Şimdi Ara

Bordo pasaportlarda yurtdisi cikis

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bordo normal pasaportlarda yurt disina cikista herhangi bir skinti yasaniyor mu ?

yakin zamanda cikmis olan var mi ?

• bi kac arkadas cikti sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrUFO

bi kac arkadas cikti sorun yok

Cok tesekkurler hocam.
  • daha az önce sabihadan kız arkadaşımı yolladım. Gerçekten öyle bi sıra var ki ekstra kontrol yüzünden ciddi ciddi 3 4 saat önceden gitmek lazım oralara bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeR

daha az önce sabihadan kız arkadaşımı yolladım. Gerçekten öyle bi sıra var ki ekstra kontrol yüzünden ciddi ciddi 3 4 saat önceden gitmek lazım oralara bilginiz olsun.

Anliyorum erken gidicem, hocam kontrol bizim yurtdisi normal geciste mi var yoksa ekstra bi kontrol noktasi mi kurulmus ?
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    hocam normal kontrol noktasının orda ekstra bi masa koymuşlar kontrolün önüne orda önce bakıyolar damga basıyolar sonra normal kontrol noktasına giriyosun. Ekstra bi yerde beklemeyin yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeR

hocam normal kontrol noktasının orda ekstra bi masa koymuşlar kontrolün önüne orda önce bakıyolar damga basıyolar sonra normal kontrol noktasına giriyosun. Ekstra bi yerde beklemeyin yani

Tesekkurler, erken gidip isimi hallederim umarim.
  • Benim de iki sorum olacak;
    1- Evlendikten sonra Esimin pasaportunu degistirmedik. Pasaportunda kendi soyadi yaziyir bir tek. Benim soyadim yer almiyor. Yanimizda evlilik cuzdani ile gitsek problem yasar miyiz?
    2- Evlilikten dolayi degistirilen pasaportlar ne kada surede geliyor? Ozellikle Ohal den sonra isleyiste bir yavaslama var mi? 26 temmuzda randevumuz var 7 agustosta seyahatimiz var. arada 9 is gunu var. yeni pasaport yetisir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen varsa lutfen, acil durum biraz ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.