Şimdi Ara

LCW Hakkında ne düşünüyorsunuz? [İÇERİ GİR] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
2.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta içinde iade edersin tüketici kanununa göre. Pierre cardin ve kigili da magazada değişim yapabilirsin aynı veya benzer ürünle
  • LCW ve DeFacto en iyi F/P mağazalarıdır bana göre.
    Birde buradan aldıklarını özel gün ve gecelerden çok günlük olarak giymeni tavsiye ederim yani okula giderken markete giderken yada arkadaşlarla takılırken falan. Onun dışında buralardan alışveriş yapılmaz.
  • Mavi Buz kullanıcısına yanıt
    anladım hocam ben de zaten okula dışarıya falan giyicem özel günlerde değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ithelien

Ürün kalitesi olarak f/p açısından oldukça iyi. Şehirdışında okuyan öğrencilere birebir. Yalnız iki dezavantajı var. Birincisi ürünün rengi genelde çabuk soluyor. İkincisini de kendim üzerimden anlatayım. Geçen sene yaz sonunda bir ceket almıştım. Her çarşıya çıktığımda 3-5 kişinin üzerinde aynısından görüyordum. Sanki belediye dağıtmış gibi.

Not: Cep yakıyor yazmana rağmen gelir şimdi polocu, mavici, levisci zengin bebeleri.

Hocam dediginiz gibi Lcw fp olarak iyi ama kizilay dagitmis gibi herkeste var. Acikcasi ben çok rahatsiz oluyorum bundan. Hatta yakin cevrenden bile aynisi cikiyo ikiz gibi geziyosun sonra.

Bence en iyisi mavi. Ama cep yakiyor kismi da dogru. Benim buldugum cozum fabrika satış magazalari. Gidiyorum senede bir iki kez fabrika satış magazasina bi tişört 20 liraya alabiliyorum. Bakiyisun lcwda da dogru duzgun tisortler 15 20den asagi degil. Hem kaliteli hem ucuz oluyor boylelikle. Hem de kimsenin ustunde gormuyosun.

Ha tabi her zaman mumkun olmuyor. Indirim zamanlarini takip etmek lazim. Bu isi bizim evde annem yapiyor valla. Cok da iyi oluyo. Kadinlar zaten hep takipte. Görünce indirim bana uygun kiyafet bulursa aliyo.

Valla iyi ve kalite giyinirim. Ve böyle giyinebiliyorsam annem sayesindedir.

Ayrica tisort neyse de ceket mont falan hepten kötü. Cunku daha az cesit üretiyorlar daha fazla kiside görüyosun. Indirime de denk gelmiyosan biraz daha koyup daha iyi marka almak en iyisi diye düşünüyorum. Zaten mont ceket cok sık degistirilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gus Fring kullanıcısına yanıt
    çinde bangladeste minimun maliyet ile güzel, son moda tasarım basma markası pulln bear. markanın olusumunda kalite amacından cok at kullan bi daha ki sezon yeni modasını al var. moda kısmında basarılı oldukları için bende dahil herkes ordan alıyor, kalite bakımından kıyaslarsak lcwde aynı kalitesizlikte olan tshirte 10 lira verirken pbde 30 lira veriyoruz işte moda diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 25 Temmuz 2016; 19:41:52 >
  • Alınır niye alınmasın fiyatına göre kaliteli ürünler.Gerçi siz genede özel durumlar için 1 tane pahalı kot ve mont bulundurun (ilk buluşma ve aile yemekleri gibi).
  • Ben ağırlıklı olarak koton, h&m ve polodan giyiniyorum. İnternet sitelerine üye olup SMS almak istediğimi bildiyorum bu şekilde sürekli indirim takip ediyorum şuan giydiğim çoğu tişört ve pantolonların aynısı 80-90 TL görünüyor ancak ben 20-30 dan kapatıyorum gayette kalitelerinden memnunum bence sende bir internetten bakın derim.
  • quote:

Ürün kalitesi olarak f/p açısından oldukça iyi. Şehirdışında okuyan öğrencilere birebir. Yalnız iki dezavantajı var. Birincisi ürünün rengi genelde çabuk soluyor. İkincisini de kendim üzerimden anlatayım. Geçen sene yaz sonunda bir ceket almıştım. Her çarşıya çıktığımda 3-5 kişinin üzerinde aynısından görüyordum. Sanki belediye dağıtmış gibi.

Not: Cep yakıyor yazmana rağmen gelir şimdi polocu, mavici, levisci zengin bebeleri.

Hocam indirimleri takip ettimi dediğin markalardan da ucuza iyi şeyler alınabiliyor. Mesela dün polodan ayakkabı aldım %50 indirimdeydi. Maviden de 2 tişört alınca biri 10 tl gibi bir fiyata denk gelmişti.

• Paulmark

Ya
    Da

UCO Benetton

F/P olarak iyiler.

• Defacto ve LCW den aldığım tişörtleri 2-3 yıldır giyiyorum. Birisi kedimin kurbanı oldu, sırtıma atlarken yardı geçti tişörtü Bence f/p olarak gayet iyiler, tişörte 20-30 liradan fazla vermek saçma geliyor. Kot ve ceketleri de bu ikisinden alıyorum, en az 1 yıl dayanıyorlar.
  • hocam indirimleri nasıl takip ediyorsunuz
  • barnacle46 B kullanıcısına yanıt
    hocam bu çok mantıklıymış. us polo assn dimi?
  • portakallı ördek yavrusu kullanıcısına yanıt
    fabrika satış mağazası outlet tarzı mı oluyo hocam?
  • P&b zara berskha suan mukemmel indirimde.bi bak derim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: ''Battery

quote:

Hocam indirimleri takip ettimi dediğin markalardan da ucuza iyi şeyler alınabiliyor. Mesela dün polodan ayakkabı aldım %50 indirimdeydi. Maviden de 2 tişört alınca biri 10 tl gibi bir fiyata denk gelmişti.

Maviye ilk girdiğimde aşırı pahalı olduğunu bilmiyordum, "lan taş çatlasa 120 lira olur, kaliteli olur, dayanıklı olur" diyerek girdim. Bir pantolon beğendim, harbiden süperdi. Etikete baktım, 190 lira civarı birşeydi. Kabine bırakıp kaçtım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mesela bir gömleye kaliteli diye 200tl vermek bence saçma.20-40 liraya her çeşitten gömlek al eskiyince ver ihtiyaç sahibine gitsin
  • Çok çabuk soluyor. 10 TL vereceğinize 5-10 TL daha verin Colin's alın. Hem daha geç solar hem de fazla kişiyle aynı giysiyi paylaşmazsınız diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skins

fabrika satış mağazası outlet tarzı mı oluyo hocam?

Yok hocam bizzat fabrikasinda stand açıyorlar.

Edit: yani bir nevi outlet diyebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi portakallı ördek yavrusu -- 25 Temmuz 2016; 21:52:33 >
  • Lcw rahatlıktır
    Bugün calvin klein kot aldım
    Nerde giysem ya eskirse diye kara kara düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ns Glow -- 25 Temmuz 2016; 22:25:39 >
  • quote:

İade konusunda çok yardımcı oluyorlar, ben genel de lcw sen alıyorum kalite düşük olduğu için 3/4 ata renk soluyor götürüp iade edip yeni bişeyler alıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.