmış. Süper ikilinin kitapları hariç Kuran bile atmış kansızlar. Cahil salaklar bunlar. Kuran atılır mı içinde Allah yazan kitap atılır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

Millet kitapları kanala atmış. Süper ikilinin kitapları hariç Kuran bile atmış kansızlar. Cahil salaklar bunlar. Kuran atılır mı içinde Allah yazan kitap atılır mı?

kitapları atmak ahmaklıktır asıl şimdi o kitapların alınması lazım fetullah gülen ve ideolojisini anlamak için okunması gerek böyle bir olay başka ülkede olsa hemen gidip bütün kitapları alınır hepsi analiz edilir bir profil cıkarılı vs tespitler yapılır ama bizde öyle bir şey yok araştırmak kimsenin umrunda değil

• İhbar ettim kolay gelsin başın çok ağrıcak senin

• quote:

Orijinalden alıntı: Nazzicanavarı

Fetoşun ideolojisi neymiş beddua okumakmı

nasıl ki avatarındaki adamın bir ideolojisi var fetullah güleninde bir ideolojisi var sen daha doğmamışken o adama CIA in en önemli isimleri referans oluyordu bu onların işine yarayacak muazzam bir ideoloji ve hareketle olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8B3665B5 -- 26 Temmuz 2016; 5:09:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nazzicanavarı

Avatarımdaki adamla bu insan dışı varlığı bir tutamazsın örnek dahi veremezsin.

Sözde ideolojisi idamla beraber yok olup gidecek yakında.

hocam üzerine sayısız makale yazılacak bir ideolojiye sahip haşhaşilerin nasıl ki yıllar sonra mükemmeliği anlaşılmış üzerine makaleler kitaplar ac gibi oyunlar yapılmışsa seneler sonra aynısı olacaktır ama ülkede böyle bir kültür olmadığı için tabi ki kısıtlı oalcak
  • Ben ve arkadaşlarım batının yanındayız. Beni Türkiye'ye iade etmeyin demiş. Ne diyorsun?

• 15 Temmuz olayları hakkında sen ne düşünüyorsun?Gerçekten FETÖ mü suçlu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saul Hudson

Ben ve arkadaşlarım batının yanındayız. Beni Türkiye'ye iade etmeyin demiş. Ne diyorsun?

iade edilmesi düşük bir olasılık fakat muhakkak ki öldürelecektir 77 yaşındaki bir adamın (aslen 75 yaşında kendini 77 yasında tanıtıyor)kaybedecek bir şeyi kalmamış bir adamın anlatacakları çok olacaktır abd buna göz yummaz iade edilir burda başına bişey gelir sorgu sual olmadan gider veya baktınız 1 hafta sonra kalp krizinden gitti tabi bu artık işe yaramaz etiketi vurulmuşsa olacak olanlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden-

15 Temmuz olayları hakkında sen ne düşünüyorsun?Gerçekten FETÖ mü suçlu?

Lider o bu tartışmasız böyle zaten onun hayali bundan tam 20 yıl önce hatta benim şahsi fikrim 1965 li yıllarda devleti bu şekilde yönetmekti siyasi açıdan onun zamanlarında asla istediği şekilde birilerinin ülkeyi yönetmesi mümkün değildi böyle bir yol secti zamanında haşhaşilerde suikast yapılması zor kişiler için şimdi olduğu gibi başyaverleri olarak adam sızdırıldı keza oda aynısıı yaptı artık düğmeye basmak gerktiğini düşündü veya düşünmesi istendi ve olanlar malum ama ne olursa olsun zekasının dehşet verici olduğunu düşünüyorum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.