Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun mu Ezel mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu yaz bir diziye başlamak istiyorum ama ikisi arasında kaldım.Leyla ile Mecnun'u ara ara izlemişimdir.Ezel'i ise abim izlerdi ben de arada izlerdim.Yani bazı olayları biliyorum.İçimde Ezel'e başlama isteği var ama heyecanı kaçar mı diye düşünmüyor değilim.Sizce hangisi?

• Leyla ile mecnun'u izlemiş, Ezel'i ara sıra izlemiş biri olarak, yerinizde olsaydım Leyla ile Mecnun'u izlerdim. Kıskandım sizi, keşke bende izlememiş olsaydım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C_K -- 24 Temmuz 2016; 14:22:24 >
  • komedi türünü seviyorsan leyla'yı izle. aksiyon, suç, gerilim, gizem türünü seviyorsan ezel'i izle.
  • C_K kullanıcısına yanıt
    Sırayla deneyeceğim.
  • Leyla ile Mecnun'u izlemedim ama izleyenler genelde diyor ki efsane dizi ama ilk sezonki tat diğer 2 sezonda yok malesef diyorlar. Ezel ise bir şaheserdir bence Türk dizi tarihinin en kral kurgusuna sahip dizidir tavsiyem Ezel.
  • L&M sonu olmayan bir dizi. Ara sıra bölüm bölümde izleyebilirsin.

Ezel ise en iyi senaryolu diziler katagorisindeki bir yapım. Ramiz dayı gibi efsane bir karaktere sahip. En başından en sonuna kadar sürekli kaliteden ödün vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpalp84 -- 24 Temmuz 2016; 16:54:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

L&M sonu olmayan bir dizi. Ara sıra bölüm bölümde izleyebilirsin. Zaten leyla karakteri öldükten sonra bence dizi kalitesini kaybetti.

Ezel ise en iyi senaryolu diziler katagorisindeki bir yapım. Ramiz dayı gibi efsane bir karaktere sahip. En başından en sonuna kadar sürekli kaliteden ödün vermiyor.

Adam izlememiş niye spoiler veriyorsun.
  • Düzelttim.
  • Ikisi de Turk dizi tarihinin en iyi dizilerinden. Fakat kategorileri farklı.
    L&M komedi dalinda iken Ezel aksiyon dalinda.
    Yani secim size kalmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de seçim size kalmış. Hani deseydiniz İşler Güçler mi LM mi diye, önerirdim birini. Ama farklı kategoriler ikisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikiside farklı kategori ama ben olsam ezelden başlardım ezelin 1 sezonu izleyip sonrasında lm izlenebilir ezelin 2 sezon biraz tırt sadece cekilmiş olmak için cekilsmiş
  • Behzat Ç.
  • Leyla ile Mecnun
  • Merhaba tekrardan. Yardımcı olan herkese teşekkürler. 2 gündür Ezel izliyorum bitince LM izleyeceğim.

Eksik bir şey mi var :)
  • ezel
  • ikisi de çöp
  • Son nokta sanırım :) Sen ne önerirsin
  • 2 side çünkü alanları farklı biri komedi diğeri aksiyon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.