Şimdi Ara

rezil olduğumuz anılarımızı anlatıyoruz (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
23
Favori
8.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anasınıfı dedinde aklıma geldi,
    Ben kendimi bildim bileli çekingen biriyimdir. Bi gün tuvaletim geldi gidip hocaya demeyede utanıyorum benim bi arkadaş vardı buna derdim oda benim adıma izin almaya giderdi
    Nasıl yaptırırdım bilmiyorum ama oluyor işte,sonra hoca bana kızmıştı milletin içinde utandım baya ilk defa okula gitmişiz bizi rezil ediyor bide çocuğuz yani şimdiki hocalar daha bilinçli. Neyse bi gün beyaz sandalyeler olurya hani mevlitlerde bahçeye falan konulur adı ne bilmiyorum. Onlardan halka yaptık bişey yapıyoruz ,bu dediğim arkadaşın olduğu yerden sesler geliyor şıp şıp bi baktık altına yapmış , sandalyeden Kalktı oturma yeri göl olmuş. Meğer oda izin almaya utanıyormuş. Anasıfından tek hatırladığım bunlar bide sınıf annesinin .... bir oğlu vardı hiç sevmezdim ....yı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sütyen takmayı unutmuşuuuum :(
  • Lisede başıma geldi.Hoca blok ders yapmıştı çok pis sıkıştım artık bacaklarım kasılmıştı.Mecburen altıma hafiften kaçırdım hocanın yanına gittim hoca sırıttı tm git dedi bütün sınıf kopmuştu bu da böyle bir anımdır.Bir de pisuvarda işerken malum şeyi pantolondan sokarken adam şeyimi görmüştü.Bir de komşunun küçük kızı gelmişti bize.Ama küçük 5-6 yaşında falan ben de malum işi yapıyordum.Ben sesleri duyunca işi yarıda bıraktım.Kız bana sormaz mı şeyimi gösterek abi bu ne diye fena utanmıştım.Meret in deyince de inmiyor ki.
    edit:Bir de yine yeni bir şey aklıma geldi o bu sene oldu.Yurttaki arkadaşlar beni gaza getirdi sen bu 2.5 litreyi bitiremezsin dediler.Bende çok zor falan dedim.İçersen sana helalinden 2 lahmacun bir de kazandibi dediler.Aslında yaparım diye düşündüm ve diktim kafaya aslında her şey iyi gidiyordu ben lıkır lıkır içiyordum çocuklar korkmaya başladı kaybedicez diye ama midemden sesler gelmeye başladı kusma hissi geldi son bir kaç yudum kala bıraktım.Şişedeki su belki bir bardağı zor doldururdu.Yurttaki tuvalete koştum ve nerdeyse içtiğim bütün suyu kustum.Gerçekten çok değişik bir şeydi o kadar suyu kusmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Del Pierro -- 25 Temmuz 2016; 6:49:54 >

• duma D kullanıcısına yanıt
    Çünkü erkeksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: otostopcu97

Lise 3 deydim. Kermes var diye herkes birşeyler getirmiş ama engellilere mi ne verilecek para herkes özene bezene en iyisini annesine yaptırıp getirmiş. Biz 11/A dık. Kermes sırası 11/B nin. İşte bizde hocalara dersteyken hocam kermes gorevlisiyiz çıkabilirmiyiz diyip ayak yapıp masanın başında muhabbet ediyoruz. 11/B den çocuklarda tanıdık falan. Neyse biri Browni yapmış bende lan bunun Hindistan cevizi yok dedim kalktım ayağa saçımı silkeledim ve kepeklerini browninin üstüne döktüm. Zaten ders sırası olduğundan kimse yok sadece 3 kişiyiz gülüyoruz falan neyse tam silkelerken farkettim karşıda hoca bakıyor ama bildiğin 1 dk dır beni izliyor. Arkadaşlar görünce hocayı bastılar kahkahayı. Ulan hoca kalktı geldi müdürü bütün hocaları çağırdı tamda o sırada 11/B çıktı herkes dinliyor falan düşünsenize müdür hocalar sınıf falan 30 kişi. Utancımdan kantine gittim 5 dk sonra 11/B erkek öğrencilerinin hepsi elinde sopalarla kantine geldiler linç edecekler. Allahtan 12. Sınıftan bir abim yanımdaydı sözü çok geçerdi kurtardı beni. Bütün okul düşman olmuştu bana küçüklerde parmakla beni gösterip guluyorlardi hala unutmam

Yaptığın şeyin nasıl birşey olduğunu iyi biliyorsun güvenilmez bir insansın az bile yapmışlar ergen

• arkadaş daha yeni sevgili yapmış okulun bahçesinde çıkıp oturuyorlar. Benim haberim yok sevgili yaptığından, hareket çekiyom gel falan diye gelmiyor, arkadaşlar söyledi sevgililer diye. Ulan dedim senmisin sevgili yapıp bizi satan. Çıktık yangın merdivenine bunların tam karşısına 3 kişi orda buna ne hareketler çekiyoruz, bizim çocuklar aşşğıda gülmkten yere yatıyor buda kendini zor tutuyordu. En son kız bize döndü, biz rönesans tablosu gibi kaldık bi an öyle. Kızla bir daha biz bahçedeyken oturmadılar

Bir kerde hoca topladı erkekleri mescide çıkcaz diyor. Biz 12-13 kişiyiz 6 kişi felan cunüp. Hocam yok diyoz, o da illa çıkcaz öğle namazını kılcaz diyor. Ön safta 5-6 kişi var hoca zorla ön safa almaya çalışıyor, biz arka saf komple cenabet

• Up

• İlkokul 4 yada 5 olması gerek tam hatırlamıyorum gerçi hatırlamakta istemiyorum Okulda sınıflar arası bilgi yarışması vardı.Bende seyirciyim bizim sınıf yarışıyor.Bu sene basketbolda kim şampiyon oldu diye soruldu..İnanın bilmiyordum cevabı o aralar tek bildiğim takım Efes Pilsendi..Neredeyse milletin nefes alma verme sesinin duyulacağı kadar çıt çıkmayan bir ortamda heyecanla yanımdaki arkadaşa bağırarak Efes Pilsen dedim..Dememle 50den fazla kişinin gözleri benim üzerime dikildi ve uğultuyla birlikte kulağımdan tutulduğum gibi dışarı atıldım En acısı ise yarışma bittikten sonra bizim sınıf adına yarışan kızların sağol senin sayende yaptık deyip beni yerin dibine sokarcasına pis pis sırıtmalarıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

arkadaş daha yeni sevgili yapmış okulun bahçesinde çıkıp oturuyorlar. Benim haberim yok sevgili yaptığından, hareket çekiyom gel falan diye gelmiyor, arkadaşlar söyledi sevgililer diye. Ulan dedim senmisin sevgili yapıp bizi satan. Çıktık yangın merdivenine bunların tam karşısına 3 kişi orda buna ne hareketler çekiyoruz, bizim çocuklar aşşğıda gülmkten yere yatıyor buda kendini zor tutuyordu. En son kız bize döndü, biz rönesans tablosu gibi kaldık bi an öyle. Kızla bir daha biz bahçedeyken oturmadılar

Bir kerde hoca topladı erkekleri mescide çıkcaz diyor. Biz 12-13 kişiyiz 6 kişi felan cunüp. Hocam yok diyoz, o da illa çıkcaz öğle namazını kılcaz diyor. Ön safta 5-6 kişi var hoca zorla ön safa almaya çalışıyor, biz arka saf komple cenabet

lisemi kardes lisede abdesli gezmek mumkun degil :) bizim dincide ole bisey tutturdu bi ara komple cunup ciktik vazgecirdik xD

• Ya arkadaşlar öle gaza gelip erkek ortamı gibi herşeyi anlattım okuyan kız arkadaşlar varsa özür dilerim sabah kalkınca kızlarında olabileceğini farkettim :). alın size utanılacak anı :)
  • Kız arkadaşımla yemege gittik garson afiyet olsun dedi bende ona afiyet olsun dedim

• gold5555 G kullanıcısına yanıt

• 4. Sınıftayız. Ben orta sıranın en arkasının bir önünde oturuyorum. Hemen arkamda da sınıfın en güzel kızı.

Neyse dersteyiz. Kalem düştü sandalyemin altına. Eğildim almaya kafamı sola doğru bir çevirdim o da ne?

Kız ayağını masaya doğru uzatmış her şey meydanda Donundaki ayrıntaları, her şeyini hatırlıyorum. Böyle çok kısa bir şort. Üzerinde yuvarlak yuvarlak desenler var. Renkli bir şey. Bütün ders 2-3 dk da bir kalem atıp atıp durdum.

Sonra bunu arkadaşlara anlattım. Çocukluk işte onlarda gidip kıza söylemiş. Kız da bana öğretmene söyleyeceğim deyip durdu da söyledi mi bilmiyorum. Bu da böyle bir anım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

bende küçükken kışın soğuk oluyor diye okulda külotlu çorap giyerdim. Külotlu çorap giyince pantolonun düğmesi nedense zor açılıyor diye külotlu çorabın ön tarafını annem kesmişti bende tuvalete girip sadece fermuarı açıp aletimi çıkarıp işiyordum :)

Edit: 8.sınıfa kadar giydim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 5. sınıfta ailecek görüştüğümüz bi kız arkadaşım vardı birgün evlerine gitmiştik kolonya çikolata ikram etmişti kız almamıştım.
    Sonra dolaptan gidip çikolatayı yedim..
    Kızda farketmişti çekinme al istediğin kadar demişti hafif alaycı gülümsemeyle..
    Yaş 12-13'dü bu nedir abi yaa aklımda geldikçe utanıyorum hala

Edit: Tabi intikamımı 15 sene sonra kıza 1 kilo çikolata hediye ederek aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiFAMaster10 -- 25 Temmuz 2016; 12:12:48 >
  • Ramiz Karaeski kullanıcısına yanıt
    Hocam soğuk oluyordu :D bayağı sıcak tutuyordu

• Ilkokuldayken bahcede hocama iyi aksamlar demistim iyi gunler diyecegime
    Oda bana iyi gunler dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dance With The Dead

Bir tane daha anlatayım

Yine 7.sınıfım o zamanda kutlu doğum haftasıymış,bizim rehber hocası ufak bir program hazırlamış,işte bizim sınıftaki herkesin eline bir deste gül veriyolar, birde şiir,alt sınıflara inip,şiiri okuyup,her sınıftan 1-2 kişiye gül verip çıkıyorsun.Tabi ben kutlu doğum nedir bilmiyorum.Dedim ben bunu yapmam,bizim sınıfın arka köşesinde kitaplık vardı,gittim onun arkasına saklandım,benimle aynı fikirde olan birkaç kişi daha vardı,onlarda bu işi yapmak istemiyordu,biri daha geldi yanıma,2 oldu,kitaplığı gören geliyor.Artık yeter gelmeyin olm diyoz hala geliyolar,en son dombili bir çocuk vardı benide alın bende geleyim dedi,biz bunu ittiriyoruz,bu zorla girmeye çalışıyor,girdide,bunun ağzı bir kokuyor bir kokuyor yok böyle bir koku.Zil çaldı bizim rehberlikçi sınıfa geldi,hazırmıyız dedi ama 5 kişi yok,zaten kabak gibi belliyiz dolap zıngır zıngır sallanıyor.hoca olm çıkın şurdan diyor,kimse çıkmıyor ama dolap hala sallanıyor,hoca geldi tek tek çıkarttı,şu iş bitsin sizinle sonra görüşücem dedi,elimize gülleri şiirleri verdi hadi bakalım gidiyoruz dedi,beni bir heyecan bastı, zaten moralim bozuk birde hoca fırça çekecek,neyse girdik bir sınıfa tabi ben ne diyeceğimi unuttum,şiir miir hak getire,gözüme kestirdim birini güllerin hepsini verdim ,birde dediğim lafa bak: kutlu doğum günün kutlu olsun,
    kızın bana verdiği cevap:ama bugün benim doğum günüm değil
    Ben:hayır bugün senin kutlu doğum günün
    Kız:heee,bu çiçeklerin hepsi benim mi şimdi
    Ben:evet
    Kız:ayyy, arkadaşlar bugün benim kutlu doğum günümmüş
    Sonra hemen sınıftan çıktım,başka bir sınıfa gircez elimde çiçek yok,madem güller bitti ozaman şiiri okuyayım dedim ,şiir de yok kağıdı bulamadım,herkes bana bakıyor bu mal neyapacak acaba diye ,tebrikler dedim çıktım dışarı

O GÜN TAM BİR REZALETİ KAÇ YIL OLDU HALA AKLIMDAN GİTMİYOR

• quote:

Orijinalden alıntı: Dance With The Dead

Bir tane daha anlatayım

Yine 7.sınıfım o zamanda kutlu doğum haftasıymış,bizim rehber hocası ufak bir program hazırlamış,işte bizim sınıftaki herkesin eline bir deste gül veriyolar, birde şiir,alt sınıflara inip,şiiri okuyup,her sınıftan 1-2 kişiye gül verip çıkıyorsun.Tabi ben kutlu doğum nedir bilmiyorum.Dedim ben bunu yapmam,bizim sınıfın arka köşesinde kitaplık vardı,gittim onun arkasına saklandım,benimle aynı fikirde olan birkaç kişi daha vardı,onlarda bu işi yapmak istemiyordu,biri daha geldi yanıma,2 oldu,kitaplığı gören geliyor.Artık yeter gelmeyin olm diyoz hala geliyolar,en son dombili bir çocuk vardı benide alın bende geleyim dedi,biz bunu ittiriyoruz,bu zorla girmeye çalışıyor,girdide,bunun ağzı bir kokuyor bir kokuyor yok böyle bir koku.Zil çaldı bizim rehberlikçi sınıfa geldi,hazırmıyız dedi ama 5 kişi yok,zaten kabak gibi belliyiz dolap zıngır zıngır sallanıyor.hoca olm çıkın şurdan diyor,kimse çıkmıyor ama dolap hala sallanıyor,hoca geldi tek tek çıkarttı,şu iş bitsin sizinle sonra görüşücem dedi,elimize gülleri şiirleri verdi hadi bakalım gidiyoruz dedi,beni bir heyecan bastı, zaten moralim bozuk birde hoca fırça çekecek,neyse girdik bir sınıfa tabi ben ne diyeceğimi unuttum,şiir miir hak getire,gözüme kestirdim birini güllerin hepsini verdim ,birde dediğim lafa bak: kutlu doğum günün kutlu olsun,
    kızın bana verdiği cevap:ama bugün benim doğum günüm değil
    Ben:hayır bugün senin kutlu doğum günün
    Kız:heee,bu çiçeklerin hepsi benim mi şimdi
    Ben:evet
    Kız:ayyy, arkadaşlar bugün benim kutlu doğum günümmüş
    Sonra hemen sınıftan çıktım,başka bir sınıfa gircez elimde çiçek yok,madem güller bitti ozaman şiiri okuyayım dedim ,şiir de yok kağıdı bulamadım,herkes bana bakıyor bu mal neyapacak acaba diye ,tebrikler dedim çıktım dışarı

O GÜN TAM BİR REZALETİ KAÇ YIL OLDU HALA AKLIMDAN GİTMİYOR

o kadar utandım ki az daha blokluyordum

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt

Aklıma bu geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GjRr1 -- 25 Temmuz 2016; 13:46:06 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.