Şimdi Ara

Türk Telekom'da şok: İki üst düzey yönetici göz altında!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
1.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom'da şok: İki üst düzey yönetici göz altında!

Terör örgütü mensuplarının 15 Temmuz 2016 Cuma akşamı başlattıkları darbe hareketi esnasında öncelikle yayın organlarının da susturulmaya çalışıldığını biliyoruz. Kadıköy Acıbadem Cadddesi’ni kapatarak Türk Telekom binasına giren darbeciler, polisle çatışmaya girmişti.

Sabaha karşı teslim olan 20 civarındaki askerin interneti kesmek için buraya geldiği ancak polisin ve halkın olay yerine akın etmesi ile başarılı olamadıkları ortaya çıkmıştı. Türk Telekom tarafındaki bu gelişmelerin ardından yönetim kademesinden de bir göz altı kararı geldi.

Ayrıca Bkz.Verizon, Yahoo’yu 5 milyar dolara satın alıyor

Yürütülen soruşturma kapsamında Türk Telekom Grubu Bireysel İş Birimi Genel Müdürü Erkan Akdemir ile Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin’in göz altına alındığı belirtiliyor. Emniyetteki işlemleri süren iki yöneticinin sorgularının ardından serbest bırakılıp bırakılmayacağına ilişkin bir bilgi bulunmuyor. Türk Telekom cephesinden yapılan basın açıklamasında ise şu ifadelere yer verildi:

Türk Telekom olarak, demokrasiye katkı yolunda tüm desteğimizle devletimizin ve hükümetimizin yanındayız.

Şirket yöneticilerimiz, savcılık tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, ifadelerine başvurulmak üzere savcılığa çağrılmıştır.

Konuyu yakından takip ediyor, güvenlik kuvvetleri ile işbirliği içinde çalışmaya devam ediyoruz.

Bilindiği üzere OHAL kararları kapsamında göz altı süresi 1 aya çıkarılmıştı. İlerleyen günlerde detaylar netlik kazanacaktır diye düşünüyoruz.

• Almayacaklardı ahımı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akk de cemaatcilerin işiymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beter olsunlar.
  • vay ulan her yerdeler

• Erkan beyden hiç hazzetmiyordum, üzüldüm desem değil, sevindim desem değil. Mazlumun ahı çıkıyor belki de. Erkan beyden neden hazzetmiyordum? Tüketicilerin yani bizim karşımızda duruşu yüzünden, yaranma peşinde olmasından dolayı. AKK konusunda "gaddar" tutumunu açıkça sergilediği için. Şirketin hareketlerine ve yalan dolan reklamlara izin vermesinden dolayı hazzetmiyordum. Her tarafı fiberledik. Ee kotalar ne olacak? Biz neden bu kadar düşük hıza bu kadar para ödüyoruz o zaman? Reklamlarda 100GB'ı bitmek tükenmek bilmez bir kota gibi tanıtırken iyiydi. 100Mbps 200GB AKK'li pakete 133TL istiyorsun, taahhüt ile 100 liraya düşüyorsun ama o 200GB kotayı da bitirmek 5 saat download yapmaya bakıyor. Hoş, 100Mbps'in fiyatı ayrı altyapı kısmı ayrı dert. İstanbul'da bile %80 o hızı alamıyor. Geriye kalan %20'nin çoğunda da 100-130 lira verip almıyor o paketi. Çünkü kazık. Bizden, halktan yana olun. AKK ne olacak diye sorulduğunda eee, ııı, iii,eee, aaaa deyip lafı ordan oraya çekmeyin. Madem bir talep var, ilgileneceğim deyip ilk fırsatta(max 3 ay) isteğe cevap verecek şeyler sunarsın. Ama 4.5G geldi öyle böyle deyip AKK'ler ne olacak peki deyince dalga geçermiş gibi lafı ordan oraya çekmekle olmaz. Kusura bakmasınlar, çok ahımızı aldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 24 Temmuz 2016; 10:55:55 >

• Komple alsınlar hatta kayyum felan lazım bunlara.
  • Suçlu olup olmadıkları umrumda değil. Şimdiye kadar tüketiciye çoook çektirdiler. Umarım daha beter olurlar.

• İkiden fazladırlar.
    Sadece Türk Telekom'da olduklarını düşünmüyorum.Vodofone ve Turkcell'dekiler de incelenmeli.
    Ayrıca üst kadrolardakilerle bu iş çözülmez.Cemaatte alt üst ilişkisi makama göre değil belki adam teknisyen ama Genel Müdürden daha fazla etkisi var.
  • Kayyum atasalarda tüketicileri düşünen bir Kayyum atasınlar.. Kayyum arkadaş da aylık mobilde herkese 10 gb bedava versin.Şirket başında olduğu sürecede diğer fiber ve bakır kablolu kullanan arkadaşlara da AKK siz internet versin.. Ayrıca şirkettin kazandığı tüm paralarıda gerçekten fibere yatırsın.

Yaklaşık 6 ay hiç internet kullanmadım ama 300 tl falan ödetmislerdi. Bence bu onlara az bile..(Kayyum atamasına)

• Topla topla topla... Kayyum da atanması dileğiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Niye bey diye hitap ediyorsun bu şerefsize.
  • İşte o adam.EEEEE diyor.Akk paralel işi olmasın acaba.

• AKK yakında kalkabilir.

• Schneeflocke kullanıcısına yanıt
    Şerefsiz deyince sorun çıkar, o yüzden bey dedim. Ya da devlet büyüklerimizi örnek alıp "Sayın" mı deseydim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 24 Temmuz 2016; 12:16:28 >
  • Beter olsunlar
  • Uydunet ve Turkcell de çok farklı degıl. Hıcbırı tuketıcıyı dusunmuyor hepsı cebını dusunuyor.

• zaten sırf şu tipden dolayı bir kere ağırlaştırılmış müebbet alması lazım. İnşALLAH bizden haksız yere gasp eder gibi aldığınız paralar çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın. 2 dünyada 2 yakanız bir araya gelmesin.

• Vallahi kusura bakmasın bu milletin çok ahını aldı dalga geçti insanlarla hak ettiğini bulsun inşllah

• O değil de, darbeden sonra ttnet 10 gb hediye etti, o gün bugündür 10 gb'ı geçmeme rağmen hız düşmedi .

Valla kayyummu atarlar ne yaparlar bilmemde şu akk'ya çözüm bulsunlar her ay her ay 300 kb'la 10-15 kişi olmuyor böyle.

Almancılarımız misafirlerimiz geldi evde bir sürü kullanan var rezil kepaze olduk 300 kb sn ile

Bu arada umarım bu adamı görevden alırlar, tüketicinin yanında olmayan kotaya bile kaçamak cevap veren birisi, yani bulunduğu mevkiyi haketmeyen birisi.Demekki ateş olmayan yerden duman tütmezmiş üzülmedim.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.